Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 1 foto
  Shiten
  furniture

  Shiten

  Jan te vjetra

  Gjilan 13 June 11:46
  With agreement
 • 4 foto
  Kreveta për fëmij
  furniture

  Kreveta për fëmij

  Shiten krevetat per femij te perdort por

  Gjilan 13 June 09:44
  150.00 €
 • 3 foto
  TAVOLIN PER DHOME E XHAMIT
  furniture

  TAVOLIN PER DHOME E XHAMIT

  Tavolina eshte siq duket ne foto me tre

  Gjilan 13 June 00:07
  50.00 €
 • 6 foto
  SHES KALDAN E RE BUDERUS GJERMAN
  Technician and equipment

  SHES KALDAN E RE BUDERUS GJERMAN

  Kaldaja eshte me diegie te naftes dhe me

  Gjilan 13 June 00:05
  2,190.00 €
 • 1 foto
  Tavoline salloni
  furniture

  Tavoline salloni

  Shitet tavolina per sallon, me material

  Gjilan 12 June 23:15
  70.00 €
 • 1 foto
  Dritare e pllastikes
  furniture

  Dritare e pllastikes

  Shitet dritarja e pllastikes bashke me r

  Gjilan 12 June 23:14
  150.00 €
 • 3 foto
   Shporet per Ngrohje Qendore me Dru 40 kw
  Technician and equipment

  Shporet per Ngrohje Qendore me Dru 40 kw

  • Model Tjeter
  Viti 12 June 23:14
  370.00 €
 • 5 foto
  Komoda per tv
  furniture

  Komoda per tv

  Shitet komoda per tv e dhomes dites, pak

  Gjilan 12 June 23:13
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten Maqina për Riparim të Qelsave
  Cars and tools

  Shiten Maqina për Riparim të Qelsave

  Shiten maqina për rregollimin e qelsave

  Gjilan 12 June 23:13
  With agreement
 • 1 foto
  Shporet i Druve ALFA 90H
  Technician and equipment

  Shporet i Druve ALFA 90H

  Shitet shporeti i druve ALFA 90H ne gjen

  Gjilan 12 June 23:13
  150.00 €
 • 1 foto
  dyer
  furniture

  dyer

  Shiten 2 dyer si ne foto

  Gjilan 12 June 23:12
  90.00 €
 • 3 foto
  Shitet Tavolina Elipse dite
  furniture

  Shitet Tavolina Elipse dite

  Shitet Tavolina elipse dite (nuk eshte

  Gjilan 12 June 23:08
  35.00 €
 • 9 foto
  Shporet elektrik, enëlarese, aspirator per kuzhine
  Technician and equipment

  Shporet elektrik, enëlarese, aspirator per kuzhine

  • Model Tjeter
  Gjilan 12 June 23:08
  150.00 €
 • 12 foto
  Bosch hilti
  Cars and tools

  Bosch hilti

  Bosch hilti etj

  Gjilan 12 June 23:04
  With agreement
 • 3 foto
  shes maqine me avull italiane
  Technician and equipment

  shes maqine me avull italiane

  shes maqinen me avull ne gjendje te rreg

  Gjilan 12 June 23:03
  150.00 €
 • 5 foto
  Pomp termike Meeting
  Technician and equipment

  Pomp termike Meeting

  Shiten pompa termike Meeting prodhim Gje

  Gjilan 12 June 23:02
  4,800.00 €
 • 6 foto
  Kanteric ANADOLU MAKINA ELEGANT 4 SPECIAL
  Cars and tools

  Kanteric ANADOLU MAKINA ELEGANT 4 SPECIAL

  Shitet Kanterica Abs Brandt ANADOLU MAKI

  Gjilan 12 June 22:00
  7,500.00 €
 • 9 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Shesim mobilje te ndryshme Facebook /ris

  Kamenicë 12 June 17:00
  With agreement
 • 9 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Shesim mobilje te ndryshme Facebook /ris

  Kamenicë 12 June 17:00
  With agreement
 • 9 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Shesim mobilje te ndryshme Facebook /ris

  Viti 12 June 16:40
  With agreement
 • 9 foto
  Mobilje
  furniture

  Mobilje

  Shesim mobilje te ndryshme Facebook /ris

  Gjilan 12 June 15:59
  With agreement
 • 4 foto
  Shporet alfa 27
  Technician and equipment

  Shporet alfa 27

  Shes shporetin vetem 2 muj i perdorun ta

  Gjilan 12 June 15:19
  With agreement
 • 2 foto
  KARCHER HD700 / PER AUTOLARJE DHE PUNE TJERA
  Cars and tools

  KARCHER HD700 / PER AUTOLARJE DHE PUNE TJERA

  Ne gjendje te rregullt pune KARCHER HD7

  Gjilan 12 June 12:53
  300.00 €
 • 7 foto
  Ntp.molika
  furniture

  Ntp.molika

  Kuzhina .tavolina karrika .dhoma gjumi .

