Motore (mbi 50 cc) në shitje në Ferizaj

 • 0 foto
   Kawasaki 300cc
  Engines (over 50 cc)

  Kawasaki 300cc

  Motorr shum imir i rujshëm 110km

  Ferizaj Dje, 22:28
  8,000.00 €
 • 6 foto
  Suzuki DL650
  Engines (over 50 cc)

  Suzuki DL650

  Motor Suzuki 650cc i sa po ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire pune, serviset e kryera, regji

  Ferizaj Dje, 21:12
  2,850.00 €
 • 3 foto
  Shitet
  Engines (over 50 cc)

  Shitet

  Shitet Skuteri i ardhur nga Zvicra

  Ferizaj Dje, 20:39
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet
  Engines (over 50 cc)

  Shitet

  Shitet i ardhur nga Ch

  Ferizaj Dje, 20:27
  With agreement
 • 0 foto
  MALAGUTI 50cc
  Engines (over 50 cc)

  MALAGUTI 50cc

  Shes skuterin malaguti 50 cc ne gjendje te rregullt Me dokumenta

  Ferizaj Dje, 18:12
  With agreement
 • 9 foto
  Skuter - 500 Kubik
  Engines (over 50 cc)

  Skuter - 500 Kubik

  GRAND SKUTER - KYMCO X CITINC 500 Viti 2006 500 KUBIK ME DOGAN

  Ferizaj Dje, 18:06
  With agreement
 • 3 foto
  SHES BICIKLLEN E ARDHUR NGA AUSTRIA PEFCET GJENDJE
  Engines (over 50 cc)

  SHES BICIKLLEN E ARDHUR NGA AUSTRIA PEFCET GJENDJE

  SHES BICIKLLEN E ARDHUR NGA AUSTRIA NE GJENDJE PERFECTE ME 7 SHPEJCI GUMAT 28 ETSHE BICIKLLA ESHTE E

  Ferizaj Dje, 18:06
  With agreement
 • 4 foto
  Access atv 400cc+qip 2010
  Engines (over 50 cc)

  Access atv 400cc+qip 2010

  Shitet atv ne gjendje perfekte Access 400cc+qip viti 2010 Me ftofje. I sapo servisuar :Vaj,filtera,g

  Ferizaj Dje, 17:24
  3,600.00 €
 • 4 foto
  Motorr Me 4 Rrote Per Femije Me benzin
  Engines (over 50 cc)

  Motorr Me 4 Rrote Per Femije Me benzin

  Shes motorr me 4 rrot per femije Me benzin ATV/49Ccm Ne gjendje shum te mir 2 auspuha Gjithcka ne

  Ferizaj Dje, 17:24
  320.00 €
 • 7 foto
  shiten pjeset per kawasaki kmx 125
  Engines (over 50 cc)

  shiten pjeset per kawasaki kmx 125

  shiten te gjitha komplet jo me copa

  Ferizaj Dje, 15:17
  200.00 €
 • 0 foto
  Ducati Matorr 900 Kubik..
  Engines (over 50 cc)

  Ducati Matorr 900 Kubik..

  Shitet Matorri Ducati 900Kubik I Ardhur Nga Germania ne gjendje shum te mir tip top Servisin tash t

  Ferizaj Dje, 15:07
  2,500.00 €
 • 5 foto
  Chopper kymco 125cc
  Engines (over 50 cc)

  Chopper kymco 125cc

  Shitet chopperi ne gjendje shume te mir 125cc i ruajtur pa dogan

  Ferizaj Dje, 12:23
  1,100.00 €
 • 2 foto
  PAISJE PER STUDIO NDRROHEN ME SKUTER/Kros
  Engines (over 50 cc)

  PAISJE PER STUDIO NDRROHEN ME SKUTER/Kros

  Mikrofon dhe mid controller ne gjendje te rregullt shum pak te perdurura puthuajse te reja Ndrrohen

  Ferizaj Dje, 11:44
  1.00 €
 • 4 foto
  shes shpejt kr. 250 c 4t
  Engines (over 50 cc)

  shes shpejt kr. 250 c 4t

  motorri esht ne gjendje shum te mir me servis te kryer. 2 gumat e reja auspuhin nga me te miret.

  Ferizaj Dje, 07:50
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes Skuter Mondial HSI 150Cc Me dogan te pagume
  Engines (over 50 cc)

  Shes Skuter Mondial HSI 150Cc Me dogan te pagume

  Shes Skuter Mondial HSI 150Kubik gjendje shum te mir me dokumenta(doganen e paguar) Dhez ne qels me

  Ferizaj Dje, 00:52
  370.00 €
 • 5 foto
  Mondial 150cc ne gjendje mir.
  Engines (over 50 cc)

  Mondial 150cc ne gjendje mir.

