Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

category

Price

country

 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Trucks

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar 347300km me libra servisi ma jastak

  Ferizaj Sot, 15:26
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Trucks

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj Sot, 15:25
  3,800.00 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH
  Trucks

  Mercedes Atego 818 vit 12.2010 €uro5 me dogan+TVSH

  Shitet mercedes Atego 818 viti 2010 sapo ardhur nga gjermania me dogan per firma faktur me TVSH goam

  Ferizaj Sot, 15:14
  1.00 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg
  Trucks

  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731

  Ferizaj Sot, 15:13
  1.00 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Trucks

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Sot, 15:12
  1.00 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim
  Trucks

  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim

  Shitet MAN LE 8.140 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur me TVSH per firma me frigo gjitha gom

  Ferizaj Sot, 15:12
  With agreement
 • 0 foto
  Lugë për kocka
  Trucks

  Lugë për kocka

  Shitet luge per kocka me hidraolik dhe rotor komplet tag kamion me kran, kamion mercedes, man me kr

  Ferizaj Sot, 13:51
  With agreement
 • 8 foto
  Man
  Trucks

  Man

  Shitet Man 15-224 silent

  Ferizaj Sot, 13:50
  With agreement
 • 10 foto
  Man 18-285 LX me hebebine
  Trucks

  Man 18-285 LX me hebebine

  Shitet:Man 18-285 LX i doganuar Viti prodhimit 11/2003 goma te mira,hebebinen per ngarkim shkarkim m

  Ferizaj Sot, 13:50
  9,800.00 €
 • 6 foto
  Shitet Daf 45.170 I doganuar
  Trucks

  Shitet Daf 45.170 I doganuar

  Shitet:Daf 45.170 Viti prodhimit:2005 I doganuar Km:361015 Rimorkio e gjate: 6.2m Qmimi: 7400 tel:

  Ferizaj Sot, 13:49
  7,400.00 €
 • 8 foto
  Iveco 75E15 me Hebebin
  Trucks

  Iveco 75E15 me Hebebin

  Shitet Iveco 75E15 me Hebebin...gjendje perfekte me 153.000 km te kaluara te garantuara...per me shu

  Ferizaj Sot, 13:49
  With agreement
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan
  Trucks

  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 motori €uro5 me dogan te paguar 290500km me libra servisi ne gje

  Ferizaj Sot, 13:33
  With agreement
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Trucks

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 13:32
  With agreement
 • 9 foto
  VOLVO viti 1999 me ramp e ardhur nga gjerma
  Trucks

  VOLVO viti 1999 me ramp e ardhur nga gjerma

  Shitet VOLVO viti 1999 sapo ardhur nga gjermania gomat 85% te mira ne gjendje te mir qmimi 4550€ fix

  Ferizaj Sot, 13:30
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps
  Trucks

  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps

  Shitet volvo f16 viti 1991 rks i skaduar 470ps ne gjendje te mir qmimi fix

  Ferizaj Sot, 13:29
  4,800.00 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Vario 614
  Trucks

  Shitet Mercedes Vario 614

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 rks i skadum.dupllo goma pesha bartese.e lejuar 2500kg qmimi 375

  Ferizaj Sot, 13:28
  3,750.00 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan
  Trucks

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gje dje shum te mir

  Ferizaj Sot, 13:28
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Trucks

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 13:27
  With agreement
 • 5 foto
  Vw t5
  Trucks

  Vw t5

  Vw T 5 1 .9 tdi Viti i prodhimit 2004 Abs asr gjamat dhe pasqyret me rryme 220.000 km me liber t

  Ferizaj Sot, 12:53
  With agreement
 • 5 foto
  Skele, Lift
  Trucks

  Skele, Lift

  Skele me qera, me naft si dhe me bateri. nga 8m deri ne 15m lartesi

  Ferizaj Sot, 11:42
  1.00 €
 • 11 foto
  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan
  Trucks

  Shitet MAN 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan

  Shitet MAN 12.210 viti 2006 frigo deri -30 318500km me libra servisi pesha bartese e lejuar 4700kg

  Ferizaj Sot, 09:42
  With agreement
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Trucks

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 09:39
  1.00 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Trucks

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 09:38
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.
  Trucks

  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.

  Shitet MAN 8.113 Viti 2000 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me TVSH me

  Ferizaj Sot, 09:38
  5,999.00 €
 • 9 foto
  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir
  Trucks

  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir

  Shitet VOLVO FL viti 1999 i ardhur nga gjermania ne gjendje shim te mir gomate mira me ramp 490 mij

  Ferizaj Sot, 09:26
  4,350.00 €
 • 5 foto
  Shes kamionin SCANIA kiper dhe rimorkion SCHMITZ
  Trucks

  Shes kamionin SCANIA kiper dhe rimorkion SCHMITZ

  She kamionin SCANIA 144 / 460 Kiper viti i prodhimit esht ne fund te viti 1999 kamioni esht ne gjen

  Ferizaj Sot, 08:39
  With agreement
 • 5 foto
  Shes rimorkjo
  Trucks

  Shes rimorkjo

  Shes rimorkjo schiller carbull 25 kb ne qjendje te rregullt bejm.edhe ndrrim me qka na konvenon

  Ferizaj Dje, 22:45
  With agreement
 • 0 foto
  Kamjoneta
  Trucks

  Kamjoneta

  Shiten Kamjonetat Mecedes Benz njera 608 e cila esht ne gjendje te rregullt Gomat e raja vetem Regji

  Ferizaj Dje, 21:59
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Mercedes benz kombi 609 D
  Trucks

