Materiale ndertimi në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 2 foto
  Kthyse Hekuri manuale
  Building materials

  Kthyse Hekuri manuale

  Kthyse hekuri manuale

  Lezhë Sot, 09:32
  With agreement
 • 3 foto
  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA
  Building materials

  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA

  Kollonat Rrethore jane Ø 30 dhe Ø 40

  Lezhë Sot, 09:30
  With agreement
 • 1 foto
  Çelës morsete rapid, Ø4 mm deri Ø14 mm
  Building materials

  Çelës morsete rapid, Ø4 mm deri Ø14 mm

  Çelës morsete rapid, Ø4 mm deri Ø14 mm

  Lezhë Sot, 09:08
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Zorre Vibratori G-stone
  Building materials

  Shitet Zorre Vibratori G-stone

  Shitet zorr vibratori G stone

  Lezhë Sot, 09:08
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Trapon BOSCH Professional i Ri
  Building materials

  Shitet Trapon BOSCH Professional i Ri

  Shitet trapon

  Lezhë Dje, 09:57
  With agreement
 • 2 foto
  Sprucator Betoni Dore
  Building materials

  Sprucator Betoni Dore

  Sprucator

  Lezhë Dje, 09:53
  With agreement
 • 1 foto
  Kapriata xingu
  Building materials

  Kapriata xingu

  Shiten 2 kapriata 6m dhe dy tj 3m te gja

  Lezhë 17 June 19:32
  1.00 €
 • 11 foto
  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!
  Building materials

  OKAZION MATERIALE NDERTIMI !!

  Shiten te gjitha materialet e meposhtme

  Lezhë 16 June 06:25
  100.00 Lek
 • 1 foto
  Vide skele betoni
  Building materials

  Vide skele betoni

  Vide skele betoni

  Lezhë 15 June 09:06
  With agreement
 • 1 foto
  Morsetë betoformë, Ø4 mm deri Ø14 mm(Te reja dhe Perdoruna)
  Building materials

  Morsetë betoformë, Ø4 mm deri Ø14 mm(Te reja dhe Perdoruna)

  Morsetë betoformë, Ø4 mm deri Ø14 mm

  Lezhë 15 June 09:06
  With agreement
 • 12 foto
  Aksesore
  Building materials

  Aksesore

  Prodhojm aksesor te ndryshem qe sherbejn

  Kurbin 4 June 18:12
  10,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shesim materiale ndertimi rere granil
  Building materials

  Shesim materiale ndertimi rere granil

  Shesim materiale ndertimi rere granil i

  Mirditë 19 May 13:12
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Puntela Italiane
  Building materials

  Puntela Italiane

  Puntela italiane cilsore ,,,,rreth 170 c

  Lezhë 1 May 22:05
  8.00 Lek
 • 2 foto
  SHITET FASADE XHAMI
  Building materials

  SHITET FASADE XHAMI

  Fasade alumini e kompletuar me xham 90m2

  Lezhë 24 April 11:57
  1,500.00 €
 • 5 foto
  Kapanon
  Building materials

  Kapanon

  Shitet kapanon i qmontuar me profila zin

  Kurbin 16 April 21:23
  11,111.00 €
 • 0 foto
  Shtitet
  Building materials

  Shtitet

  Shitet vibrator per shtrime oborresh dhe

  Lezhë 7 April 10:59
  700.00 €
 • 1 foto
  Matrapik benzine
  Building materials

  Matrapik benzine

  Matrapik benzine shitet ose nderrohet

  Lezhë 30 March 22:49
  450.00 €
 • 4 foto
  Skele zingate
  Building materials

  Skele zingate

  Shiten skele zingate 0682012121 Shiten

  Kurbin 28 March 07:26
  1,111.00 €
 • 2 foto
  Betonire
  Building materials

  Betonire

  Shitet betoniere 1m2 me korent. Tel 0682

  Kurbin 28 March 07:25
  111,111.00 €
 • 0 foto
  pompe suvatimi
  Building materials

  pompe suvatimi

  Shiten 2 pompa suvatimi G4 me te gjitha

  Lezhë 16 February 16:58
  2,000.00 €
 • 0 foto
  makineri hekur kthyese
  Building materials

  makineri hekur kthyese

  makine per kthim hekuri

  Lezhë 16 February 16:56
  1,000.00 €
 • 0 foto
  makineri hekurkthyese dhe prerese
  Building materials

  makineri hekurkthyese dhe prerese

  shitet makineri per kthim dhe prerje hek

  Lezhë 16 February 16:55
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Puntela
  Building materials

  Puntela

  Puntela me 3 dhe 4 metershe - qmimi 8 m

  Lezhë 12 February 15:57
  1,299.00 €
 • 0 foto
  Skela ngertimi
  Building materials

  Skela ngertimi

  Skela ndertimi te perdorura, rreth 100 p

  Lezhë 1 February 15:58
  1,190.00 €