Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 2 foto
  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA
  Copiers and equipment

  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA

  4 goma+disqet ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja shum pak te perdorura 80% te sapo ardhura

  Durrës Sot, 19:25
  350.00 Lek
 • 0 foto
  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015
  Copiers and equipment

  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015

  Shitet Kroskot Origjinal Seria 7 F01 2014. Cmim i diskutueshem Kontaktoni +35569775783

  Durrës Sot, 19:24
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Copiers and equipment

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Pjese kembimi per makina BMW. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355

  Durrës Sot, 18:26
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Copiers and equipment

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina per pjes kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës Sot, 18:22
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors
  Copiers and equipment

  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors

  BMW 328 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355 68

  Durrës Sot, 18:21
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors
  Copiers and equipment

  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina BMW per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!!! Numer kontakti:+35

  Durrës Sot, 18:16
  With agreement
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Copiers and equipment

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  BMW 750 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës Sot, 18:16
  With agreement
 • 2 foto
  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004

  per pjes AUDI A2 1.4 nafte

  Durrës Sot, 18:05
  10.00 €
 • 5 foto
  Timon Range Rover 2011
  Copiers and equipment

  Timon Range Rover 2011

  Shitet Timon Ranger Rover Vogue 2011. I perdorur vetem 10000 km. Me inokse me F1 -+. I pershtatet dh

  Durrës Sot, 18:05
  With agreement
 • 2 foto
  pjes kembimi per makina Franceze
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per makina Franceze

  pjes kembimi per te gjith llojet e makinave Franceze duke filluar na viti 1997 deri 2014

  Durrës Sot, 18:04
  10.00 €
 • 1 foto
  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim
  Copiers and equipment

  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim

  pjes per te gjith llojet e opelave dhe veturave te tjera

  Durrës Sot, 18:02
  10.00 €
 • 4 foto
  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.
  Copiers and equipment

  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.

  pjes kembimi per Saab 2.2 dhe 1.9 nafte dhe 2.0 benzine turbo dhe shum lloje te tjera te autoveturav

  Durrës Sot, 18:01
  10.00 €
 • 9 foto
  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura
  Copiers and equipment

  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura

  pjes per te gjitha llojet e veturave

  Durrës Sot, 18:00
  With agreement
 • 1 foto
  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre
  Copiers and equipment

  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre

  pjese kemimi per mercedes benz duke nisur nga viti 2005 e lart makina te importuara nga zvicra Model

  Durrës Sot, 17:58
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Copiers and equipment

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës Sot, 17:40
  50.00 €
 • 2 foto
  STOP BMW E39 LED
  Copiers and equipment

  STOP BMW E39 LED

  ESHTE VETEM KY NE FOTO.KRAHU I DJATHTE.SHUME I PASTER NE GJENDJE PUNE .ORIGJINAL BMW 2002.PER BMW SE

  Durrës Sot, 17:40
  40.00 €
 • 2 foto
  PARAKOLB E39
  Copiers and equipment

  PARAKOLB E39

  Parakolb e39,i kompletuar me shirita dhe llampa mjegulle,ka nevoje vetem per lyerje.I shkon bmw seri

  Durrës Sot, 17:40
  60.00 €
 • 0 foto
  STOP BMW E46 20EURO
  Copiers and equipment

  STOP BMW E46 20EURO

  EShte ky ne foto,eshte pak i plasaritur,per seria 3 e46.Cmim i diskutueshem

  Durrës Sot, 17:40
  20.00 €
 • 0 foto
  DISQE 16 BMW pa goma 100euro
  Copiers and equipment

  DISQE 16 BMW pa goma 100euro

  Jane origjinal bmw.Ne gjendje shume te mire si te rinj.Te padeformuar dhe salduar.Bejne per BMW seri

  Durrës Sot, 17:40
  100.00 €
 • 5 foto
  Pjes per w204c klas 2007-2011
  Copiers and equipment

  Pjes per w204c klas 2007-2011

  Shes stop model amerike full led dhe dy fenere per c klas w204

  Durrës Sot, 17:28
  350.00 Lek
 • 5 foto
  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper
  Copiers and equipment

  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper

  Shiten 4 cope disqe alumini origjinale Racing Mania 18” bashke me gomat verore 2 nga 2 me 90% gjen

  Durrës Sot, 16:59
  350.00 €
 • 0 foto
  Timon audi S line A6 2013-2014
  Copiers and equipment

  Timon audi S line A6 2013-2014

  Shitet 100 euro i padiskutushem. Eshte si i ri

  Durrës Sot, 16:48
  100.00 €
 • 3 foto
  goma dhe disqe audi 265/40 20R
  Copiers and equipment

  goma dhe disqe audi 265/40 20R

  Goma dhe Disqe audi te perdorura

  Durrës Sot, 15:36
  700.00 €
 • 6 foto
  Kapak airbag-u timoni ford fiesta 2009-2015
  Copiers and equipment

  Kapak airbag-u timoni ford fiesta 2009-2015

  Jo airbag esht vetem kapak per timonin e ford fiesta nga viti 2009-2015 cmimi 50€ durres 0696595965

  Durrës Sot, 14:54
  60.00 Lek
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Copiers and equipment

