Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  këlyshë të bukur pomeranez
  Pets

  këlyshë të bukur pomeranez

  këlyshë të bukur mashkull dhe femër për shtëpi të reja këlyshët tanë janë të vaksinuar dhe të ve

  Kaçanik 25 October 03:46
  200.00 €
 • 4 foto
  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur
  furniture

  Dhomë për fëmijë komplet pak e përdorur

  Shitet dhome per femije shum pak e perdorur siq shihet ne foto komplet 2 kreveta 2 natkasne 1 orman

  Kaçanik 21 October 18:27
  350.00 €
 • 1 foto
  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika
  furniture

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika

  Shitet tavoline e bukes per kuzhine me 6 karrika, teper e ruajtur, shum pak e perdorur. Cmimi i disk

  Kaçanik 21 October 18:26
  320.00 €
 • 7 foto
  Shiten vegla
  Sports equipment

  Shiten vegla

  Shiten paisjet me marrveshjee

  Kaçanik 17 October 12:20
  With agreement
 • 4 foto
  VOLVO FH13 440 EURO 5
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  VOLVO FH13 440 EURO 5

  SHITET VOLVO FH13 440 EURO 5 AUTOMAITIK / TIPTRONIK N GJENDJE SHUM T MIRE DHE I RUAJTUR GOMAT E TRAP

  Kaçanik 11 October 21:29
  14,500.00 €
 • 3 foto
  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB
  Cellular phones

  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB

  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB Për shitje me 50

  Kaçanik 10 October 19:36
  260.00 €
 • 10 foto
  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele
  furniture

  Mobilje për shtëpi: Dy 3sha dhe 1 fotele

  Janë shumë të reja, vetëm pak të përdorura, shitja e tyre bēhet për arsye të rirregullimit te sallon

  Kaçanik 3 October 14:27
  350.00 €
 • 3 foto
  Predivni štenad Newfoundlanda
  Pets

  Predivni štenad Newfoundlanda

  Predivni štenad Newfoundlanda Zadovoljstvo nam je što možemo objaviti da imamo 6 prekrasnih beba ko

  Kaçanik 3 October 10:13
  With agreement
 • 3 foto
  bostonske terijere
  Pets

  bostonske terijere

  Ljupke bostonske terijere Mi smo mali hobi uzgajivači Bostonskog terijera i tako smo uzbuđeni što m

  Kaçanik 3 October 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Yamaha 125 DT
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha 125 DT

  Yamaha 125 Dt

  Kaçanik 30 September 19:55
  400.00 €
 • 5 foto
  O&K L25-2.5m3 Luga
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  O&K L25-2.5m3 Luga

  👌👌 🆕🆕 O&K L25-2.5m3 Bucket Motor: Deutz 913 Power:112 KW Bucket: 2,5 m³ Weight: 14 t

  Kaçanik 26 September 15:17
  235.00 €
 • 11 foto
  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Makineri ndertimore-TE IMPORTUARA

  JU OFROJM MAKINERI NDERTIMORE TE PERDORURA TE SAPO IMPORTUARA -Bagera Eskavator -Fadroma -Miksera -P

  Kaçanik 25 September 11:21
  123.00 €
 • 3 foto
  LIEBHER 554 - 4m3-2006
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  LIEBHER 554 - 4m3-2006

  I SAPO IMPORTUAR👌👌 🆕🆕 ✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3 ✅Model:554 ✅Vitit : 2006 ✅Pesha:20.500 kg â

  Kaçanik 25 September 06:50
  With agreement
 • 4 foto
  shitet pikabi 1.6 turbo dizell
  Car

  shitet pikabi 1.6 turbo dizell

  shes pikabin cedy 1.6 turbo dizell 1998 rks i skaduar perkthimi bëhet menjeher

  Kaçanik 24 September 18:01
  950.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito V230 Turbo
  Car

  Mercedes Vito V230 Turbo

  Shitet mercedes vito ngjendje t rregullt . Servisin e krym Hipotek nuk eshte perkthimi behet menjehe

  Kaçanik 23 September 09:39
  1.00 €
 • 1 foto
  Opel Zafira viti 2004 dizel 2.2
  Car

  Opel Zafira viti 2004 dizel 2.2

  Opel zafira viti 2004 dizell 2.2 regjistrim 1 vjet me guma te reja asni defekt kilometrate te garant

  Kaçanik 23 September 00:09
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet zagaric
  Pets

  Shitet zagaric

  Shitet klyshi Zagaric 6 muajsh

  Kaçanik 21 September 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451
  Cellular phones

  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451

  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451 ** DELRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani

