Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 3 foto
  STOPA BMW E39 TOURING
  Copiers and equipment

  STOPA BMW E39 TOURING

  STOPA BMW E39 TOURING PORTOBAGAZH NGA VITI 1997-2004.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.SHITEN DHE TEK E TEK.C

  Durrës Sot, 19:30
  50.00 €
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Copiers and equipment

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës Sot, 19:30
  50.00 €
 • 0 foto
  DISQE 16 BMW pa goma 100euro
  Copiers and equipment

  DISQE 16 BMW pa goma 100euro

  Jane origjinal bmw.Ne gjendje shume te mire si te rinj.Te padeformuar dhe salduar.Bejne per BMW seri

  Durrës Sot, 19:30
  100.00 €
 • 1 foto
  Mbules per makine
  Copiers and equipment

  Mbules per makine

  Mbules per makine Ngjyra Silver Mbrojtje ndaj kushteve atmosferike ,pluhurit ,rrezeve te djellit .

  Durrës Sot, 19:11
  29.00 €
 • 6 foto
  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES
  Copiers and equipment

  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES

  ✔Ndodhemi ne Durres Me Dyqan Aksesore Makinash si; Stopa,Fener,Maskarino,Pasqyra,Sensor Parkimi,K

  Durrës Sot, 18:50
  With agreement
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Copiers and equipment

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës Sot, 18:49
  With agreement
 • 5 foto
  Pjes te te gjith llojrave
  Copiers and equipment

  Pjes te te gjith llojrave

  Pjes te perdorura

  Durrës Sot, 14:23
  1.00 €
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Copiers and equipment

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 14:05
  500.00 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Copiers and equipment

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 13:51
  With agreement
 • 10 foto
  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion
  Copiers and equipment

  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion

  Sherbejme ne Qytetin Tuaj me poste -Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Meka

  Durrës Sot, 12:58
  With agreement
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes ml gl gle
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes ml gl gle

  Timon druri per ml gl gle gjendja i ri

  Durrës Sot, 10:13
  400.00 €
 • 3 foto
  Timon per Mercedes Benz
  Copiers and equipment

  Timon per Mercedes Benz

  Timon pa airbag per cls ml gle gl c e cla 150euro. Kufje origjinal Bluetooth per Mercedes Per info n

  Durrës Sot, 10:13
  150.00 €
 • 11 foto
  Timon druri te rinj per Mercedes Benz
  Copiers and equipment

  Timon druri te rinj per Mercedes Benz

  Timon druri te rinje pa airbag

  Durrës Sot, 10:13
  350.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes

  Viti 2014-2019

  Durrës Sot, 10:13
  400.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc

  Timon druri per te gjith modelet Mercedes viti 2014-2019

  Durrës Sot, 10:13
  400.00 €
 • 7 foto
  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218
  Copiers and equipment

  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218

  Mbrapakolp per cls viti 2016 i kompletuar me marmita sensor ky ne foto. Timon pa airbag. 2 llaskat a

  Durrës Sot, 10:12
  With agreement
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz i ri
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes Benz i ri

  Timon druri i ri per Mercedes benz ml 166 gl gle e 212 c 204

  Durrës Sot, 10:12
  350.00 €
 • 0 foto
  Opel Corsa - Pjese kembimi
  Copiers and equipment

  Opel Corsa - Pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per . Opel Corsa Viti 2003 1.3 Nafte Nr.kontakti : 0672013331

  Durrës Sot, 09:27
  With agreement
 • 0 foto
  Pjese kembimi Ford Fiesta
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi Ford Fiesta

  Shiten pjese kembimi per . Ford Fiesta Viti 2007 1.4 Nafte Nr.kontakti : 0672013331

  Durrës Sot, 09:27
  With agreement
 • 1 foto
  Toyota Yaris - Pjese kembimi
  Copiers and equipment

  Toyota Yaris - Pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per: Toyota Yaris Viti 2002 , Benzine Per me shume info: 067 20 13331

