Materiale ndertimi në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 12 foto
  kreveta nga druni cilsor dysheka shtrata 049375063
  Building materials

  kreveta nga druni cilsor dysheka shtrata 049375063

  punojm kreveta dysheka shtrata tavolina

  Gjilan Sot, 12:21
  65.00 €
 • 5 foto
  Bejm rrethoja te parcellave etj.
  Building materials

  Bejm rrethoja te parcellave etj.

  • Viti
  Viti Sot, 11:14
  With agreement
 • 4 foto
  Traj shtepie, te vjeter (antik).
  Building materials

  Traj shtepie, te vjeter (antik).

  Shiten trajt e shtepise, - Shtepia ka

  Gjilan Sot, 00:30
  350.00 €
 • 3 foto
  Derë garazhe dhe derë e ngjitur me dritare për lokal
  Building materials

  Derë garazhe dhe derë e ngjitur me dritare për lokal

  Shes derën e garazhës dhe nji derë e ngj

  Gjilan Dje, 05:41
  1.00 €
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  Building materials

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Gjilan 23 June 16:42
  With agreement
 • 2 foto
  Qeremide
  Building materials

  Qeremide

  Qeremide 20cent copa jan afër 300 copa

  Gjilan 23 June 13:05
  With agreement
 • 12 foto
  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049375063
  Building materials

  zbritje korrktesi shtrata ormana dysheka 049375063

  punojm kreveta dysheka separe tavolina o

  Kamenicë 23 June 10:16
  160.00 €
 • 12 foto
  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869
  Building materials

  zbritje kreveta shtrata ormana dysheka 044920869

  punojm ormana shtreter dysheka separe kr

  Gjilan 22 June 17:47
  55.00 €
 • 2 foto
  Dush kade 80x80
  Building materials

  Dush kade 80x80

  Shitet dush kade 80x80 e re pa perdorur

  Gjilan 22 June 17:35
  40.00 €
 • 12 foto
  Punojm Ulse per Ballkon me shum lloje te ngjyrave
  Building materials

  Punojm Ulse per Ballkon me shum lloje te ngjyrave

  Ulse per Ballkon me qmime te lira 170der

  Viti 21 June 19:58
  220.00 €
 • 6 foto
   Panella me dimensione te ndryshme
  Building materials

  Panella me dimensione te ndryshme

  Shes pallea, shalltafne,skele me dimens

  Viti 21 June 19:18
  With agreement
 • 5 foto
  Shes panella,shalltafne,skele me dimesione te ndryshme
  Building materials

  Shes panella,shalltafne,skele me dimesione te ndryshme

  Shes,Panella Shalltafne jane dimesionet

  Viti 21 June 19:17
  With agreement
 • 4 foto
  shes mjete ndertimore si Panella,shtylla,skele etj
  Building materials

  shes mjete ndertimore si Panella,shtylla,skele etj

  Panella Shalltafne jane dimesionet te nd

  Viti 21 June 19:17
  With agreement
 • 3 foto
  Elemente te ndertimtarise
  Building materials

  Elemente te ndertimtarise

  Shes elemente te ndertimtarise

  Viti 21 June 19:17
  With agreement
 • 6 foto
  Dyer Oborri
  Building materials

  Dyer Oborri

  punoj disa lloje te dyerve te oborrit m

  Viti 20 June 21:56
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten dyer per garazh Meteriali: alumin Madhesia: 2.3m x 3m
  Building materials

  Shiten dyer per garazh Meteriali: alumin Madhesia: 2.3m x 3m

  Shiten dyer per garazh Meteriali: alumin

  Gjilan 20 June 13:16
  100.00 €
 • 2 foto
  kocka
  Building materials

  kocka

  shes kockat te perdorura afersisht 300 m

  Viti 16 June 18:13
  2.00 €
 • 2 foto
  Dritare, dyer
  Building materials

  Dritare, dyer

  Shes 2 dritare dhe 1 dere te plastikes,

  Gjilan 16 June 17:44
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten
  Building materials

  Shiten

  Per me shumë info Nr.Tel 044230996

  Gjilan 16 June 09:08
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten  Shalltafnet
  Building materials

  Shiten Shalltafnet

  Shiten shalltafnet te reja pa perdo

  Gjilan 13 June 20:49
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten dritaret me qmim te volitshem
  Building materials

  Shiten dritaret me qmim te volitshem

  Shiten dritaret e vjetra per nje qmim te

  Viti 10 June 23:04
  With agreement
 • 8 foto
  Dritare te Sllovenies
  Building materials

  Dritare te Sllovenies

  Dimensionet e dritareve jane:

  Gjilan 7 June 23:19
  With agreement
 • 12 foto
  \" DËRRASA\"
  Building materials

  \" DËRRASA\"

  Materiale per ndertim nga shume lloje.

