Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

category

Price

country

 • 9 foto
  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps
  Trucks

  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps

  Shitet volvo f16 viti 1991 rks i skaduar 470ps ne gjendje te mir qmimi fix

  Ferizaj Dje, 22:18
  4,800.00 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Trucks

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Dje, 22:17
  1.00 €
 • 0 foto
  Kamjoneta
  Trucks

  Kamjoneta

  Shiten Kamjonetat Mecedes Benz njera 608 e cila esht ne gjendje te rregullt Gomat e raja vetem Regji

  Ferizaj Dje, 21:59
  2,500.00 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg
  Trucks

  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731

  Ferizaj Dje, 20:28
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Trucks

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Dje, 20:22
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Trucks

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Dje, 19:55
  With agreement
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Trucks

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Dje, 19:54
  1.00 €
 • 2 foto
  Senak,Senik
  Trucks

  Senak,Senik

  senaku i nxen 3 kubik

  Ferizaj 13 August 01:27
  600.00 €
 • 11 foto
  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT 17M SALE/RENT
  Trucks

  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT 17M SALE/RENT

  Platformë Ngritese HOLAND LIFT Viti: 2001 Lartesia 17m MAX 650kg Ore Pune : 3400h Mundesi zgjatje

  Ferizaj 11 August 22:37
  18,500.00 €
 • 8 foto
  Platform HOLLAND LIFT 20m 4x4 SALE/RENT
  Trucks

  Platform HOLLAND LIFT 20m 4x4 SALE/RENT

  Platform Ngritëse HOLLAND LIFT viti 1999 4x4 lartesia 20meter Mundesi zgjatje te platformes 2meter

  Ferizaj 11 August 22:35
  21,000.00 €
 • 7 foto
  Auto Kran Lorain 80Ton
  Trucks

  Auto Kran Lorain 80Ton

  Auto Kran Lorain 80Ton 36m gjatesia e krahut Gjendje shume te mire punes 2 motor Scania , Posedon Ko

  Ferizaj 11 August 22:33
  55,000.00 €
 • 8 foto
  Kompresor INGERSOLLRAND Motor DEUTZ
  Trucks

  Kompresor INGERSOLLRAND Motor DEUTZ

  Kompresor INGERSOLLRAND Motor Deutz Gjendje Shume te mire pune, Gjitha serviset e kryera , Me 2 Dalj

  Ferizaj 11 August 22:33
  With agreement
 • 5 foto
  BOBCAT 553
  Trucks

  BOBCAT 553

  Mini Ngarkues BOBCAT 553 4x4 Viti i Prodhimit 1997 ,Motor Kubota Diesel . Pesha 1780kg .Piruner HYS

  Ferizaj 11 August 22:33
  6,800.00 €
 • 7 foto
  Piruner CLARK CDP30 Triplex
  Trucks

  Piruner CLARK CDP30 Triplex

  Piruner CLARK CDP30 Kapaciteti: 3Ton ,Viti: 1998 ,Lartesia 4.5m Triplex , Pilot Komand , Motor Die

  Ferizaj 11 August 22:32
  With agreement
 • 10 foto
  SIGMA Sherbime me Auto Kran 200 TON 102M Lartësi
  Trucks

  SIGMA Sherbime me Auto Kran 200 TON 102M Lartësi

  Bejme Sherbime me Auto Kran Auto Vinq nga 10 deri 200 ton, Mobil Cran, Ngritjen e peshave te renda,

  Ferizaj 11 August 22:31
  With agreement
 • 5 foto
  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik
  Trucks

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik

  Gjenerator Perkins 110 KW Automatik Gjendje perfekte te punes , Gjitha Serviset E kryera Motor Die

  Ferizaj 11 August 22:28
  With agreement
 • 6 foto
  Kamion VOLVO F12 Me Kran
  Trucks

  Kamion VOLVO F12 Me Kran

  Kamion Volvo F12 Viti Me kran FASSI 10ton Lartesia 13m Gjendje te rregullt pune e mirëmbajtur dhe se

  Ferizaj 11 August 22:28
  28,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet Atlas 1304
  Trucks

  Shitet Atlas 1304

  Atlas 16 ton Tel 045651290 +38345563381 viber whats'app

  Ferizaj 11 August 14:31
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Man 464
  Trucks

  Shitet Man 464

  shitet man 464 Viti 1999 në gjendje perfekte i gatshem per punë Tel 045517540 Tel 045651290 +383455

  Ferizaj 11 August 14:31
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Man TGes 483
  Trucks

  Shitet Man TGes 483

  Man TGX 483 K fuqi viti 2003 Rimorkio 2006 i rigjistruar 1 vit komplet me rimorkio Tel 045 517 540

  Ferizaj 11 August 14:31
  With agreement
 • 5 foto
  Mercedes benz kombi 609 D
  Trucks

  Mercedes benz kombi 609 D

  ne gjendje te rregullt RKS i skaduar

  Ferizaj 10 August 11:48
  1.00 €
 • 5 foto
  Skele, Lift
  Trucks

  Skele, Lift

  Skele me qera, me naft si dhe me bateri. nga 8m deri ne 15m lartesi

  Ferizaj 4 August 09:43
  1.00 €
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Trucks

  Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet kamjoni ne gjendje shum te mir , bejm ndrrim me traktor ose vetur apo qka tum ko

  Ferizaj 3 August 18:39
  5,500.00 €
 • 9 foto
  Shitet bageri 3tona
  Trucks

  Shitet bageri 3tona

  Shitet bageri me gusenica ne gjendje shum te mir 3tona me dy shpejtesi me te shpejt me ngadal per me

  Ferizaj 3 August 18:37
  With agreement
 • 6 foto
  Q.Guri-shitet kamjonetaT4
  Trucks