  Mercedes benz kombi 609 D

  ne gjendje te rregullt RKS i skaduar

  Ferizaj Dje, 20:13
  1.00 €
 • 2 foto
  Kombi fave 2
  Trucks

  Kombi fave 2

  Kombi fave 2 ne gjendje te rregullt teknike

  Ferizaj Dje, 18:48
  900.00 €
 • 5 foto
  Kamioni Man
  Trucks

  Kamioni Man

  Shitet kamjoni Man viti 2005 ,RKS , automatik vetem koka, km 670000 bejm nderrim me golf 6

  Ferizaj Dje, 17:45
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Unimog
  Trucks

  Shitet Mercedes Unimog

  Shitet Mercedes Unimog Viti 1993 4X4 Ne gjendje Perfekte Tel 045 517 540 Tel 045651290 +3834556338

  Ferizaj Dje, 15:14
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Man TGes 483
  Trucks

  Shitet Man TGes 483

  Man TGX 483 K fuqi viti 2003 Rimorkio 2006 i rigjistruar 1 vit komplet me rimorkio Tel 045 517 540

  Ferizaj Dje, 15:13
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Man 464
  Trucks

  Shitet Man 464

  shitet man 464 Viti 1999 në gjendje perfekte i gatshem per punë Tel 045517540 Tel 045651290 +383455

  Ferizaj Dje, 08:08
  With agreement
 • 4 foto
  Rimorkio 2 akse 3500kg
  Trucks

  Rimorkio 2 akse 3500kg

  Rimorkio 2 akse Pesha Bartese 3500kg Pa Dogan Shume e Paste, Komplet e Zingtuar + Me rampa per Nga

  Ferizaj 21 September 22:44
  With agreement
 • 5 foto
  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik
  Trucks

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik Gjendje perfekte te punes , Gjitha Serviset E kryera Motor Die

  Ferizaj 21 September 22:36
  With agreement
 • 6 foto
  Cilinder /Valak CAT 12T
  Trucks

  Cilinder /Valak CAT 12T

  Cilinder / Valak CAT 12Ton Gjendje shume te mire pune Motor Deutz , Vibrim shume te fuqishem ,Gjith

  Ferizaj 21 September 22:36
  With agreement
 • 8 foto
  Kompresor INGERSOLLRAND Motor DEUTZ
  Trucks

  Kompresor INGERSOLLRAND Motor DEUTZ

  Kompresor INGERSOLLRAND Motor Deutz Gjendje Shume te mire pune, Gjitha serviset e kryera , Me 2 Dalj

  Ferizaj 21 September 22:36
  With agreement
 • 0 foto
  TRANSPORT
  Trucks

  TRANSPORT

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Ferizaj 21 September 19:39
  With agreement
 • 1 foto
  Iveco turbo daily 49-10 i qlajmrum
  Trucks

  Iveco turbo daily 49-10 i qlajmrum

  Shes kamionin iveco kok terheqse me rimorkio 6metra eshte i qlajmruar ne gjendie shum te mir konta

  Ferizaj 21 September 14:07
  4,500.00 €
 • 2 foto
  Senak,Senik
  Trucks

  Senak,Senik

  senaku i nxen 3 kubik

  Ferizaj 21 September 01:27
  600.00 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Trucks

  Mercedes-Benz Atego 1223

  MERCEDES ATEGO 1223 Viti i Prodhimit: 2007 Marshi: Automatik/M Kilometrazha: 313 mij KM POSEDON A

  Ferizaj 20 September 19:25
  With agreement
 • 11 foto
  Volkswagen Crafter 2.0 TDI 2015
  Trucks

  Volkswagen Crafter 2.0 TDI 2015

  Volkswagen Crafter Viti i Prodhimit: 2015 Lenda djegese: Naftë Marshi: Manual 6+1 Kubikazha: 2.0 TD

  Ferizaj 20 September 19:25
  With agreement
 • 7 foto
  Volkswagen CRAFTER
  Trucks

  Volkswagen CRAFTER

  shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI Viti i prodhimit 2006 Kilometrat 244 mij Km me liber servisi dhe d

  Ferizaj 20 September 19:24
  With agreement
 • 8 foto
  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI
  Trucks

  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI

  VW T5 TRANSPORTER MANUAL DISEL 1.9 TDI 270 MIJ KM LIBER SERVISI KLIME DOGANA E PAGUAR KONTAKTI :

  Ferizaj 20 September 19:24
  With agreement
 • 8 foto
  Volkswagen T5 TRANSPORTER MAXI
  Trucks

  Volkswagen T5 TRANSPORTER MAXI

  shitet VW T5 MAXI me matorr 2.5 T(DI) tkuqe disel viti 2008 270mij km liber servisi + 2 qelsa auto

  Ferizaj 20 September 19:24
  With agreement
 • 11 foto
  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS
  Trucks

  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS

  Shitet Mercedes Atego 817 AUTOBARTES Viti I prodhimit: 2000 kubikazha: 4.2m3 karburanti: Nafte

  Ferizaj 20 September 19:24
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Atlas 1304
  Trucks

  Shitet Atlas 1304

  Atlas 16 ton Tel 045651290 +38345563381 viber whats'app

  Ferizaj 20 September 10:35
  With agreement
 • 4 foto
  Mercedes 8 17
  Trucks

  Mercedes 8 17

  Esht i shkurt hazer per kiper viti 91 i qlajmrum me 5 shpejsi i ka edhe bllokazhat ne gjendje te mir

  Ferizaj 19 September 14:47
  With agreement
 • 1 foto
  Sanaki shitet
  Trucks

  Sanaki shitet

  Gjatsia 6.20 Gjersia 2.50 Naltsia 2.60 O kan mercedes i montum Cerada ne gjendje te mir edhe podin

  Ferizaj 19 September 14:46
  850.00 €