Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Disce Audi A4
  Copiers and equipment

  Disce Audi A4

  Disce audi R18 origjinal te audit year paperdorur

  Durrës Sot, 17:22
  390.00 €
 • 3 foto
  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )
  Copiers and equipment

  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )

  Shiten 4 Injator elektrik per ford fokus 2007/2011 ,Motor 2.0 ,gaz benzine te fabrikes ! Injatoret

  Fier Sot, 16:24
  400.00 €
 • 2 foto
  Pomp Benzine Ford Fokus
  Copiers and equipment

  Pomp Benzine Ford Fokus

  Pomp benzine per ford 2007-2011 4 bar eshte pordorur vetem per prov

  Fier Sot, 16:24
  80.00 €
 • 1 foto
  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal
  Copiers and equipment

  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal

  Shitet rripi imadh fordi fokus motorr 200 me zinxhir me benxin+ gpl i ri origjinal i pa perdorur i a

  Fier Sot, 16:23
  50.00 €
 • 2 foto
  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011
  Copiers and equipment

  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011

  Shiten Kater Bobina origjinale te perdorura ne gjendje te mire jane hequr nga makina me 80 mije km

  Fier Sot, 16:23
  100.00 €
 • 2 foto
  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)
  Copiers and equipment

  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)

  Shitet kit freksioni origjinal per Ford Fokus 2007 /2011! Motorr 2.0 Gpl+Benzine)! Kiti Freksionit e

  Fier Sot, 16:22
  360.00 €
 • 11 foto
  Disqe per Jaguar-Ford-Volvo..gjendje perfekt NR 17
  Copiers and equipment

  Disqe per Jaguar-Ford-Volvo..gjendje perfekt NR 17

  Shiten Goma PIRELLI 235/50/R17 me gjith disqe ne gjendje shum te mire, jane nje lule. Shiten ose ndr

  Tiranë Sot, 16:20
  300.00 €
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Copiers and equipment

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Sot, 16:11
  With agreement
 • 7 foto
  Pjes kembimi
  Copiers and equipment

  Pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi te ndryshme turbo audi a4 1.9 2002 2004 turbo per mercedes C class E class A cla

  Tiranë Sot, 16:04
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Turbo bmw
  Copiers and equipment

  Turbo bmw

  Shitet turbo per bmw 2000 nafte 2008 2012

  Tiranë Sot, 16:04
  With agreement
 • 2 foto
  Sprucator nisani
  Copiers and equipment

  Sprucator nisani

  Shiten sprucator per Nisan xtrail benzine

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 2 foto
  Farfall nisan xtrail
  Copiers and equipment

  Farfall nisan xtrail

  Shitet farfalle per nisan xtrail benzine 2002 2007

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  Jeep wrangler pomp uji
  Copiers and equipment

  Jeep wrangler pomp uji

  Shitet pomp uji per jeep wrangler 3.8 benzine e perdorur

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  Bmw
  Copiers and equipment

  Bmw

  Shiten bobina per bmw benzine seria 1 3 5

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten flaw metra
  Copiers and equipment

  Shiten flaw metra

  Shiten flaw meter per makina si bmw audi seat golf lande rover etj

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 5 foto
  Pjes kembimi audi wolksvagen
  Copiers and equipment

  Pjes kembimi audi wolksvagen

  Shiten pjes kembimi audi a4 passat golf kemi pjes xhenerike elektrike e motorra motorr 1.4 nafte pe

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 6 foto
  Pjes Audi a4 2003
  Copiers and equipment

  Pjes Audi a4 2003

  Shiten pjes per audi a4 2003 1.9 nafte automat me portobagazh .

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 3 foto
  Bmw 120d
  Copiers and equipment

  Bmw 120d

  Shitet farfall per bmw seria 1 3 5 motorr 2.0 nafte viti 2007 2012

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 1 foto
  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin
  Copiers and equipment

  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin

  Shitet dinamo per golf 4 1.6 benzine 60 lek

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 9 foto
  CLS-AMG LINE-2016-17.. GL-S 2018-2019 AMG LINE
  Copiers and equipment

  CLS-AMG LINE-2016-17.. GL-S 2018-2019 AMG LINE

  CLS Look GL-S AMG LINE, Origjinale Gjermania dhe GL-S me shkalle te kopletuara RADAR etj..viti 2018-

  Tiranë Sot, 16:03
  With agreement
 • 9 foto
  Pjes audi a4
  Copiers and equipment

  Pjes audi a4

  Shiten pjes per audi a4 2001 2004 kemi cdo pjes te makines xhenerike elektrike motorrike

  Tiranë Sot, 16:02
  With agreement
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Copiers and equipment

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Sot, 15:54
  70.00 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Copiers and equipment

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Sot, 15:54
  3,600.00 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Copiers and equipment

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Sot, 15:54
  25.00 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Copiers and equipment

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Sot, 15:54
  5,000.00 Lek
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Copiers and equipment