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 14:22
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET RADIATOR ORIGJINAL BMW X5 E70 .2009
  Copiers and equipment

  SHITET RADIATOR ORIGJINAL BMW X5 E70 .2009

  Shitet radiator origjinal BMW x5 e70 i pastër në gjendje pune , çmimi 200 mijë lek

  Durrës Sot, 13:56
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten dy Kompresor per fryerje gomat e makines
  Copiers and equipment

  Shiten dy Kompresor per fryerje gomat e makines

  Shiten dy kompresor origjinal elektrike fryerje per gomat e makines te ardhura nga zvicra te reja fa

  Durrës Sot, 13:52
  60.00 Lek
 • 5 foto
  Pjes te te gjith llojrave
  Copiers and equipment

  Pjes te te gjith llojrave

  Pjes te perdorura

  Durrës Sot, 12:35
  1.00 €
 • 0 foto
  DIJSE 1 TEK NR 16
  Copiers and equipment

  DIJSE 1 TEK NR 16

  1 DISKE TEK SHUM I PASTER PA GERVISHJE

  Durrës Sot, 11:55
  With agreement
 • 5 foto
  Linkoln
  Copiers and equipment

  Linkoln

  Pjese per Linkoln town Car viti nga 90 deri 08 . Çdo lloj pjese .Çmime te ndryshme . nga Kadafi Limu

  Durrës Sot, 11:22
  1,500.00 €
 • 7 foto
  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218
  Copiers and equipment

  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218

  Mbrapakolp per cls viti 2016 i kompletuar me marmita sensor ky ne foto. Timon pa airbag. 2 llaskat a

  Durrës Sot, 11:22
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe alumini
  Copiers and equipment

  Disqe alumini

  Disqe alumini origjinal 22 per Porshe Kajen.Audi Q7 ose W Tuareg me gjithe goma. shiten per arsye mo

  Durrës Sot, 11:22
  1,200.00 €
 • 11 foto
  Timon druri te rinj per Mercedes Benz
  Copiers and equipment

  Timon druri te rinj per Mercedes Benz

  Timon druri te rinje pa airbag

  Durrës Sot, 11:22
  350.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes

  Viti 2014-2019

  Durrës Sot, 11:22
  400.00 €
 • 1 foto
  Semiaks per Mercedes benz 4 matic
  Copiers and equipment

  Semiaks per Mercedes benz 4 matic

  Semiaks komplet krahu djatht perpara per Mercedes 4 matic per te gjitha modelet 2008-2018

  Durrës Sot, 11:22
  250.00 €
 • 3 foto
  Disje lincolni me gjith goma
  Copiers and equipment

  Disje lincolni me gjith goma

  Disje alomini origjinal per likoln 17 ne gjendje perfekte dhe me goma te mira fare

  Durrës Sot, 11:21
  500.00 €
 • 2 foto
  Disje audi
  Copiers and equipment

  Disje audi

  Disje Audi 17 me goma

  Durrës Sot, 11:21
  300.00 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini origjinal per likoln ne gjendje perfekte me goma 90 perqind shiten per arsye mosperdor

  Durrës Sot, 11:21
  400.00 €
 • 3 foto
  2 cop disje
  Copiers and equipment

  2 cop disje

  2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra

  Durrës Sot, 11:21
  250.00 €
 • 3 foto
  Timon per Mercedes Benz
  Copiers and equipment

  Timon per Mercedes Benz

  Timon pa airbag per cls ml gle gl c e cla 150euro. Kufje origjinal Bluetooth per Mercedes Per info n

  Durrës Sot, 11:21
  150.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc

  Timon druri per te gjith modelet Mercedes viti 2014-2019

  Durrës Sot, 11:21
  400.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz i ri
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes Benz i ri

  Timon druri i ri per Mercedes benz ml 166 gl gle e 212 c 204

  Durrës Sot, 11:21
  350.00 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes ml gl gle
  Copiers and equipment

  Timon druri per Mercedes ml gl gle

  Timon druri per ml gl gle gjendja i ri

  Durrës Sot, 11:20
  400.00 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini me goma per Volvo 205x55x16

  Durrës Sot, 11:20
  150.00 €
 • 3 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini me gjith Goma per opel sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si te ri.

  Durrës Sot, 11:20
  200.00 €
 • 3 foto
  Goma me disje
  Copiers and equipment

  Goma me disje

  Goma me disje alomini per x5 285x45x19 dhe para 265x45x19 ne gjendje perfekte te ardhur nga Zvicrra

  Durrës Sot, 11:20
  400.00 €
 • 1 foto
  Disje alomini origjinal
  Copiers and equipment

  Disje alomini origjinal

  Disje alomini origjinal per Benc 16 te ardhur nga zvicrra

  Durrës Sot, 11:19
  100.00 €
 • 3 foto
  Disje me goma
  Copiers and equipment

  Disje me goma

  Disje alomini 15 per seat te ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte me gjith goma

  Durrës Sot, 11:19
  150.00 €
 • 5 foto
  Kondicioner
  Copiers and equipment

  Kondicioner

  Kondicioner 60 BDU per bare ose restorante shitet per arsye mosperdorimi nje vit i perdorur ne gjend

  Durrës Sot, 11:18
  1,170.00 €
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Copiers and equipment

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës Sot, 11:17
  200.00 €