Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Disqe
  Copiers and equipment

  Disqe

  Disqe 18’ per volkswagen me goma ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:35
  390.00 €
 • 2 foto
  Disqe 17 e class te 2017
  Copiers and equipment

  Disqe 17 e class te 2017

  Disqe 17 e class te 2017 ne gjendje te re

  Lushnjë Sot, 15:33
  400.00 €
 • 0 foto
  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose pjes
  Copiers and equipment

  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose pjes

  makina esht ne gjend te.mir

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 3 foto
  shes pjes per golf 4 bezin 1.4 16 valvidh
  Copiers and equipment

  shes pjes per golf 4 bezin 1.4 16 valvidh

  makina dispon gjith pjes

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes motorra per shum lloje makinash
  Copiers and equipment

  shes motorra per shum lloje makinash

  motorrat jane audi a4 1.9 benzin audi a4 1.9 naft passat polo ford fokus ford fiesta ford esscord

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes per audi a4 naft benzin dhe passat
  Copiers and equipment

  shes pjes per audi a4 naft benzin dhe passat

  pjeset jane te shkelqyera

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjese per w203 270 w210 cdi dhe te thjesht
  Copiers and equipment

  shes pjese per w203 270 w210 cdi dhe te thjesht

  pjeset jane te shkelqyera

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjese per fiat punto fiat bravo hundai accent
  Copiers and equipment

  shes pjese per fiat punto fiat bravo hundai accent

  makinat kane pjese te shkelqyer

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjese per polo golf 3/4 passat vento seat
  Copiers and equipment

  shes pjese per polo golf 3/4 passat vento seat

  pjeset kane cmime te arsyeshme

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjese per benz 124 viti 91 92 93 94
  Copiers and equipment

  shes pjese per benz 124 viti 91 92 93 94

  benzat kane pjese te shkelqyera

  Pogradec Sot, 15:27
  1.00 €
 • 0 foto
  shesim pjese ler opel vectra astra corsa dhe tigra
  Copiers and equipment

  shesim pjese ler opel vectra astra corsa dhe tigra

  makinat kane pjese te shkelqyera

  Pogradec Sot, 15:26
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes mercedes 200.
  Copiers and equipment

  shes pjes mercedes 200.

  makina disponon gjith pjeset

  Pogradec Sot, 15:26
  1.00 €
 • 2 foto
  shes pjes per audi a4 1.9 turbo naft
  Copiers and equipment

  shes pjes per audi a4 1.9 turbo naft

  makina dispon gjith pjeset

  Pogradec Sot, 15:26
  1.00 €
 • 2 foto
  Disqe Fordi
  Copiers and equipment

  Disqe Fordi

  Disqe per Ford origjinal nr 16.

  Tiranë Sot, 15:26
  250.00 Lek
 • 1 foto
  Parakolp per audi pasat benc fiat golf ford f
  Copiers and equipment

  Parakolp per audi pasat benc fiat golf ford f

  shes parakolp per shum makina

  Pogradec Sot, 15:26
  With agreement
 • 0 foto
  Shesim fenere dhe stopa per shume lloje makinash
  Copiers and equipment

  Shesim fenere dhe stopa per shume lloje makinash

  Makinat jane Mercedes benz 124...viti 91..92..93..94 Fiat punto jtd i 2000 Fiat brava viti 88 Golf 3

  Pogradec Sot, 15:26
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose per pjes
  Copiers and equipment

  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose per pjes

  makin esht ne gjend te mir

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes per fiat punto fiat brava hunadi accent
  Copiers and equipment

  shes pjes per fiat punto fiat brava hunadi accent

  ljeset jan te shkelqyera

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes per golf 3/4 seat polo passat vento
  Copiers and equipment

  shes pjes per golf 3/4 seat polo passat vento

  pjeset jane ne gjendje te shkelqyera

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  shesim pjese per opel vektra astra corsa dhe tigra
  Copiers and equipment

  shesim pjese per opel vektra astra corsa dhe tigra

  pjeset jane ne gjendje te shkelqyer

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94
  Copiers and equipment

  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94

  Benzat kane pjese te shkelqyera dhe pa probleme

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes per mercedes 200
  Copiers and equipment

  shes pjes per mercedes 200

  makina disponon gjith pjeset

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 2 foto
  shes pjes per audi a 4 1.9 naft viti 1998
  Copiers and equipment

  shes pjes per audi a 4 1.9 naft viti 1998

  makina disponin gjith pjeset

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 1 foto
  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra
  Copiers and equipment

  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra

  shes parakolp audi a4 pasat golf 3 dhe 4 opel astra vektra tigra corsa fiat punto hyndai benc 124 dh

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 0 foto
  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash
  Copiers and equipment