  Shes. Mondialin. Ne gjendje per ferfekte shumm osht i rujt per ma shumm. Muni me. Kshyr +383 49 786

  Ferizaj 4 June 23:27
  350.00 €
 • 2 foto
  Skuter Honda
  Engines (over 50 cc)

  Skuter Honda

  Shes:skuterin honda ne gjendje te rruegullt me dokumenta krejt sensmet i bajn me drita me krejt per

  Ferizaj 4 June 23:24
  2.00 €
 • 5 foto
  Shitet krosi
  Engines (over 50 cc)

  Shitet krosi

  shitet krosi 125cc 4 taksh Ndrrim i mundshem me qka tum konvenon

  Ferizaj 4 June 23:03
  With agreement
 • 1 foto
  suzuki 250 kubik
  Engines (over 50 cc)

  suzuki 250 kubik

  suzuki 250 kubik dogan homoligim regjisrim ne gjendje te mir

  Ferizaj 4 June 22:44
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet skuteri yamaha x maxi i ardhur nga ch me do
  Engines (over 50 cc)

  Shitet skuteri yamaha x maxi i ardhur nga ch me do

  Shitet skuteri yamaha x maxi i ardhur nga 🇨🇭ch me dogan te pagume teli 044516240 viber +38344516240

  Ferizaj 4 June 20:30
  2,700.00 €
 • 1 foto
  Mini Chopper 50kubik
  Engines (over 50 cc)

  Mini Chopper 50kubik

  I ardhun nga Zvicrra, shum pak i perdorun, 50 kubik, shpejtsia maximale 50km/h I gatshem per rrugë

  Ferizaj 4 June 18:04
  800.00 €
 • 9 foto
  Yamaha. R6 2009 viti
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha. R6 2009 viti

  Yamaha. R6 Viti 2009 sakt Rks i skaduar Gjendje te jashzakonshme siq shihet ne foto

  Ferizaj 4 June 17:45
  6,600.00 €
 • 9 foto
  Motorr
  Engines (over 50 cc)

  Motorr

  Motorr keeway ne super gjendej Viti 2009, i doganuar 125cc 4shpejtsi Cmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 4 June 16:24
  1,450.00 €
 • 3 foto
  Skuter Per femij i ardhur nga Zvicra me Benzin
  Engines (over 50 cc)

  Skuter Per femij i ardhur nga Zvicra me Benzin

  Shes Skuter Per Femij esht me benzin gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra Frenimi me diska shum

  Ferizaj 4 June 14:34
  270.00 €
 • 2 foto
  Shes kros me defekt bej ndrrim me skuter
  Engines (over 50 cc)

  Shes kros me defekt bej ndrrim me skuter

  Shes kros 125cc me defekt klipin Bej ndrrim me naj skuter Cmimi 350€ 044 668 518

  Ferizaj 4 June 14:34
  350.00 €
 • 2 foto
  SHITET
  Engines (over 50 cc)

  SHITET

  Shitet per me shum kontakto numrin 044 668 131 +viber I posedon dokumentat

  Ferizaj 4 June 14:05
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet aprilia 50cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet aprilia 50cc

  Shitet aprilia 50cc ne gjendje te rregullt me dogan dhe te gjitha dokumentet

  Ferizaj 4 June 13:31
  350.00 €
 • 2 foto
  HONDA 750cc -94
  Engines (over 50 cc)

  HONDA 750cc -94

  shes honda 750kubik esht shum i rujshem pa dogan boj edhe ndrrim per ma shum informata kontakto ne n

  Ferizaj 4 June 12:33
  600.00 €
 • 3 foto
  shes kultivatorin baj ndrrim
  Engines (over 50 cc)

  shes kultivatorin baj ndrrim

  shes kultivatorin ne gjendje trregullt me freza dhe me kos baj ndrrim me atv skuter kros

  Ferizaj 4 June 10:45
  With agreement
 • 3 foto
  KTM 350X Newray
  Engines (over 50 cc)

  KTM 350X Newray

  Shes KTM per servise lokale etj ne guri te granitit. Ndrrim. https://www.facebook.com/shqipsho/

  Ferizaj 4 June 02:29
  50.00 €
 • 3 foto
  skuter honda 125 kubik nga zvicrra me dokan
  Engines (over 50 cc)

  skuter honda 125 kubik nga zvicrra me dokan

  Skuter honda 125 kubik i ardhur nga zvicrra me dogan te paguar shum i rujen Tag:mercedes combo cor

  Ferizaj 3 June 21:34
  1,400.00 €
 • 0 foto
  Racing CDI Prej 90 Deri 140CC⚡?????
  Engines (over 50 cc)

  Racing CDI Prej 90 Deri 140CC⚡?????

  Shes CDI Racing dmth kompjuterin prej 90cc deri ne 140cc PitCross per ma shum info-📞045688239 Dhe

  Ferizaj 3 June 19:59
  15.00 €
 • 0 foto
  Dorza?????Vetëm-15.50?
  Engines (over 50 cc)

  Dorza?????Vetëm-15.50?

