Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Goma 245 45 19 dhe 275 40 19 pirelli
  Copiers and equipment

  Goma 245 45 19 dhe 275 40 19 pirelli

  goma

  Tiranë Dje, 17:07
  With agreement
 • 2 foto
  RIMORKIO
  Copiers and equipment

  RIMORKIO

  Shitet rimorkio I ardhur nga Gjermania,me letra Ne funksion te mire Me goma te reja,me koshnica

  Kukës Dje, 17:07
  With agreement
 • 0 foto
  Goma 225 65 17 continental m+s
  Copiers and equipment

  Goma 225 65 17 continental m+s

  Goma t te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 17:07
  With agreement
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Copiers and equipment

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës Dje, 17:07
  120.00 €
 • 1 foto
  4 goma. 215 . 55 17.  viti 2016  90 %
  Copiers and equipment

  4 goma. 215 . 55 17. viti 2016 90 %

  Goma

  Tiranë Dje, 17:07
  With agreement
 • 0 foto
  4.Goma. 235. 65. 16. C ContinentalViti. 2016. 17
  Copiers and equipment

  4.Goma. 235. 65. 16. C ContinentalViti. 2016. 17

  Goma t 2 cope continental. 2 cope gudjere

  Tiranë Dje, 17:07
  With agreement
 • 1 foto
  Goma. 285. 45. 22 ..& ..285. 35. 22
  Copiers and equipment

  Goma. 285. 45. 22 ..& ..285. 35. 22

  Goma te reja dhe te perdorura

  Tiranë Dje, 17:07
  With agreement
 • 4 foto
  STOPA BMW E46 BERLINA  25EURO CIFTI
  Copiers and equipment

  STOPA BMW E46 BERLINA 25EURO CIFTI

  JANE KETO NE FOTO,PER SERIA 3 NGA 1998-2005,SHUME TE PASTER,CMIM I DISKUTUESHEM,25EURO CIFTI

  Durrës Dje, 17:07
  25.00 €
 • 5 foto
  GPS TRACKER GSM GPRS SPY
  Copiers and equipment

  GPS TRACKER GSM GPRS SPY

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Dje, 17:06
  1.00 Lek
 • 6 foto
  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE
  Copiers and equipment

  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE

  TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy device 5000mAh SUPER GPS ME BATERI NE STANDB

  Elbasan Dje, 17:06
  10,000.00 Lek
 • 0 foto
  Goma. Pirelli. 285. 30 21
  Copiers and equipment

  Goma. Pirelli. 285. 30 21

  Goma

  Tiranë Dje, 17:06
  With agreement
 • 1 foto
  Goma.  285. 35. 20. continental.
  Copiers and equipment

  Goma. 285. 35. 20. continental.

  goma.

  Tiranë Dje, 17:06
  With agreement
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI BENZ CLS S KLASSE E KLASSE 211 211 221 CLA C KLASSE 204 JANE NE GJE

  Fier Dje, 17:05
  600.00 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 206 307 CITROENI ME 4 DADICEK NUMER 18 JANE AKULLE CMIMI 350 M

  Fier Dje, 17:05
  350.00 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19

  SHITEN DISQE ORGJINAL AKULLE TE RINJE BMW X5 X6 JANE DY TE NGUSHTE DHE DY TE GJERE NUMER 19 CMIMI 40

  Fier Dje, 17:05
  400.00 €
 • 7 foto
  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS
  Copiers and equipment

  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Dje, 17:05
  1.00 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17

  SHESE 4,DISQE ORGJINAL GOLF 4 POLO VW XETA VW BORA NUMER 17 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 15. JAN PA

  Fier Dje, 17:05
  200.00 Lek
 • 0 foto
  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.
  Copiers and equipment

  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.

  Goma.

