Materiale ndertimi në shitje në Mirditë

 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Building materials

  OFERTE FALAS..

  OFERTA TE GJITHA PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të ring

  Mirditë 1 October 01:54
  30,000.00 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Building materials

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Mirditë 14 September 18:58
  5,000.00 €
 • 0 foto
  shesim rere granil me klering
  Building materials

  shesim rere granil me klering

  shesim rere lumi granil 1 2 3 kemi lavatrice lumi transporti i joni deri ne piken qe ju nevojitet ci

  Mirditë 28 July 20:34
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Zubatrice Villager
  Building materials

  Zubatrice Villager

  shes ZUBATRICE QE PATINON MURET....ne gjendje shum e mire marka VILLAGER 600.....e ardhur nga Gjerma

  Mirditë 4 April 09:16
  25,000.00 Lek
 • 1 foto
  Makineri per blloqe betoni
  Building materials

  Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri per blloqe betoni me 3 kallupe prerje per arsyje mosperdorimi per me shum kontakt nr 0

  Mirditë 3 April 16:44
  800.00 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Building materials

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Mirditë 9 August 02:13
  60,000,000.00 €