  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash

  Mercedes 124 golf 4 fiat punto fiat bravo Ford fiesta Ford eskort Opel vektra viti 98 Opel astra v

  Korçë Sot, 15:25
  1.00 €
 • 6 foto
  Stop Orgjinal per Golf 6
  Copiers and equipment

  Stop Orgjinal per Golf 6

  Stopi i majte i madh origjinal per Golf 6 shume pak i demtuar sebashku me llambat. Ne gjendje shume

  Tiranë Sot, 15:25
  6,000.00 Lek
 • 0 foto
  Pjes per volvo s80 2.5 diesel
  Copiers and equipment

  Pjes per volvo s80 2.5 diesel

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:24
  1.00 €
 • 3 foto
  shes pjes golf 4 bezin 1.4  16 valvidh
  Copiers and equipment

  shes pjes golf 4 bezin 1.4 16 valvidh

  makina dispo gjith pjeset

  Korçë Sot, 15:24
  1.00 €
 • 0 foto
  shesim motorra per shum lloje makinash
  Copiers and equipment

  shesim motorra per shum lloje makinash

  kemi motorra per : audi a4 1.9 tdi naft audi a4 1.9 tdi benzin passat 1.9 tdi passat vento polo benz

  Korçë Sot, 15:24
  1.00 €
 • 0 foto
  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat
  Copiers and equipment

  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat

  pjeset jane shume te mira dhe me cmim te arsyeshem

  Korçë Sot, 15:24
  1.00 €
 • 0 foto
  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht
  Copiers and equipment

  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht

  makinat kane pjese te shkelqyera

  Korçë Sot, 15:24
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg
  Copiers and equipment

  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg

  Ojeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  With agreement
 • 1 foto
  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin

  Pjeser ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per citoen xara picasso 1.8 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per citoen xara picasso 1.8 benzin

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:23
  1.00 €
 • 1 foto
  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash
  Copiers and equipment

  okazion -Kemi motorra ,manjeta dhe grupe timonash

  manjeta te reja dhe grupe timonash

  Shkodër Sot, 15:23
  With agreement
 • 7 foto
  Pjese kembimi te te gjitha llojeve
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi te te gjitha llojeve

  Shes pjese kembimi te cdo lloj makine dhe te te gjitha viteve te prodhimit .Te gjitha pjeset jane ne

  Tiranë Sot, 15:23
  With agreement
 • 2 foto
  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v

  pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 0 foto
  pjes kembimi per smart forfour
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per smart forfour

  pjeset ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 1 foto
  pjes kembimi per ml
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per ml

  pjeset ne gjendje te mir me garanci

  Tiranë Sot, 15:22
  1.00 €
 • 1 foto
  Disce&goma 15/195/65 per volswagen
  Copiers and equipment

  Disce&goma 15/195/65 per volswagen

  Shiten disce&goma per volswagen.touran golfi 5 sharon ejt cmim okazion 150 mije lek 0686431333

  Tiranë Sot, 15:22
  150.00 Lek
 • 3 foto
  Karburatota te ri dhe te perdorur
  Copiers and equipment

  Karburatota te ri dhe te perdorur

  Kemi karburatora te rinje dhe te perdorur

  Shkodër Sot, 15:22
  With agreement
 • 0 foto
  Pjes per hyundai I10 viti 2011
  Copiers and equipment

  Pjes per hyundai I10 viti 2011

  Pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 15:21
  1.00 €
 • 1 foto
  pjes per nissan x tral
  Copiers and equipment

  pjes per nissan x tral

  pjeset ne gjendje te mir pune

  Tiranë Sot, 15:21
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per seat arosa
  Copiers and equipment

  Pjes per seat arosa

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:20
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per reno laguna
  Copiers and equipment

  Pjes per reno laguna

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:20
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per fiat bravo 1.2 16 v
  Copiers and equipment

  Pjes per fiat bravo 1.2 16 v

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:19
  1.00 €
 • 0 foto
  Pjes per golf 3 1.4 benzin
  Copiers and equipment

  Pjes per golf 3 1.4 benzin

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 15:19
  With agreement
 • 0 foto
  Disqe Bmw seria 5 nr 18
  Copiers and equipment

  Disqe Bmw seria 5 nr 18

  Ndrrohen disjet nr 18 me 17

  Tiranë Sot, 15:18
  With agreement
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 15:18
  1.00 Lek
 • 0 foto
  W 212,Kofano, Fener me xenon, Parakolp, Maskarino
  Copiers and equipment

  W 212,Kofano, Fener me xenon, Parakolp, Maskarino

  Shiten pjes te cmontuara nga makina. Cmim i arsyeshem. Ngjyra blu. Kto qe jan ne foto Disqe Alumi

  Tiranë Sot, 15:17
  1.00 €