  Tiranë Dje, 17:05
  With agreement
 • 0 foto
  Goma 235 55 18 brigjisto
  Copiers and equipment

  Goma 235 55 18 brigjisto

  4 goma brigjiston

  Tiranë Dje, 17:05
  With agreement
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 .PASSAT.SEAT.VW TURAN.SHARON.VW KADI . AUDI A3 A4 JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 17:05
  180.00 Lek
 • 11 foto
  DISQE BORBET GOLF 4 N16
  Copiers and equipment

  DISQE BORBET GOLF 4 N16

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI GOLF 4 3 2 VW BORA VE EOSE SKODA SEAT JAN 5X100 DY

  Fier Dje, 17:05
  250.00 €
 • 2 foto
  GOME REZERV VW TURAN.R16
  Copiers and equipment

  GOME REZERV VW TURAN.R16

  SHESE 1 GOME REZERVE AKULL TE RE.ORGJINALE FABRIKE.VW TURAN.NE NUMER 16.GOLF 5.6.7.ESHTE NE GJENDJE

  Fier Dje, 17:05
  100.00 €
 • 4 foto
  DISQE GOLF 4 ALFA N17
  Copiers and equipment

  DISQE GOLF 4 ALFA N17

  SHESE 4 DISQE ORGJONAL NE NUMER 225 45 17 GOLFI 4 POLO.ALFA ROMEO.SEAT LEON.AUDI A3.VW BORA.VW XHET

  Fier Dje, 17:05
  240.00 Lek
 • 4 foto
  DISQE PEUGEOT CITROEN.NR 18
  Copiers and equipment

  DISQE PEUGEOT CITROEN.NR 18

  SHESE 5 DISQE ORGJINAL CITROEN .PEUGEOT 3008 408.307.PER CDO LLOJ PEZHOJE DHE CITROENI QE JAME ME 4

  Fier Dje, 17:05
  300.00 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TNUMER 16. FORDI FOKUSE FJESTA KUZION JANE NE GJENDJE TE MIRE ,PA CARJE PA SA

  Fier Dje, 17:05
  220.00 Lek
 • 2 foto
  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.
  Copiers and equipment

  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.

  SHESE KATER DISQE MODEL OZ ORGJINAL FORDI FOKUS FIESTA .MERIVA.FUZION.CDO LLOJ FORDI QE E ESHTE ME 4

  Fier Dje, 17:05
  200.00 Lek
 • 0 foto
  4 GOMA SPINTER. 205. 70. 15. J ..CONTINENTAL
  Copiers and equipment

  4 GOMA SPINTER. 205. 70. 15. J ..CONTINENTAL

  Gomat jane te reja. Per pesha. Te larta. .marka continental .

  Tiranë Dje, 17:05
  With agreement
 • 3 foto
  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16
  Copiers and equipment

  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16

  SHESE 2 GOMA TE MARJES KORMORAN MADE IN SERBI.JANE 75 %.VITI 2017.NE NUMER 225.55.16. 80 MIJ LEKE

  Fier Dje, 17:05
  80.00 Lek
 • 12 foto
  GPS ZONE SIGURIA VJEN E PARA!
  Copiers and equipment

  GPS ZONE SIGURIA VJEN E PARA!

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING GPS TRACKER - PER AUTO

  Elbasan Dje, 17:04
  1.00 Lek
 • 0 foto
  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .
  Copiers and equipment

  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .

  Gomat 85%

  Tiranë Dje, 17:04
  With agreement
 • 1 foto
  4. Goma.2c. . 225.35 19 dhe 2 c..255. 30 19 cont
  Copiers and equipment

  4. Goma.2c. . 225.35 19 dhe 2 c..255. 30 19 cont

  Gomat. 2 cope. 245. 40. 19. Para. 275. 30. 19 mbrapa. 80 % te katra ne nje lule

  Tiranë Dje, 17:04
  With agreement
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW
  Copiers and equipment

  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW

  SHESE DISQE BASHKE.ME GJITHE GIMA REZERVE, TE GJITJE NUMRAT.PER CDO LLOJ.MAKINE.BENZ.C KLASS 203.204

  Fier Dje, 17:04
  1.00 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18
  Copiers and equipment

  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18

  SHESE 4 DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5.X6 NE NUMER 255.55 18.MODEL I RI. GJENDJE TE MIRE PA CARJE

  Fier Dje, 17:04
  350.00 €
 • 2 foto
  DISQE FIAT PUNTO N18
  Copiers and equipment

  DISQE FIAT PUNTO N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FUAT PUNTI HONDA HUNDAJE FORDI SIZUKI MODEL I 2016.NE NUMER 18 JAN PA GOMA

