Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 1 foto
  Shpored per nxemje gjendrore
  Technician and equipment

  Shpored per nxemje gjendrore

  • Model Tjeter
  Gjilan 17 June 20:25
  250.00 €
 • 4 foto
  3 2 2 1
  furniture

  3 2 2 1

  shitet 3 2 2 1

  Gjilan 17 June 20:13
  200.00 €
 • 2 foto
  shitet komoda per TV
  furniture

  shitet komoda per TV

  shitet komoda e TV qmimi 270€ e ardhun n

  Gjilan 17 June 18:30
  With agreement
 • 2 foto
  zehnder Nxemje me Rrym prodhim ??
  Technician and equipment

  zehnder Nxemje me Rrym prodhim ??

  zehnder Nxemje me Rrym prodhim 🇨🇭 ne gje

  Gjilan 17 June 18:29
  230.00 €
 • 4 foto
  Frez metali
  Cars and tools

  Frez metali

  Ne gjendje shum te mire. Viber +38344620

  Viti 17 June 17:57
  1,450.00 €
 • 7 foto
  Makina per punimin dritareve te plastikes
  Cars and tools

  Makina per punimin dritareve te plastikes

  Makinat jane ne gjendje te rregullte dhe

  Gjilan 17 June 15:15
  1.00 €
 • 6 foto
  Pomp termike nxemje ftofje 22 kw dhe 23.3 kw
  Technician and equipment

  Pomp termike nxemje ftofje 22 kw dhe 23.3 kw

  Shitet 1 pompa termike nxemje ftofje 22

  Gjilan 17 June 15:05
  2,700.00 €
 • 6 foto
  Shes mobiljet e sallonit
  furniture

  Shes mobiljet e sallonit

  Shes mobiljet per sallon

  Gjilan 17 June 09:23
  350.00 €
 • 1 foto
  Tush kabin
  furniture

  Tush kabin

  Shesh 2 tush kabina të njejta pa u pordo

  Gjilan 17 June 08:31
  120.00 €
 • 1 foto
  Maqin teshav
  Technician and equipment

  Maqin teshav

  • Gorenje
  Gjilan 17 June 08:31
  75.00 €
 • 1 foto
  Fontana
  furniture

  Fontana

  Shitet Fontana punon ne gjendje te rregu

  Gjilan 17 June 01:41
  300.00 €
 • 5 foto
  Shitet garnitura Simpo
  furniture

  Shitet garnitura Simpo

  Shitet garnitura 3 - 2 - 1, ne gjendje s

  Gjilan 16 June 23:32
  330.00 €
 • 7 foto
  Shes Mobilet per Sallon Ondulimi
  furniture

  Shes Mobilet per Sallon Ondulimi

  Shes mobilet per sallon ondulimi te perd

  Gjilan 16 June 23:11
  800.00 €
 • 3 foto
  Tavolina dhe karrika
  furniture

  Tavolina dhe karrika

  shiten 5 komplete te tavolinave me nga 4

  Gjilan 16 June 23:02
  595.00 €
 • 2 foto
  Kauq 3 dhe 2
  furniture

  Kauq 3 dhe 2

  Kauqt jan te ri 1 vit te perdorur si 3 p

  Gjilan 16 June 21:39
  150.00 €
 • 8 foto
  FRIZ ARISTON 300L NE GJENDJE PERFEKTR
  Technician and equipment

  FRIZ ARISTON 300L NE GJENDJE PERFEKTR

  • Ariston
  Gjilan 16 June 19:56
  340.00 €
 • 4 foto
  Shporet AlfaTerm per nxemje qendrore
  Technician and equipment

  Shporet AlfaTerm per nxemje qendrore

  Shitet shporeti AlfaTerm per nxemje qend

  Gjilan 16 June 19:27
  450.00 €
 • 4 foto
  Shitet shporeti per nxemje qendrore AlfaPlam
  Technician and equipment

  Shitet shporeti per nxemje qendrore AlfaPlam

  Shitet shporeti AlfaTerm per nxemje qend

  Gjilan 16 June 19:15
  450.00 €
 • 4 foto
  Super qmim! Shitet dhoma e fjetjes per femije
  furniture

  Super qmim! Shitet dhoma e fjetjes per femije

  Shitet dhoma e fjetjes per femije 1-she,

  Gjilan 16 June 18:46
  99.00 €
 • 1 foto
  Super qmim! Shitet komoda per dhome
  furniture

  Super qmim! Shitet komoda per dhome

  Shiten komodat per dhome te dites me nje

  Gjilan 16 June 18:46
  39.00 €
 • 7 foto
  Shiten shporetat elektrik
  Technician and equipment

  Shiten shporetat elektrik

  • Siemens
  Gjilan 16 June 18:25
  With agreement
 • 2 foto
  kocka
  Building materials

  kocka

  shes kockat te perdorura afersisht 300 m

  Viti 16 June 18:13
  2.00 €
 • 2 foto
  Lulashk per thmi
  furniture

  Lulashk per thmi

  me rim osht me muzik

  Gjilan 16 June 18:13
  35.00 €
 • 11 foto
  Mobiljet ne shitje
  furniture

  Mobiljet ne shitje

  Shiten mobilje komplet, te reja dhe te p

  Gjilan 16 June 18:10
  1,400.00 €
 • 4 foto
  Fshes gorenje per larje divaneve
  Technician and equipment

