Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik | Audi |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 2 foto
  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS
  Car

  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS

  Audi A6 2.4 Benzin SportPaket Me Servis te Sapokryer ne gjendje Shum te mire, e sapo ardhur nga Sue

  Kaçanik 15 September 14:24
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Audi A3 2,0 TDI
  Car

  Audi A3 2,0 TDI

  Shes Audi A3 po sa ardhur nga gjermania ne gjdje shum te mir me servise te kryra me liber servisi me

  Kaçanik 18 August 21:32
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 TDI
  Car

  Audi a3 2.0 TDI

  Shes veturen te Sa Po ardhure nga zvicra Vetura eshte ne gjendje te rregullt Qmimi eshte i pa disk

  Kaçanik 1 August 22:22
  2,800.00 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA RKS
  Car

  BLEJM VETURA RKS

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Kaçanik 16 July 12:52
  2,222.00 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Car

  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Kaçanik 15 July 16:15
  With agreement
 • 11 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Car

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Kaçanik 14 July 00:29
  9,909,090,909.00 €
 • 0 foto
  Aydi A8
  Car

  Aydi A8

  shitet audi A8 benxin me targa te huja e ardhur nga zvicrra shum ngjendje te mir 4.2

  Kaçanik 24 June 13:30
  3,800.00 €
 • 0 foto
  kifa mont motorra per dyer 044681559
  Car

  kifa mont motorra per dyer 044681559

  motorra per dyer 044681559

  Kaçanik 21 June 06:22
  With agreement
 • 5 foto
  Audi a4 b5
  Car

  Audi a4 b5

  Shitet ose ndrrohet vetura audi a4 b5 viti 1995 1.8 benzin +plin ne dizne vetura osht n gjendje per

  Kaçanik 13 May 22:54
  2,300.00 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Car

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 11 May 08:16
  With agreement
 • 2 foto
  Vetur
  Car

  Vetur

  Shes audi a8 2.5 dl ka rigjestrim edhe 8 muj osht ne gjendje te rregull dhe shum i rujter . karika

  Kaçanik 26 April 10:49
  3,550.00 €
 • 3 foto
  shes audi 80 dizel
  Car

  shes audi 80 dizel

  shes audi 80 1.6 dizell regjistrim deri nentor ose bej ndrrim me vetur tjeter

  Kaçanik 16 April 20:09
  750.00 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9 TDI Viti 2003 Rks
  Car

  Audi A4 1.9 TDI Viti 2003 Rks

  Audi A4 1.9 TDI Viti I Prodhimit 2003 Regjistrim 6 Muaj Ngjendje Te Rregullt Vetura Posedon Klimatro

  Kaçanik 15 April 15:56
  4,700.00 €
 • 4 foto
  Audi B4
  Car

  Audi B4

  Shitet audi b4 në gjendje të mirë Hargjimet e vogla për çdo info lajmrohuni në numrin 044146787

  Kaçanik 11 April 21:21
  1,650.00 €
 • 0 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Shitet golf 2 me benzin rigjistrim ka 1 vjet

  Kaçanik 3 April 21:57
  900.00 €
 • 2 foto
  Shitet auidia 4here4
  Car

  Shitet auidia 4here4

  Shitet audia ne gjendje te rregullt esht 4here 4 dizell 1 par bandash te allominit 1 par te hekrit m

  Kaçanik 3 April 17:51
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet audi a6
  Car

  Shitet audi a6

  Shitet audi a6 2.4 benzin

  Kaçanik 3 April 09:14
  With agreement
 • 0 foto
  Shes pjes per Audi A3
  Car

  Shes pjes per Audi A3

  shiten pjest per audi A3 e ardhur nga gjermania

  Kaçanik 3 April 00:07
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes per pjes Audi A3
  Car

  Shes per pjes Audi A3

  shiten pjest per audi A3 e ardhur nga gjermania

  Kaçanik 3 April 00:06
  1.00 €
 • 6 foto
  Audi a4
  Car

  Audi a4

  Shes audi a4 kontaktoni ne viber+1519 721 8333

  Kaçanik 31 March 21:02
  4,300.00 €
 • 4 foto
  Shitet Audi A4 1.9
  Car

  Shitet Audi A4 1.9

  shitet vetura në gjendje të rregullt

  Kaçanik 31 March 07:59
  4,800.00 €
 • 9 foto
  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664
  Car

  BLejm Veura Te Reja DHe Tvjetra +37745207664

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PARAT IPEN KESH OSE PERMES BANKES QYSH TE MIRRUM VESH VETUREN E BL

  Kaçanik 26 January 20:06
  With agreement
 • 0 foto
  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........
  Car

  Audi A8 4,2 tdi quattro Facelift Voll........

  Shes Audi A8 4.2 tdi quattro i mudifikum me 326 PS Tabela KS me te gjitha opcionet Vetura ika te gji

  Kaçanik 1 May 23:50
  15,900.00 €
 • 10 foto
  Audi A3 SportLine
  Car

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 December 08:21
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Audi A3 SportLine
  Car

  Audi A3 SportLine

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri me 15 maj te vitin

  Kaçanik 15 December 08:11
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te v

  Kaçanik 14 December 21:20
  2,300.00 €
 • 9 foto
  Shitet Audi A3
  Car

  Shitet Audi A3

  Shitet Audi A3, viti i prodhimit 1998, lenda djekese Benzin 1.6, regjistrim deri ne muajin maj te vi

  Kaçanik 8 December 21:56
  2,300.00 €
 • 0 foto
  Audi 80
  Car

  Audi 80

  Shitet Audi 80 kaqanik ventura ne gjendje te mir turbo disell interkuller 1.6 dritare dhe dyer aut

  Kaçanik 4 December 12:35
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Shes Audi A3,benzin 1.6.Viti prodhimit 1989.me tabela RKS deri ne muajin Maj te 2018.Vetura ashte

  Kaçanik 2 December 23:15
  2,700.00 €
 • 4 foto
  Shes Audi A3 B1.6
  Car

  Shes Audi A3 B1.6

  Shes Audi3 Benzin 1.6 viti prodhimi 1998 me tablela RKS,modeli Sport Line.dhe me Muzik special

  Kaçanik 2 December 22:34
  2,700.00 €
 • 8 foto
  Psh shes audi Q5 s-line
  Car

  Psh shes audi Q5 s-line

  Audi Q5 S-line me fellne S-Line Ngjyr metalike I sapo ardhur nga Franca Full ekstra Viti prodhimit 2

  Kaçanik 2 December 16:14
  With agreement