Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 7 foto
  Disqe-BMW—M—225/40/18 Te Gjere-Mbrapa 255/35/18
  Copiers and equipment

  Disqe-BMW—M—225/40/18 Te Gjere-Mbrapa 255/35/18

  🔰-Disqe-Goma Pireli—18-Zoll—M Origjinal 🔰-Dy te ngushte dy te gjere gomat 90% reja 🔰-Kontakt SMS

  Tiranë Dje, 20:09
  With agreement
 • 0 foto
  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.
  Copiers and equipment

  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.

  Goma.

  Tiranë Dje, 20:09
  With agreement
 • 0 foto
  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule
  Copiers and equipment

  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule

  Goma.

  Tiranë Dje, 20:08
  With agreement
 • 5 foto
  Zgara Thule ,Gjatesia 1meter ,Super gjendeje ,
  Copiers and equipment

  Zgara Thule ,Gjatesia 1meter ,Super gjendeje ,

  Montohen ,Ne shum lloj makinash me portobagazh me gjatesin 1 meter ,Zgarat jan te paisura me dy cels

  Fier Dje, 20:04
  With agreement
 • 2 foto
  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal
  Copiers and equipment

  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal

  Shiten xhama origjinal caddy maxi viti 2008

  Fier Dje, 20:04
  With agreement
 • 0 foto
  Distancier 30mm per gomat pas
  Copiers and equipment

  Distancier 30mm per gomat pas

  Distancier 30mm per gomat pas per mercedes benz plus dhe 10cop dadicek..

  Fier Dje, 19:47
  110.00 €
 • 12 foto
  4 GOMA + DISQE 225/35/R19 95% te reja
  Copiers and equipment

  4 GOMA + DISQE 225/35/R19 95% te reja

  Shes 4 Goma + Disqe Alumini 225 / 35 / R 19 R19 te ardhura nga Gjermania. Gomat jane GOOD YEAR per 4

  Tiranë Dje, 19:47
  With agreement
 • 10 foto
  Boje Antialge, Autolevigante \"Marka Italiane\"
  Copiers and equipment

  Boje Antialge, Autolevigante \"Marka Italiane\"

  Marine.al, ACS Marine- Durres CMIME OFERTE . PER BOJE ANTIVEGJETATIVE-AUTOLEVIGANTE OFRON !!! Bo

  Durrës Dje, 19:42
  With agreement
 • 1 foto
  Disk dhe Specidisk
  Copiers and equipment

  Disk dhe Specidisk

  Disk dhe Specidisk per ford galaxy 2003 1.9 tdi

  Shkodër Dje, 19:42
  100.00 €
 • 1 foto
  DISQE 16
  Copiers and equipment

  DISQE 16

  Disqe 16

  Tiranë Dje, 19:41
  150.00 €
 • 0 foto
  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17
  Copiers and equipment

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  Tiranë Dje, 19:40
  200.00 €
 • 1 foto
  Disqe SMART 15 inc,,,
  Copiers and equipment

  Disqe SMART 15 inc,,,

  Disqe SMART

  Durrës Dje, 19:39
  With agreement
 • 1 foto
  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..
  Copiers and equipment

  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..

  Disqe 21 inc...GLE...ML ..KODI 166...ORIGJINAL..

  Durrës Dje, 19:39
  With agreement
 • 5 foto
  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC
  Copiers and equipment

  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC

  Disqe GLE...ML...166..ORIGJINAL..21...20 INC,,,,

  Durrës Dje, 19:39
  With agreement
 • 5 foto
  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,
  Copiers and equipment

  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,

  Disqe 20 inc,,,X6,,,X5,,ORIGJINAL,, Disqe 19 inc,,X6,,X6,,ORIGJINAL,,

  Durrës Dje, 19:38
  With agreement
 • 3 foto
  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL
  Copiers and equipment

  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL

  Maserati 20 inc ORIGJINAL,,

  Durrës Dje, 19:38
  With agreement
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Copiers and equipment