  Fshes gorenje per larje divaneve

  • Gorenje
  Gjilan 16 June 17:44
  100.00 €
 • 2 foto
  Dritare, dyer
  Building materials

  Dritare, dyer

  Shes 2 dritare dhe 1 dere te plastikes,

  Gjilan 16 June 17:44
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten mobiljet
  furniture

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet 2(3sha),1(2sh) dhe 2 fot

  Gjilan 16 June 17:36
  With agreement
 • 3 foto
  H I LL T I
  Cars and tools

  H I LL T I

  Shitet Hillti me bateri +adapteri 70€ A

  Gjilan 16 June 17:35
  30.00 €
 • 2 foto
  Maqin E Qepjes
  Technician and equipment

  Maqin E Qepjes

  Ne Gjendje Te Rregull gjithqka

  Gjilan 16 June 15:34
  1.00 €
 • 12 foto
  separe ulse per terasa kreveta 049375063
  furniture

  separe ulse per terasa kreveta 049375063

  cilsi dhe siguri ofrojm per klientat ton

  Gjilan 16 June 14:24
  170.00 €
 • 1 foto
  shitet skara me plin
  Technician and equipment

  shitet skara me plin

  shitet skara me plin

  Gjilan 16 June 10:22
  100.00 €
 • 1 foto
  Termo 2.5kw3.5kw 4.5kwme montim me transport
  Technician and equipment

  Termo 2.5kw3.5kw 4.5kwme montim me transport

  Termo 2.5 kw 3.5kw 4.5kw memontim me Tra

  Gjilan 16 June 10:22
  With agreement
 • 12 foto
  ofertat skan te ndalur kreveta dysheka ormana
  furniture

  ofertat skan te ndalur kreveta dysheka ormana

  punojm kreveta dysheka shtrata tavolina

  Gjilan 16 June 10:11
  65.00 €
 • 4 foto
  Shiten
  Building materials

  Shiten

  Per me shumë info Nr.Tel 044230996

  Gjilan 16 June 09:08
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Kreveti per tre persona
  furniture

  Shitet Kreveti per tre persona

  Shitet kreveti per 3 persona , kreveti e

  Gjilan 16 June 01:00
  200.00 €
 • 2 foto
  Pastrim i mobiljeve
  furniture

  Pastrim i mobiljeve

  Bëjmē pastrimin e mobiljeve nga materia

  Gjilan 15 June 23:11
  10.00 €
 • 3 foto
  Shporet per nxehmje
  Technician and equipment

  Shporet per nxehmje

  • Radijator
  Gjilan 15 June 22:03
  850.00 €
 • 4 foto
  Elektromotorr Reduktor
  Cars and tools

  Elektromotorr Reduktor

  Monofaz dy an sillet Me dykme ose mekani

  Viti 15 June 21:54
  80.00 €
 • 4 foto
  Elektromotorr
  Cars and tools

  Elektromotorr

  Tre Fazor gjendje të rregullt 1420...Ro

  Viti 15 June 21:54
  120.00 €
 • 4 foto
  Alfa 90
  Technician and equipment

  Alfa 90

  Shitet shporeti alfa dhe kamini arsyja e

  Gjilan 15 June 21:25
  190.00 €
 • 2 foto
  Shitet dera e hyrjes
  furniture

  Shitet dera e hyrjes

  Shitet 1.40 - 2.20 Qmimi fiks

  Viti 15 June 21:25
  50.00 €
 • 2 foto
  Shtepi per femij
  furniture

  Shtepi per femij

  Shitet shtepia loder per femije

  Gjilan 15 June 21:25
  50.00 €
 • 4 foto
  Fotana
  Decoration

  Fotana

  Fotana punon ne gjendje te rregullt

  Gjilan 15 June 21:02
  300.00 €
 • 3 foto
  Shitet Makina mjelese
  Cars and tools

  Shitet Makina mjelese

  Shitet Makina mjelese e paperdorur, e re

  Viti 15 June 20:45
  220.00 €
 • 3 foto
  Urgjent dysheku 180x200
  furniture

  Urgjent dysheku 180x200

  Pershendetje, Shitet dysheku per dhome

  Gjilan 15 June 20:35
  70.00 €
 • 1 foto
  shitet regalli
  furniture

  shitet regalli

  Shes Regallin ne gjendje te mir

  Gjilan 15 June 19:44
  100.00 €
 • 3 foto
  Lavatest
  furniture

  Lavatest

  Shitet lavatesti si ne foto

  Gjilan 15 June 18:55
  70.00 €
 • 2 foto
  shporet i nxemjes me dru
  Technician and equipment

  shporet i nxemjes me dru

  Shitet shporeti i nxemjes me dru + me bo

  Gjilan 15 June 18:05
  390.00 €
 • 3 foto
  Tavoline e bukes+6 karrika dhe tavolinen per dhome te dites
  furniture

  Tavoline e bukes+6 karrika dhe tavolinen per dhome te dites

  Shes tavolinen e bukes+ 6 karrika dhe ta

  Gjilan 15 June 17:24
  170.00 €
 • 1 foto
  Dritare në shitje
  furniture

  Dritare në shitje

  Shitet dritarja shumë pak e përdorur e d

  Gjilan 15 June 15:38
  80.00 €