  Dorza origjinal shum te mira dhe kualitative. Tel-045688269 Viber-+37745688239 Mund te na gjeni n

  Ferizaj 3 June 19:49
  16.00 €
 • 1 foto
  honda 125 cc urgjent
  Engines (over 50 cc)

  honda 125 cc urgjent

  honda 125 cc e sapo ardhur nga zvicrra nuk posedon dogan osht tepert e rujtme e kem edhe librezen

  Ferizaj 3 June 16:56
  900.00 €
 • 3 foto
  shitet kawasaki zx10r 1000cc
  Engines (over 50 cc)

  shitet kawasaki zx10r 1000cc

  shitet kawasaki zx10r 2005 ne gjendje super tmire me te gjitha serviset e kryne i ardhur nga zvicrr

  Ferizaj 3 June 11:49
  With agreement
 • 2 foto
  shitet yamaha R1 me dogan te pagune
  Engines (over 50 cc)

  shitet yamaha R1 me dogan te pagune

  shitet yamaha R1 2006 me dogan te pagune ne gjendje super tmire pune muni me ardhe edhe me pa per

  Ferizaj 3 June 11:48
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Skuter Mondial ZC150CC Me Dogan t pagume
  Engines (over 50 cc)

  Shes Skuter Mondial ZC150CC Me Dogan t pagume

  Shes Skuter Mondial ZC150Cc Me dogan te paguar ne gjendje shum te mir Ka vozitje shum te rehatshme,

  Ferizaj 3 June 11:27
  399.00 €
 • 8 foto
  Yamaha Majesty 125cc 2005
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha Majesty 125cc 2005

  Shitet skuteri,eshte mjafte i ruajtun punon mir dhe i shpejt. Ka vajin e motorit te saponderruar, va

  Ferizaj 3 June 10:41
  800.00 €
 • 6 foto
  Skuter Generic 2018
  Engines (over 50 cc)

  Skuter Generic 2018

  Skuteri generic /jump 2018 viti i prodhimit 4 mi km i ardhur nga italija ne vitin 2019 te gjitha

  Ferizaj 3 June 10:41
  590.00 €
 • 3 foto
  Skiter ne shitje
  Engines (over 50 cc)

  Skiter ne shitje

  Shitet motorri. I ri me kilometrazh 00. Tel (Viber). +38344193093

  Ferizaj 3 June 10:00
  800.00 €
 • 4 foto
  Shitet Krosi 200cc
  Engines (over 50 cc)

  Shitet Krosi 200cc

  Shitet krosi ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 2 June 23:33
  With agreement
 • 11 foto
  Atv Huntet
  Engines (over 50 cc)

  Atv Huntet

  Atv Hunter 125 cc me të xhitha opcionet me tregus,me lleda ,me pasqyre ,me ore dixhitale ,me siren e

  Ferizaj 2 June 21:54
  1,000.00 €
 • 1 foto
  shes krosin 125 cc
  Engines (over 50 cc)

  shes krosin 125 cc

  shes crosin 125 cc ne gjendje te rregullt kareserine ka te fort dhe te mir siq shihet ne foto arsyja

  Ferizaj 2 June 13:31
  280.00 €
 • 1 foto
  Skuter 50 kubik
  Engines (over 50 cc)

  Skuter 50 kubik

  I ardhur nga Zvicrra 2019 me dogan

  Ferizaj 2 June 09:10
  680.00 €
 • 2 foto
  Motorr
  Engines (over 50 cc)

  Motorr

  Shes motorrin per fmi dhe baj ndrrim sipas deshires

  Ferizaj 1 June 19:19
  With agreement
 • 6 foto
  Yamaha xmax 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha xmax 250 cc

  Shitet gjendje perfekte rks i skadum viti2011

  Ferizaj 1 June 15:24
  1.00 €
 • 5 foto
  Skuter Mondial
  Engines (over 50 cc)

  Skuter Mondial

  Skuteri asht ne gjendje te rregullt dhe asht shum i ruajtur nr Viber +41767935321

  Ferizaj 1 June 15:11
  550.00 €
 • 0 foto
  Piaggo fly 50cc
  Engines (over 50 cc)

  Piaggo fly 50cc

  Shes skuterin piaggo fly italian Viti 2006 me dogan te pagume Motorri osht 50cc punon shum mir dhez

  Ferizaj 1 June 14:32
  400.00 €
 • 4 foto
  shes krosin 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  shes krosin 250 cc

  shes motorrim ne gjendje shum te mir i gatshum per tu trstuar ne çdo menyr me servis te kryer 4 tak

  Ferizaj 1 June 06:46
  1,609.00 €
 • 1 foto
  Quad Volkswagen
  Engines (over 50 cc)

  Quad Volkswagen

  Quad Volkswagen me 4 rrotat aktive gomat i ka off road te pjeset e golf 2 i ndertuar ne Kosovë

  Ferizaj 31 May 21:34
  1.00 €