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA GOMAT JANE 100% TE REJA

  Tiranë Dje, 19:37
  300.00 €
 • 1 foto
  DISQE DHE GOMA 205.55.16
  Copiers and equipment

  DISQE DHE GOMA 205.55.16

  Disqe dhe goma 205.55.16 200 euro

  Tiranë Dje, 19:36
  200.00 €
 • 5 foto
  Pasqyre C Class, E Class, S Class
  Copiers and equipment

  Pasqyre C Class, E Class, S Class

  Pasqyre krahu i majte me ngrohje the blind spot assist per w205 w213 w222 origjinale e perdorur ne

  Durrës Dje, 19:24
  150.00 €
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Copiers and equipment

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Dje, 19:21
  With agreement
 • 2 foto
  DISQE+GOMA ,ML 164, VITI 08, TE KROMUAR ,????
  Copiers and equipment

  DISQE+GOMA ,ML 164, VITI 08, TE KROMUAR ,????

  SHITEN 4 DISQE TE KROMUAR (ORGJINAL) ME GOMA TE REJA 100% , NR 255,50,19, GOMAT TE VITIT 2019, JAN

  Fier Dje, 19:15
  570.00 €
 • 3 foto
  Hidro motorr motorr hidraulik
  Copiers and equipment

  Hidro motorr motorr hidraulik

  AUTO VANAT

  Tiranë Dje, 19:14
  300.00 €
 • 0 foto
  Goma 255 55 18 pirelli
  Copiers and equipment

  Goma 255 55 18 pirelli

  Goma

  Tiranë Dje, 19:14
  With agreement
 • 1 foto
  4 GOMA&DISQE , E KLAS ( 211), ??????
  Copiers and equipment

  4 GOMA&DISQE , E KLAS ( 211), ??????

  SHITEN: 4 GOMA ME DISQE , E KLAS , 2006, TE SAPO ARDHURA NGA ZVICRA , 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 NR 225/55/16 GOMAT CON

  Fier Dje, 19:14
  330.00 €
 • 1 foto
  Fener Halogjen per Mercedes Benz W212 2009-2012
  Copiers and equipment

  Fener Halogjen per Mercedes Benz W212 2009-2012

  Cift fener Halogjen per mercedes benz W212 viti 2009-2012 ne gjendje te mire.

  Tiranë Dje, 19:13
  200.00 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz W212 2009-2012 Parakolp,Mbrapakolp
  Copiers and equipment

  Mercedes Benz W212 2009-2012 Parakolp,Mbrapakolp

  Shiten parakolp, mbrapakolp dhe bordura dyersh te perdorura per Mercedes Benz W212 viti 2009-2012.

  Tiranë Dje, 19:13
  1.00 Lek
 • 1 foto
  Mercedes Benz W212 fener mjegulle+drita dite 09-12
  Copiers and equipment

  Mercedes Benz W212 fener mjegulle+drita dite 09-12

  Shiten fener mjegulle dhe drita dite te perdorura per mercedes benz W212 viti 2009-2012

  Tiranë Dje, 19:13
  60.00 €
 • 1 foto
  Maskarino Mercedes Benz w212 2009-2012
  Copiers and equipment

  Maskarino Mercedes Benz w212 2009-2012

  Maskarino e perdorur per Mercedes Benz W212 viti 2009-2012.

  Tiranë Dje, 19:12
  5,000.00 Lek
 • 3 foto
  Stopa mbrapa per Mercedes Benz W212 viti 2009-2012
  Copiers and equipment

  Stopa mbrapa per Mercedes Benz W212 viti 2009-2012

  Shiten stopa mbrapa te perdorur per mercedes benz w212 viti 2009-2012.