  Q.Guri-shitet kamjonetaT4

  Kamioneta eshte e sa po ardhur nga ch-regjistrimi i par para dy ditve viti 1998 kilometrazha 1386. E

  Ferizaj 3 August 18:37
  3,800.00 €
 • 1 foto
  Sanaki shitet
  Trucks

  Sanaki shitet

  Gjatsia 6.20 Gjersia 2.50 Naltsia 2.60 O kan mercedes i montum Cerada ne gjendje te mir edhe podin

  Ferizaj 24 July 11:02
  850.00 €
 • 1 foto
  Maska te ajrit
  Trucks

  Maska te ajrit

  Per scani

  Ferizaj 24 July 11:01
  With agreement
 • 5 foto
  Shes kamionin SCANIA kiper dhe rimorkion SCHMITZ
  Trucks

  Shes kamionin SCANIA kiper dhe rimorkion SCHMITZ

  She kamionin SCANIA 144 / 460 Kiper viti i prodhimit esht ne fund te viti 1999 kamioni esht ne gjen

  Ferizaj 24 July 08:58
  With agreement
 • 0 foto
  rezervar ule per krana-kiper
  Trucks

  rezervar ule per krana-kiper

  Rezervar te ndryshem per kran-kiper

  Ferizaj 16 July 13:13
  With agreement
 • 5 foto
  Kamioni man 26 343 me kran
  Trucks

  Kamioni man 26 343 me kran

  shitet kamioni man 26 343 me kran atllas 350 me telekomand 5 dalje hidrolik

  Ferizaj 16 July 13:10
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet piruni linde
  Trucks

  Shitet piruni linde

  Shitet piruni linde 2 ton vitit 2003

  Ferizaj 16 July 13:10
  With agreement
 • 7 foto
  shitet kamioni Man cistern direvate
  Trucks

  shitet kamioni Man cistern direvate

  Shitet kamioni Man 10-150 me voĺlmeter 7040 litra me dogan

  Ferizaj 16 July 13:09
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet iveco 3513
  Trucks

  Shitet iveco 3513

  Iveco 3513 frigo Viti 2000 I ardhur nga Zvicra 290.000 km te kaluara

  Ferizaj 16 July 13:08
  With agreement
 • 0 foto
  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft
  Trucks

  shitet rezervari per ule (kiper) dhe naft

  Rezervar per ule dhe naft

  Ferizaj 16 July 13:08
  With agreement
 • 6 foto
  shitet tifllada 50ton
  Trucks

  shitet tifllada 50ton

  Tifllada 50ton Goldhofer Teleskop zgjatet +6m=18 I kthen 3 aksat Ka sistem per bartjen e kontinjerav

  Ferizaj 16 July 13:07
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet piruni linde 4 ton
  Trucks

  Shitet piruni linde 4 ton

  shitet piruni linde 4 ton evpershtatshme per shkarkimin e paletav prej kontinjerit

  Ferizaj 16 July 13:07
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Volvo me Kran dhe kiper
  Trucks

  Shitet Volvo me Kran dhe kiper

  shum ne gjendje te mir pune i ardhur nga zvicra me kran atlas 140 me telekomand me dogan te paguar

  Ferizaj 16 July 13:06
  With agreement
 • 1 foto
  shitet pajisja per bartjen e xhamav
  Trucks

  shitet pajisja per bartjen e xhamav

  Pajisja per bartjen e xhamav

  Ferizaj 16 July 13:05
  With agreement
 • 0 foto
  vilushk per traktorr
  Trucks

  vilushk per traktorr

  Me levizje anësore

  Ferizaj 16 July 13:01
  With agreement
 • 5 foto
  Pirunjer tojota
  Trucks

  Pirunjer tojota

  pirunjer tojota 6 ton

  Ferizaj 16 July 13:01
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet iveko 35-13
  Trucks

  Shitet iveko 35-13

  Shitet iveko 35-13 viti 2000 me dogan i ardhur nga zvicrra 245000 km

  Ferizaj 16 July 12:58
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten krana te ndryshem
  Trucks

  Shiten krana te ndryshem

  Krana te ndryshem

  Ferizaj 16 July 12:57
  With agreement
 • 3 foto
  shitet kolica 3 aks
  Trucks

  shitet kolica 3 aks

  Kolica 3 aks me bigë

  Ferizaj 16 July 12:57
  With agreement
 • 1 foto
  shiten kembet per kran
  Trucks

  shiten kembet per kran

  Kembe per kran

  Ferizaj 16 July 12:55
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet krani palfinger 105 tri dalje
  Trucks

  Shitet krani palfinger 105 tri dalje

  kran palfinger 105 me tri dalje hidrolike ne gjendje shume te mire

  Ferizaj 16 July 12:54
  With agreement
 • 2 foto
  shiten gomat me bandash për tifllada
  Trucks

  shiten gomat me bandash për tifllada

  Me 10 shtrafa per tifllada

  Ferizaj 16 July 12:54
  With agreement
 • 3 foto
  Korp per kran--bager
  Trucks

  Korp per kran--bager

  Korpa viti 2004

  Ferizaj 16 July 12:54
  With agreement
 • 2 foto
  shiten hebebinat
  Trucks

  shiten hebebinat

  Shiten hebebinat kemi lloje te ndryshmete hebebinave

  Ferizaj 16 July 12:53
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet actrosi 18-41
  Trucks

  Shitet actrosi 18-41

  shitet kamioni actros 18_41 mp2 viti 2004 retarder -intarder i ardhur nga zvicrra 519000 km Ro

  Ferizaj 16 July 12:51
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet levizja e vilushkes
  Trucks

  Shitet levizja e vilushkes

  ne gjendje te mir pune

  Ferizaj 16 July 12:48
  With agreement