Lavatrice makin per larje

Price: With agreement
Lavatrice makin per larje

details

posted
31 March 10:06
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet lavatrice profesionale ELEKTROLUX WB3130 ASEPTIC 13kg makina eshte ne gjendje te mir kemi edhe tjera makina 0038978446634 wiber


Similar ads