  Tiranë Dje, 19:12
  220.00 €
 • 2 foto
  Parafango Mercedes Benz W212 2009-2012
  Copiers and equipment

  Parafango Mercedes Benz W212 2009-2012

  Shiten te dyja parafango te perdorura per W212 2009-2012 ne gjendje te mire. Kodi bojes ne foto

  Tiranë Dje, 19:12
  100.00 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz W212 2009-2012 kofano
  Copiers and equipment

  Mercedes Benz W212 2009-2012 kofano

  Kofano e perdorur per Mercedes Benz W212 viti 2009-2012 ne gjendje te mire ngjyre gri. Kodi i bojes

  Tiranë Dje, 19:12
  200.00 €
 • 2 foto
  Pjese per mercedes benz w212 2009-2012
  Copiers and equipment

  Pjese per mercedes benz w212 2009-2012

  Kofano €200 Parafango 2 cope €100 Bordurat poshte dyerve € 90 Parakolp €130 Mrapaklop €90 Fener

  Tiranë Dje, 19:11
  1.00 €
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Copiers and equipment

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës Dje, 19:00
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe orgjinal nr 17
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 17

  Disqe orgjinal nr 17 benzi audi golfi seat

  Kavajë Dje, 18:55
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe NR 22 ML GL GLE E TJERA,
  Copiers and equipment

  Disqe NR 22 ML GL GLE E TJERA,

  Disqe NR 22 me goma te reja

  Kavajë Dje, 18:54
  With agreement
 • 2 foto
  Disqe nr 17 orgjinal 204 , dy me dy
  Copiers and equipment

  Disqe nr 17 orgjinal 204 , dy me dy

  Disqe orgjinal nr 17,dy me dy 204

  Kavajë Dje, 18:54
  With agreement
 • 0 foto
  Goma mishelin 205 45 17
  Copiers and equipment

  Goma mishelin 205 45 17

  Goma

  Tiranë Dje, 18:53
  With agreement
 • 0 foto
  Disqe BMV NR 17 orgjinal
  Copiers and equipment

  Disqe BMV NR 17 orgjinal

  Disqe orgjinal BMV nr 17

  Kavajë Dje, 18:53
  With agreement
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 20 dy me dy
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 20 dy me dy

  Disqe orgjinal nr 20.dy ngushte dy gjere

  Kavajë Dje, 18:53
  With agreement
 • 0 foto
  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio

  Okazio

  Kavajë Dje, 18:53
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe orgjinal nr 17 per benz
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 17 per benz

  Disqe orgjinal nr 17 per benz

  Kavajë Dje, 18:53
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 15 golf 5 pa saldura super
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 15 golf 5 pa saldura super

  Disqe orgjinal nr 15 Golfit 5 pa saldura super paster

  Kavajë Dje, 18:52
  With agreement
 • 0 foto
  Goma 4× 4 mishelin 205 80 16
  Copiers and equipment

  Goma 4× 4 mishelin 205 80 16

  Goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 18:52
  With agreement
 • 1 foto
  Goma Mishelin 265 40 20 viti 2018
  Copiers and equipment

  Goma Mishelin 265 40 20 viti 2018

  Te 4 ne nje lule audi a8

  Tiranë Dje, 18:52
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 18.BMV
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 18.BMV

  Disqe orgjinal nr 18 pa saldime super paster BMV

  Kavajë Dje, 18:52
  With agreement
 • 2 foto
  Disqe orgjinal AUDI NR 19 s line
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal AUDI NR 19 s line

  Disqe orgjinal Audi nr 19,s line pa saldime super drejte

  Kavajë Dje, 18:51
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj
  Copiers and equipment

  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj

  Disqe audi nr 19 te pa salduara super

  Kavajë Dje, 18:51
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe nr 17 c klasit orgjinal
  Copiers and equipment

  Disqe nr 17 c klasit orgjinal

  Disqe orgjinal nr 17 C klasit Dy ngushte dy gjere me goma perdorme

  Kavajë Dje, 18:51
  With agreement
 • 0 foto
  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET
  Copiers and equipment

  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET

  Gomat Forcium

  Tiranë Dje, 18:51
  With agreement
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 17.per benz
  Copiers and equipment

  Disqe orgjinal nr 17.per benz

  Disqe orgjinal nr 17,benzit Dy me dy

  Kavajë Dje, 18:50
  With agreement