  Gjilan 12 June 10:05
  With agreement
 • 4 foto
  Fusion Juicer - Delimano
  Technician and equipment

  Fusion Juicer - Delimano

  Shitet me -50% zbritje Shtrydhësi i frut

  Gjilan 12 June 01:00
  60.00 €
 • 1 foto
  Shitet nxemja me rrym
  Technician and equipment

  Shitet nxemja me rrym

  Shes nxemjen me rrym, firma Vulkan 21kw

  Gjilan 12 June 00:05
  With agreement
 • 1 foto
  shiten termot 2kw dhe 5kw
  Technician and equipment

  shiten termot 2kw dhe 5kw

  shes termo, njera eshte 2kw, kurse dy te

  Gjilan 12 June 00:05
  100.00 €
 • 2 foto
  der sllovene
  furniture

  der sllovene

  der sllovene shum e rujtur

  Gjilan 11 June 22:54
  30.00 €
 • 3 foto
  Shiten mobiljet
  furniture

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet

  Gjilan 11 June 20:37
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet
  Technician and equipment

  Shitet

  Shitet

  Gjilan 11 June 16:52
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet shporeti i nxemjes qendrore
  Technician and equipment

  Shitet shporeti i nxemjes qendrore

  Shitet shporeti i nxemjev qendrore , ars

  Gjilan 11 June 16:00
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet shporet alfa
  Technician and equipment

  Shitet shporet alfa

  Shitet shporet alfa ne gjendje te rregul

  Gjilan 11 June 15:52
  170.00 €
 • 2 foto
  Shiten shkallet e drurit
  furniture

  Shiten shkallet e drurit

  Shiten 12 shkalle druri, montuese me num

  Kamenicë 11 June 15:12
  With agreement
 • 4 foto
  Shhitet ulaqka me rrym
  Technician and equipment

  Shhitet ulaqka me rrym

  Shitet kreveti apo ulaqka me rrym me muz

  Gjilan 11 June 14:05
  With agreement
 • 1 foto
  Shume pak i perdorur
  furniture

  Shume pak i perdorur

  Kauq ne ngjendje shume te mire!

  Gjilan 11 June 14:02
  80.00 €
 • 3 foto
  Tavolina
  furniture

  Tavolina

  NEOSauto

  Gjilan 11 June 12:21
  75.00 €
 • 7 foto
  BOJLER PER NXEMJE QENDRORE METALAC 120 L
  Technician and equipment

  BOJLER PER NXEMJE QENDRORE METALAC 120 L

  • Magnohrom
  Gjilan 11 June 12:15
  270.00 €
 • 4 foto
  Frigo red bull
  Technician and equipment

  Frigo red bull

  • Bosch
  Gjilan 11 June 11:21
  80.00 €
 • 3 foto
  Mobilje 3-3-2-1
  furniture

  Mobilje 3-3-2-1

  Shiten mobiljet të perdorura 5 muaj janë

  Gjilan 11 June 00:33
  1.00 €
 • 5 foto
  Enlarse mile
  Technician and equipment

  Enlarse mile

  • Miele
  Gjilan 10 June 23:04
  130.00 €
 • 3 foto
  Shiten dritaret me qmim te volitshem
  Building materials

  Shiten dritaret me qmim te volitshem

  Shiten dritaret e vjetra per nje qmim te

  Viti 10 June 23:04
  With agreement
 • 5 foto
  Tenxhere me Rrym ( Qeramik )
  Technician and equipment

  Tenxhere me Rrym ( Qeramik )

  Me një tenxhere qeramike në formë ovale,

  Gjilan 10 June 21:57
  85.00 €
 • 4 foto
  Mjete pune
  Cars and tools

  Mjete pune

  Shiten mjetet e punes te ardhura nga ch

  Gjilan 10 June 21:00
  25.00 €
 • 5 foto
  Motorra druve etj
  Cars and tools

  Motorra druve etj

  Shiten motorrat e druve si dhe mbajce pe

  Gjilan 10 June 20:58
  1.00 €
 • 4 foto
  Shitet tavolina nga druri
  furniture

  Shitet tavolina nga druri

  Tavolina e bukes osht komplet nga druri

  Kamenicë 10 June 19:01
  199.00 €
 • 2 foto
  Pllug
  Cars and tools

  Pllug

  Ne gjendje shume te mire si ne foto Kore

  Kamenicë 10 June 19:01
  50.00 €
 • 4 foto
  Shporet i smedereves
  Technician and equipment

  Shporet i smedereves

  Shes shporetin e smedereves, shporeti es

  Gjilan 10 June 16:23
  150.00 €
 • 3 foto
  Shporet Alfa per Nxemje Qendrore 21kW
  Technician and equipment

  Shporet Alfa per Nxemje Qendrore 21kW

  Shes shporetin alfa per nxemje qendrore

  Gjilan 10 June 16:21
  650.00 €
 • 3 foto
  Alfa 90
  Technician and equipment

  Alfa 90

  Shes shporetin alfa 90 ne gjendje perfek

  Gjilan 10 June 16:20
  350.00 €
 • 3 foto
  Shes shporetin
  Technician and equipment

  Shes shporetin

  Shes shporetin ne gjendje shum te mire,

  Gjilan 10 June 16:19
  230.00 €