  Durrës Sot, 09:24
  With agreement
 • 9 foto
  Katalizator per makina
  Copiers and equipment

  Katalizator per makina

  Katalizator per te gjitha Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci de

  Durrës Sot, 08:55
  1.00 €
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Copiers and equipment

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës Sot, 08:21
  With agreement
 • 3 foto
  BAGAZHIER BMW SERIA 3,5,7,X5
  Copiers and equipment

  BAGAZHIER BMW SERIA 3,5,7,X5

  BAGAZHIER BMW 6CD CHARGER ORIGHINAL.I SHKON BMW SERIA 3,5,7,X5.ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.C

  Durrës Sot, 08:06
  80.00 €
 • 2 foto
  STOP BMW E39 LED
  Copiers and equipment

  STOP BMW E39 LED

  ESHTE VETEM KY NE FOTO.KRAHU I DJATHTE.SHUME I PASTER NE GJENDJE PUNE .ORIGJINAL BMW 2002.PER BMW SE

  Durrës Sot, 08:06
  40.00 €
 • 5 foto
  PASQYRA BMW E39
  Copiers and equipment

  PASQYRA BMW E39

  JANE KETO NE FOTO,PER BMW E39 NGA VITI 1996-2003,SHITEN DHE TEK E TEK NGA 30 EURO COPA TE KOMPLETUAR

  Durrës Sot, 08:06
  60.00 €
 • 2 foto
  DISK BMW NR17
  Copiers and equipment

  DISK BMW NR17

  Eshte si i ri sic duket nga foto,nr 17,origjinal BMW,i shkon BMW seria 3 dhe X5,cmimi i diskutueshem

  Durrës Dje, 18:36
  40.00 €
 • 3 foto
  PAISJA AJRIT BMW E36 318I
  Copiers and equipment

  PAISJA AJRIT BMW E36 318I

  KOMPLET PAISJA E FURNIZIMIT ME AJER PER BMW E36 BENZINE,I BEN 316,318,320,323,325,328I.SHITET SIC ES

  Durrës Dje, 18:35
  40.00 €
 • 2 foto
  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5  50EURO
  Copiers and equipment

  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5 50EURO

  Eshte per bmw seria 5 nga viti 1996-2003.Sic eshte ne foto se bashku me shiritat.Cmim i diskutueshem

  Durrës Dje, 18:35
  50.00 €
 • 5 foto
  Linkoln
  Copiers and equipment

  Linkoln

  Pjese per Linkoln town Car viti nga 90 deri 08 . Çdo lloj pjese .Çmime te ndryshme . nga Kadafi Limu

  Durrës Dje, 15:05
  1,500.00 €
 • 3 foto
  Disje lincolni me gjith goma
  Copiers and equipment

  Disje lincolni me gjith goma

  Disje alomini origjinal per likoln 17 ne gjendje perfekte dhe me goma te mira fare

  Durrës Dje, 15:05
  500.00 €
 • 3 foto
  Disqe alumini
  Copiers and equipment

  Disqe alumini

  Disqe alumini origjinal 22 per Porshe Kajen.Audi Q7 ose W Tuareg me gjithe goma. shiten per arsye mo

  Durrës Dje, 15:05
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini origjinal per likoln ne gjendje perfekte me goma 90 perqind shiten per arsye mosperdor

  Durrës Dje, 15:04
  400.00 €
 • 3 foto
  2 cop disje
  Copiers and equipment

  2 cop disje

  2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra

  Durrës Dje, 15:04
  250.00 €
 • 2 foto
  Disje audi
  Copiers and equipment

  Disje audi

  Disje Audi 17 me goma

  Durrës Dje, 15:02
  300.00 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini me goma per Volvo 205x55x16

  Durrës Dje, 15:02
  150.00 €
 • 1 foto
  Disje alomini origjinal
  Copiers and equipment

  Disje alomini origjinal

  Disje alomini origjinal per Benc 16 te ardhur nga zvicrra

  Durrës Dje, 15:01
  100.00 €
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Copiers and equipment

