Shtepi & Familje në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 8 foto
  prerse isoboy spewe
  Cars and tools

  prerse isoboy spewe

  shes prerse per tiropol

  Gjilan 8 June 10:38
  With agreement
 • 12 foto
  Husqvarna teha beton asfalt guri
  Cars and tools

  Husqvarna teha beton asfalt guri

  shes teha per prerjen e betonit, asfalt

  Gjilan 8 June 10:37
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet makina per qepje
  Cars and tools

  Shitet makina per qepje

  Shitet makina per qepje e ardhur nga jas

  Gjilan 8 June 10:34
  30.00 €
 • 8 foto
  sajlle vinq kran zingjir
  Cars and tools

  sajlle vinq kran zingjir

  shes sajle prej fi 5 deri fi 16

  Gjilan 8 June 10:32
  With agreement
 • 6 foto
  cerkullar per dru
  Cars and tools

  cerkullar per dru

  shes cerkullarin per dru 3 faz qmimi 320

  Gjilan 8 June 10:31
  With agreement
 • 7 foto
  kompresor per gips material,beton
  Cars and tools

  kompresor per gips material,beton

  shes kompresorin me ajr per gips mater

  Gjilan 8 June 10:29
  With agreement
 • 3 foto
  wacker bomag remax
  Cars and tools

  wacker bomag remax

  shes wacker

  Gjilan 8 June 09:27
  With agreement
 • 12 foto
   qekiq dalta beton
  Cars and tools

  qekiq dalta beton

  Shes qekiq dalta beton bosch wacker e

  Gjilan 8 June 09:24
  With agreement
 • 6 foto
  Wacker
  Cars and tools

  Wacker

  Wacker

  Gjilan 8 June 09:21
  With agreement
 • 4 foto
  Wacker valak rrytlla
  Cars and tools

  Wacker valak rrytlla

  Wacker rrytlla prej 80 kg 109 .145.206

  Gjilan 8 June 09:19
  With agreement
 • 12 foto
  Wacker bomag
  Cars and tools

  Wacker bomag

  Wacker bomag prej 88 kg 93 .109.146.198.

  Gjilan 8 June 09:18
  With agreement
 • 7 foto
  Prerse wacker beton asfalt
  Cars and tools

  Prerse wacker beton asfalt

  Shes prerse asfalt beton

  Gjilan 8 June 09:14
  With agreement
 • 8 foto
  Dritare te Sllovenies
  Building materials

  Dritare te Sllovenies

  Dimensionet e dritareve jane:

  Gjilan 7 June 23:19
  With agreement
 • 3 foto
  shiten kauqat
  furniture

  shiten kauqat

  shiten kauqt qmkmi 280€

  Kamenicë 7 June 21:47
  280.00 €
 • 6 foto
  Invertar per baby shoop
  furniture

  Invertar per baby shoop

  Urgjent Shitet komplet invertari per but

  Gjilan 7 June 20:20
  600.00 €
 • 6 foto
  Komode Televizori
  furniture

  Komode Televizori

  Shitet komoda per TV,me lleda dy fjoka e

  Gjilan 7 June 19:41
  With agreement
 • 4 foto
  Tavolinë Buke 6 karrika
  furniture

  Tavolinë Buke 6 karrika

  Shitet trapezari e bukes e drurit klasik

  Gjilan 7 June 19:41
  With agreement
 • 4 foto
  CO 2 per salldim makina edh hekur
  Cars and tools

  CO 2 per salldim makina edh hekur

  Shes cO 2 per salldim makina verura hek

  Gjilan 7 June 14:35
  400.00 €
 • 0 foto
  Maqine te pllakave
  Cars and tools

  Maqine te pllakave

  Vetem njehere e perdorur 125cm

  Gjilan 7 June 14:01
  500.00 €
 • 0 foto
  Philips Lumea
  Technician and equipment

  Philips Lumea

  Shitet aparati i depilimit Philips Lumea

  Gjilan 7 June 13:04
  450.00 €
 • 2 foto
  Shitet shporeti per nxehmje qendrore URGJENT
  Technician and equipment

  Shitet shporeti per nxehmje qendrore URGJENT

  • Termomont
  Gjilan 7 June 12:56
  600.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  • Model Tjeter
  Viti 7 June 09:56
  With agreement
 • 2 foto
  Makine per dyner
  Technician and equipment

  Makine per dyner

  Makine per dyner funksionale

  Gjilan 7 June 00:19
  200.00 €
 • 3 foto
  SHITET KUZHINA ME PAJISJE
  furniture

  SHITET KUZHINA ME PAJISJE

  SHITET KUZHINA ME PAJISJE: Frigorifer En

  Gjilan 6 June 21:57
  500.00 €
 • 2 foto
  Dyer te blinduara
  furniture

  Dyer te blinduara

  Shiten dyert e hyrjes te blinduara me di

  Gjilan 6 June 20:36
  200.00 €
 • 1 foto
  Shes fshisen e
  Technician and equipment

  Shes fshisen e

  • Ritello
  Gjilan 6 June 20:28
  1,700.00 €
 • 5 foto
  Dritare plastike
  furniture

