Shitet MAN 20.264 pesha 12.5tona e lejume me dogan

Price: With agreement
Shitet MAN 20.264 pesha 12.5tona e lejume me dogan

details

posted
12 January 17:19
category
Automjete > Kamionë
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj

Description

Shitet MAN 20.264 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur per firma me TVSH viti 1999 pesha bartese e lejuar 12.500kg me ramp 2tona me jastak edhe trapi i par 8 shpejci +me gjysa me bllokada gjatsia sanakut 7.20m gjersia 2.5m
☎️ 043 929 743 .421000km me libra servisi


Similar ads