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Sot, 15:54
  11,000.00 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Copiers and equipment

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Sot, 15:54
  15.00 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Copiers and equipment

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Sot, 15:54
  1,500.00 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Copiers and equipment

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Sot, 15:54
  30.00 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Copiers and equipment

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Sot, 15:54
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Copiers and equipment

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Sot, 15:54
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 15:53
  1.00 Lek
 • 0 foto
   pjese kembimi per furgon benz 609 te viti 88
  Copiers and equipment

  pjese kembimi per furgon benz 609 te viti 88

  shesim te gjithe llojet e pjeseve per furgona daimler benz 609 te vitit 1988

  Shkodër Sot, 15:45
  With agreement
 • 3 foto
  Fenere Golf IV origjinale
  Copiers and equipment

  Fenere Golf IV origjinale

  Okazion...shiten fenere Golf IV 1998-2003 origjinale

  Lushnjë Sot, 15:43
  99.00 €
 • 7 foto
  Shiten disqe te ndryshme
  Copiers and equipment

  Shiten disqe te ndryshme

  Shiten disqe.per cmim tel

  Tiranë Sot, 15:42
  1.00 €
 • 0 foto
  Timon per bmw seria 5 e39
  Copiers and equipment

  Timon per bmw seria 5 e39

  timon m-sport me komanda per seria 5 e39

  Tiranë Sot, 15:23
  7,000.00 Lek
 • 10 foto
  A&B pjese kembimi dhe servis.
  Copiers and equipment

  A&B pjese kembimi dhe servis.

  Ofrojme pjese origjinale me cmim te arsyeshem. https://www.facebook.com/PjeseKembimiAB/

  Tiranë Sot, 15:18
  12,345.00 Lek
 • 8 foto
  Kasetofon me prekje
  Copiers and equipment

  Kasetofon me prekje

  Kasetofona me touch screen ..jan te rinj ..bejn per te gjitha makinat vetm se duet te masni vendin

  Kuçovë Sot, 15:17
  55.00 €
 • 6 foto
  Stop Orgjinal per Golf 6
  Copiers and equipment

  Stop Orgjinal per Golf 6

  Stopi i majte i madh origjinal per Golf 6 shume pak i demtuar sebashku me llambat. Ne gjendje shume

  Tiranë Sot, 14:25
  6,000.00 Lek
 • 2 foto
  Disqe Fordi
  Copiers and equipment

  Disqe Fordi

  Disqe per Ford origjinal nr 16.

  Tiranë Sot, 14:10
  250.00 Lek
 • 0 foto
  disqe smarti te modelit ri 2017
  Copiers and equipment

  disqe smarti te modelit ri 2017

  shiten disqe smarti modelit ri te vitit 2017 cmimi 380 euro disqet jan te pa deformuar kan disa gerv

  Tiranë Sot, 13:59
  380.00 €
 • 5 foto
  disqe mercedes benz me gjith goma nr 16
  Copiers and equipment

  disqe mercedes benz me gjith goma nr 16

  shiten disqe benzi nr 16 me gjith goma te ardhur nga gjermania cmimi 265 euro

  Tiranë Sot, 13:59
  265.00 €
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Copiers and equipment

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Sot, 13:54
  With agreement
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Copiers and equipment

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 13:45
  With agreement
 • 3 foto
  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15
  Copiers and equipment

  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15

  Okazion,shiten Goma 195 /65 R15 te sapo ardhura ne Gjermania. Gomat jane ne nje gjendje shume te mi

  Tiranë Sot, 13:28
  20,000.00 Lek
 • 0 foto
  Wolzvagen Audi
  Copiers and equipment

  Wolzvagen Audi

  Kerkoj makina wolzvagen dhe audi per pjes kembimi

  Elbasan Sot, 13:06
  With agreement
 • 0 foto
  Timon per Golf 1 i vitit 1976
  Copiers and equipment

  Timon per Golf 1 i vitit 1976

  Shitet ;Timon per Golf 1 i vitit 1978 ne gjendje te mire i pa demtuar. Cmimi .300 euro. Cel. +355696

  Tiranë Sot, 12:59
  300.00 €
 • 4 foto
  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic
  Copiers and equipment

  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic

  Shitet moco e perdorur krahu i majte perpara per Mercedez E 211, 280 ,320 cdi evo 4 Matic 2005 \\ 2

  Tiranë Sot, 12:59
  100.00 €
 • 4 foto
  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj
  Copiers and equipment

  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj

  Shitet krik i ri i pa perdorur per ndrrimin e gomes Audi Volkzwagen etj niversal . Cmimi 4000 lek .

  Tiranë Sot, 12:59
  35.00 €
 • 2 foto
  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK
  Copiers and equipment

  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK

  Shiten stopa te pasem Ford Fiesta i majti dhe i djathti ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro 1 cop

  Tiranë Sot, 12:59
  50.00 €