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës Dje, 14:53
  200.00 €
 • 2 foto
  Disk per makineri celsash
  Copiers and equipment

  Disk per makineri celsash

  Shitet disk per makineri celsash (per celsa doppio mapa ) Aksi 16mm

  Durrës Dje, 12:07
  3,000.00 Lek
 • 3 foto
  STOP MBRAPA BMW E46
  Copiers and equipment

  STOP MBRAPA BMW E46

  Eshte shume i rregullt,i paster,komplet stopi bashke me skatllen mbrapa.I shkon seria 3 nga 1998-200

  Durrës 24 February 21:57
  30.00 €
 • 3 foto
  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO
  Copiers and equipment

  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO

  JANE SI TE RINJ.SHUME SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.NUK JANE AS TE LYER,AS TE SALDUAR NE SUPER GJENDJ

  Durrës 24 February 21:57
  130.00 €
 • 2 foto
  PARAKOLB E39
  Copiers and equipment

  PARAKOLB E39

  Parakolb e39,i kompletuar me shirita dhe llampa mjegulle,ka nevoje vetem per lyerje.I shkon bmw seri

  Durrës 24 February 21:57
  60.00 €
 • 1 foto
  Audio Mercedes E class W211 viti 2003-2009
  Copiers and equipment

  Audio Mercedes E class W211 viti 2003-2009

  Shitet radio origjinale per Mercedes E classs W211, viti 2003-2009. Nuk ka asnje gervishtje... Perfs

  Durrës 24 February 21:21
  50.00 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO
  Copiers and equipment

  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO

  SUPER OFERTE Shitet Kamera per Makine cilesia 5MP FULL HD. Filmim Video + Audio. Super kualitet per

  Durrës 24 February 15:10
  3,500.00 Lek
 • 2 foto
  helika gome per pompe uji
  Copiers and equipment

  helika gome per pompe uji

  OFRON PJESE KEMBIMI PER POMPAT E UJIT , HELIKA GOME / MOTORRET FUORIBORDO PER TE GJITHE TIPET E MO

  Durrës 24 February 12:55
  With agreement
 • 2 foto
  STOPA BMW E39
  Copiers and equipment

  STOPA BMW E39

  jane per bmw e39 shume te rregullt,cmimi i diskutueshem te dy 25euro

  Durrës 24 February 11:50
  25.00 €
 • 0 foto
  Pjes Kembimi bodini
  Copiers and equipment

  Pjes Kembimi bodini

  pjes makinash te ndryshme, Audi A3 A4 A5 A6, Golf Benz Opel Ford Bmv

  Durrës 24 February 09:53
  1.00 Lek
 • 4 foto
  STOPA BMW E46 BERLINA  25EURO CIFTI
  Copiers and equipment

  STOPA BMW E46 BERLINA 25EURO CIFTI

  JANE KETO NE FOTO,PER SERIA 3 NGA 1998-2005,SHUME TE PASTER,CMIM I DISKUTUESHEM,25EURO CIFTI

  Durrës 24 February 09:28
  25.00 €
 • 0 foto
  STOP BMW E46 20EURO
  Copiers and equipment

  STOP BMW E46 20EURO

  EShte ky ne foto,eshte pak i plasaritur,per seria 3 e46.Cmim i diskutueshem

  Durrës 23 February 09:15
  20.00 €
 • 1 foto
  FENERE  BMW E36
  Copiers and equipment

  FENERE BMW E36

  JANE KETO NE FOTO,ME LUPA,PER BMW E36 SERIA 3 NGA 1991-1998.20EURO

  Durrës 22 February 18:53
  20.00 €
 • 1 foto
  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI
  Copiers and equipment

  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI

  Eshte ne gjendje shume te mire,i paster,funksional,nuk ka plasaritje.Cmimi pak i diskutueshem. 20eur

  Durrës 22 February 18:53
  20.00 €