  Dritare plastike

  Shitet dritarja nga plastika aluplast e

  Gjilan 6 June 20:01
  120.00 €
 • 8 foto
  Shiten Ngrohësi dhe pajisja per Hot Dogg
  Technician and equipment

  Shiten Ngrohësi dhe pajisja per Hot Dogg

  Shitet ngrohësi për ushqime dhe njekohes

  Gjilan 6 June 18:41
  With agreement
 • 2 foto
  Tavolina per Kompjutera
  furniture

  Tavolina per Kompjutera

  Shes inventarin per pc per zyre, tavolin

  Viti 6 June 16:33
  35.00 €
 • 3 foto
  Kauq
  Technician and equipment

  Kauq

  Shiten 250€ dy 3 edhe ni 1 jom gjendje t

  Gjilan 6 June 15:33
  250.00 €
 • 3 foto
  Dollap për rroba
  furniture

  Dollap për rroba

  Në gjendje të rregull ashtu siç po shihe

  Gjilan 6 June 15:12
  With agreement
 • 5 foto
  Enëlarëse Beko ProSmartInverter
  Technician and equipment

  Enëlarëse Beko ProSmartInverter

  • Model Tjeter
  Gjilan 6 June 15:03
  150.00 €
 • 4 foto
  Shes kauqa
  furniture

  Shes kauqa

  Shes kauqat 3–3–2–2–1 ne Gjilan

  Gjilan 6 June 15:00
  160.00 €
 • 1 foto
  Shiten dollapat
  furniture

  Shiten dollapat

  Shiten dy dollapat per rroba ne gjendje

  Gjilan 6 June 12:55
  100.00 €
 • 2 foto
  Garnitura 1.2.3
  furniture

  Garnitura 1.2.3

  Shiten garnitura 1.2.3 ne gjendje shum t

  Gjilan 6 June 10:54
  200.00 €
 • 6 foto
  SHPORETI RRAFSHET VOSS NE GJENDJE PERFEKTE
  Technician and equipment

  SHPORETI RRAFSHET VOSS NE GJENDJE PERFEKTE

  • AEG
  Gjilan 6 June 10:20
  130.00 €
 • 5 foto
  Fotele
  furniture

  Fotele

  Shes fotele 3-3-2-1-1fotele jan te mira

  Viti 5 June 22:17
  With agreement
 • 3 foto
  shiten 2 3sha
  furniture

  shiten 2 3sha

  shiten 2 3sha ne gjendje te rregullt te

  Gjilan 5 June 21:01
  100.00 €
 • 1 foto
  Karroce per femij- per binjak
  Cars and tools

  Karroce per femij- per binjak

  Karroca eshte mjafte e ruajtur. Eshte e

  Gjilan 5 June 20:32
  350.00 €
 • 4 foto
  Kauqat ne shitje
  furniture

  Kauqat ne shitje

  Shiten dy kauqa, prodhim i SIMPO. Janë t

  Gjilan 5 June 19:52
  80.00 €
 • 2 foto
  Tepih ne gjendje te mire
  furniture

  Tepih ne gjendje te mire

  Shume pak e perdorur, 3x4

  Gjilan 5 June 18:31
  55.00 €
 • 1 foto
  Aprat Saldimi (shfajc) nga danimarka!
  Cars and tools

  Aprat Saldimi (shfajc) nga danimarka!

  Aparat per saldim i ardhur nga danimarka

  Gjilan 5 June 18:19
  40.00 €
 • 2 foto
  Tepih
  furniture

  Tepih

  2,80x3,80

  Gjilan 5 June 18:19
  55.00 €
 • 0 foto
  Dyer dhe dritare per garazhe
  Technician and equipment

  Dyer dhe dritare per garazhe

  Dyert dhe dritaret per garazh dhe dyqan

  Gjilan 5 June 16:22
  With agreement
 • 5 foto
  Shkall dhe gilindera
  furniture

  Shkall dhe gilindera

  Shiten shkallet dhe gilinderat jan nga m

  Gjilan 5 June 14:22
  With agreement
 • 2 foto
  shitet makina audi
  furniture

  shitet makina audi

  Kjo makinë është shitur nga një individ

  Kamenicë 5 June 13:27
  15,000.00 €
 • 10 foto
  Garnitura salloni dhe tavolina
  furniture

  Garnitura salloni dhe tavolina

  Garnitura Salloni 1 fotele 1 dysh 2 t

  Gjilan 5 June 13:01
  470.00 €
 • 6 foto
  Rowi-mig 155 co2
  Cars and tools

  Rowi-mig 155 co2

  Shitet co2 ne gjendje te rregullt i po s

  Gjilan 5 June 11:28
  149.00 €
 • 10 foto
  Kreveta te fjetjes 60 euro viber+38349562037
  furniture

  Kreveta te fjetjes 60 euro viber+38349562037

  prodhojm kreveta me te gjitha dimenzjone

  Gjilan 5 June 10:12
  60.00 €
 • 4 foto
  Tavolina per sallon
  furniture

  Tavolina per sallon

  Shiten 2 tavolina komplet me xham. Qmimi

  Viti 5 June 10:10
  30.00 €