  Kamenicë 3 June 18:18
  With agreement
 • 2 foto
  Meshalic
  Building materials

  Meshalic

  Ne gjendje te rregullt Koretin/Kamenicë

  Kamenicë 2 June 21:46
  70.00 €
 • 3 foto
  Hannoband nga zvicra
  Building materials

  Hannoband nga zvicra

  Jon 11 copa 50 euro perdoren per izolimi

  Gjilan 1 June 09:38
  50.00 €
 • 2 foto
  Shitet dera e hyrjes e perdorur vetem nje vit
  Building materials

  Shitet dera e hyrjes e perdorur vetem nje vit

  Dera eshte e perdorur vetem nje vit,esht

  Gjilan 1 June 00:19
  350.00 €
 • 3 foto
  Shitet dera e hyrjes nga plastika
  Building materials

  Shitet dera e hyrjes nga plastika

  Shitet dera e hyrjes moderne,e blere vti

  Gjilan 31 May 23:44
  400.00 €
 • 2 foto
  Shitet dere e hyrjes moderne vetem nje vit e perdorur
  Building materials

  Shitet dere e hyrjes moderne vetem nje vit e perdorur

  Dera eshte perdorur veten nje vit,ne gje

  Gjilan 31 May 23:24
  480.00 €
 • 3 foto
  Shitet dera e hyrjes nga plastika
  Building materials

  Shitet dera e hyrjes nga plastika

  Shitet dera e hyrjes moderne,e blere vti

  Gjilan 31 May 23:23
  350.00 €
 • 1 foto
  Tulla te shamotit per kamina furra te picav
  Building materials

  Tulla te shamotit per kamina furra te picav

  Tulla te shamotit

  Gjilan 28 May 11:10
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten qeremidet
  Building materials

  Shiten qeremidet

  Qmimi me marrveshje

  Viti 26 May 20:52
  With agreement
 • 1 foto
  Dyer sllovene
  Building materials

  Dyer sllovene

  Shesem dyer te perdorura dimensioni 80

  Gjilan 23 May 15:47
  30.00 €
 • 4 foto
  Shiten qeremidet
  Building materials

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet jan afro 1200 copa kapa

  Gjilan 21 May 20:42
  130.00 €
 • 2 foto
  Dritare
  Building materials

  Dritare

  Shes dritaret me dimensione 80 cm - 1.60

  Gjilan 21 May 09:30
  40.00 €
 • 1 foto
  MATERIAL NDERTIMI!
  Building materials

  MATERIAL NDERTIMI!

  SHITEN GURET.!

  Gjilan 19 May 11:19
  400.00 €
 • 3 foto
  Shitet dritarja me rolet 160x80
  Building materials

  Shitet dritarja me rolet 160x80

  Shitet dritarja shum pak e perdort me ro

  Viti 18 May 18:27
  70.00 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare
  Building materials

  Dyer dhe dritare

  Dyer dhe dritare të plastikës, të përdor

  Gjilan 18 May 10:16
  45.00 €
 • 8 foto
  DRITARE DHE DYER PROFIL 80MM GJERMAN
  Building materials

  DRITARE DHE DYER PROFIL 80MM GJERMAN

  Shiten Dritaret me hapje dere me kiper 8

  Gjilan 17 May 12:30
  40.00 €
 • 4 foto
  Ving Zvicrrane
  Building materials

  Ving Zvicrrane

  Gjithqka ne Regull

  Gjilan 11 May 23:04
  With agreement
 • 1 foto
  shufer floriri
  Building materials

  shufer floriri

  Këto shitje u bënë gjatë viteve 1990, ku

  Gjilan 8 May 16:45
  10.00 €
 • 4 foto
  Dritare te pa perdorura
  Building materials

  Dritare te pa perdorura

  Shiten dritaret pvc te veshura me alumin

  Gjilan 7 May 07:44
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten dyert
  Building materials

  Shiten dyert

  Shiten dyert e perdorura nga materiali

  Viti 7 May 02:48
  160.00 €
 • 3 foto
  GERMANIA BAU PUNOJM FASAD GLED NGJYRA RENOVIME PLLAKA
  Building materials

  GERMANIA BAU PUNOJM FASAD GLED NGJYRA RENOVIME PLLAKA

  Germania bau nje firm e re ne kosov me p

  Kamenicë 6 May 13:07
  1.00 €
 • 8 foto
  Dyer Gilindera nga metali
  Building materials

  Dyer Gilindera nga metali

  Punojm ballkone ,gilindera rrethoja te s

  Gjilan 5 May 14:07
  With agreement
 • 12 foto
  Modelet e reja te pllakave te qeramikes dhe porcelanit
  Building materials

  Modelet e reja te pllakave te qeramikes dhe porcelanit

  Pllaka me kualitet te larte per ambiente

  Gjilan 3 May 10:56
  10.00 €
 • 6 foto
  Shiten qeremidet 400 copa edhe 30 kurriza
  Building materials

  Shiten qeremidet 400 copa edhe 30 kurriza

  Kurrizat 30 cent copa Qeremidet 15cent c

  Gjilan 26 April 19:55
  9,999.00 €
 • 12 foto
  Oferta Zbritje Dyer te Brendshme nga 75€ Me Transport falas
  Building materials

  Oferta Zbritje Dyer te Brendshme nga 75€ Me Transport falas

  Bejm Punimin e te gjithave dyerve Dyer t

  Viti 18 April 17:12
  75.00 €
 • 4 foto
  Ving Zvicrran
  Building materials

  Ving Zvicrran

  Punon ne gjendje perfekte perdoret per g

  Gjilan 18 April 16:01
  550.00 €
 • 8 foto
  Shiten
  Building materials

  Shiten

  Shiten

  Gjilan 14 April 16:09
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten Dritaret dhe Qeremidet
  Building materials

  Shiten Dritaret dhe Qeremidet

  Shiten dritaret dhr qeremidet qe gjinden

  Viti 13 April 15:37
  With agreement