  Fier Dje, 17:04
  180.00 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS NUMER 16.PA CARJE PA SALDIM.JANE NE GJENDJE TE MIRE.BEJNE PE

  Fier Dje, 17:04
  250.00 Lek
 • 3 foto
  DISQE PORSCHE. CAYEN.NR 19
  Copiers and equipment

  DISQE PORSCHE. CAYEN.NR 19

  SHESE 4 DISQE PA GOMA PORSCHE CAYEN ORGJINAL NE NUMER 19.JANE NE GHENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDI

  Fier Dje, 17:04
  300.00 €
 • 0 foto
  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET
  Copiers and equipment

  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET

  Gomat Forcium

  Tiranë Dje, 17:04
  With agreement
 • 0 foto
  Goma. 285. 50. 20. Mishelin Viti. 2016.
  Copiers and equipment

  Goma. 285. 50. 20. Mishelin Viti. 2016.

  Gomat 90%

  Tiranë Dje, 17:04
  With agreement
 • 4 foto
  DISQE OZ ORGJINAL GOLF 6.
  Copiers and equipment

  DISQE OZ ORGJINAL GOLF 6.

  SHESE 4 DISQE OZ ORGJINAL GOLF 5 6 7 .AUDI A3.A4 A6.PASSATE SEAT LENE SKODA VW XJETA .JANE NE GJE

  Fier Dje, 17:04
  300.00 €
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Copiers and equipment

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Dje, 17:04
  350.00 €
 • 2 foto
  GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS
  Copiers and equipment

  GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS

  GPS tracker për makinën tuaj që punon bazuar në rrjetin GMS / GPRS dhe satelitet GPS. Kjo paisje mu

  Elbasan Dje, 17:03
  7,500.00 Lek
 • 6 foto
  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BBS GJERMANI AUDI RS5.JANE NE NUMER 18.AUDI A8 A7.A5.Q3.Q5. A4 A3 PORSHI.GOLF

  Fier Dje, 17:03
  750.00 €
 • 8 foto
  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.
  Copiers and equipment

  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.

  SHESE 4 DISQE BENZI AMG CLS CLA S KLASSE ,E KLASS 211.212.C KLASS 204.CLK.MODEL 2012. JANE TE KATER

  Fier Dje, 17:03
  500.00 €
 • 5 foto
  SHITEN DISQE BENZ E KLASSE N17
  Copiers and equipment

  SHITEN DISQE BENZ E KLASSE N17

  SHESE 4 DISQE BENZI ORGJINAL .E KLASS 210.211 C KLASSE 203 REXINA ME GOMA TE MIRA .NE NUMER.245 45.

  Fier Dje, 17:03
  300.00 Lek
 • 5 foto
  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17
  Copiers and equipment

  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI BENZ JAN NE GJENDJE TE MIRE ME DORDIRE INOKS NUMER 17

  Fier Dje, 17:03
  250.00 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BRABUS SMART MODEL. 2015...2 TE GJERE 2 TE NGUSHTE.2 JANE 7 KURSE 2 JANE 8.M

  Fier Dje, 17:03
  300.00 €
 • 5 foto
  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19
  Copiers and equipment

  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLA GLE GLK NUMER 19.. S CLASS.R CLASS.GL GLK ML NE GJENDJE TE MIRE.AKU

  Fier Dje, 17:03
  350.00 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL FORDI FIESTA R15
  Copiers and equipment

  DISQE ORGJINAL FORDI FIESTA R15

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FORDI FIESTA VITI 2015 NUMER.185.55. 15 .JAN NE GJNDJE TE MIRE SI TE RINJE..C

  Fier Dje, 17:03
  350.00 Lek
 • 4 foto
  DISQE BME SERIA 3 R18.
  Copiers and equipment

  DISQE BME SERIA 3 R18.

  SHESE 4 DISQE . BMW SERIA 3 ORGJINAL TE MARKES MK-MOTOR.SPORT BMW SERIA 1 3 5 NE NUMER 18 .

  Fier Dje, 17:03
  150.00 Lek
 • 1 foto
  Goma. Rreli.  245 75 16
  Copiers and equipment

  Goma. Rreli. 245 75 16

  Gomat te reja. Te 2017

  Tiranë Dje, 17:03
  With agreement