  Kaçanik 21 September 03:27
  270.00 €
 • 4 foto
  Shes mercedecin 190
  Car

  Shes mercedecin 190

  Shes mercedecin 190 disel baj edhe ndrrim nese me kovenon rka i skaduar per me shum 045 681 411

  Kaçanik 21 September 00:22
  1,300.00 €
 • 5 foto
  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  MAN TGS 18.440 Hidrodrive 4x4-Kiper

  🆕 ARITJET E REJA 👌👌 🆕🆕 #MANTGS18440HIDRODRIVE Vitit:12/2013 Km:523.000 Origjinal Kiphidraulik siste

  Kaçanik 19 September 08:09
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet pitbull klysh mashkull
  Pets

  Shitet pitbull klysh mashkull

  Shitet klyshi 3jav mashkull prind jon kto n foto

  Kaçanik 18 September 23:08
  100.00 €
 • 6 foto
  shiten makinat profesionale per rrobaqepsi
  Machinery and inventory

  shiten makinat profesionale per rrobaqepsi

  ne gjendje pune jan te gjitha viber +38349283135

  Kaçanik 18 September 22:13
  With agreement
 • 0 foto
  Samsung Galaxy
  Cellular phones

  Samsung Galaxy

  New, working good, original,not refurbished If you are interested WhatsApp::+40729209114

  Kaçanik 18 September 13:30
  460.00 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy
  Cellular phones

  Samsung Galaxy

  New, working good, original,not refurbished If you are interested WhatsApp::+40729209114

  Kaçanik 18 September 13:18
  400.00 €
 • 2 foto
  Mercedes CLS 350
  Car

  Mercedes CLS 350

  shitet mercedes cls 350 3.0 naft AMG line, gjithat serviset jan ba te mercedesi kerri osht ne gjendj

  Kaçanik 17 September 13:38
  26,900.00 €
 • 3 foto
  Garnitur + tavolin pune
  furniture

  Garnitur + tavolin pune

  Shitet garnitura 3 + 3 me shtrirje tavolin pune si dhe mini shporet elektrik

  Kaçanik 16 September 20:45
  160.00 €
 • 3 foto
   ZANFIRA TDI
  Car

  ZANFIRA TDI

  Shitet vetura poseson 7 ulese 1 vjet regjistrim 2.2 diesel .

  Kaçanik 16 September 19:16
  With agreement
 • 6 foto
  Tauran 2012 TDI full opcion
  Car

  Tauran 2012 TDI full opcion

  Shitet taurani 2012 ka 1 vjet regjistrim posedon 7 ulese .

  Kaçanik 16 September 19:04
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem
  furniture

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem

  Shiten mobilje salloni me cmim te volitshem, shum pak te perdorura, 2-treshe, 1-dysh, 1-fotele. Cmim

  Kaçanik 15 September 15:44
  380.00 €
 • 2 foto
  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS
  Car

  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS

  Audi A6 2.4 Benzin SportPaket Me Servis te Sapokryer ne gjendje Shum te mire, e sapo ardhur nga Sue

  Kaçanik 15 September 14:24
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Agricultural vehicles

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kaçanik 15 September 14:23
  50,000.00 €
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Clothing / Shoes / Hours

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Kaçanik 15 September 14:08
  50,000.00 €
 • 0 foto
  Yamaha Majesty 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha Majesty 250 cc

  Shitet skuteri YAMAHA 250 cc Viti iprodhimit 2001 Rigjistrimi ika skandu n’gjendje perfekte

  Kaçanik 14 September 09:57
  1,300.00 €
 • 2 foto
  2017 Hyundai Santa Fe Sport
  Car

  2017 Hyundai Santa Fe Sport

  VEHICLE INFO CONDITION Used TRIM 2.4L MILEAGE 31,023 miles STOCK # N/A ENGINE I4 2.4L Natural A

  Kaçanik 13 September 20:25
  20,000.00 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar
  Cellular phones

  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar

  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar ** DELRGIMI në të gjithë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nx

  Kaçanik 12 September 15:45
  250.00 €
 • 3 foto
  Minibus 2.8 hdi 2001
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Minibus 2.8 hdi 2001

  Shitet minibusi ne gjendje te rregullt me 17 ulse

  Kaçanik 10 September 21:27
  With agreement
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 211CDI
  Car

  Mercedes Sprinter 211CDI

  Shitet mercedes sprinter 211CDI ne gjendje te rregullt. Esht i ardhur nga gjermania

  Kaçanik 10 September 13:55
  4,000.00 €
 • 0 foto
  Punojm me bager dhe kamion
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Punojm me bager dhe kamion

  Punojm gjitha punt me bager dhe kamion

  Kaçanik 10 September 01:14
  With agreement
 • 4 foto
  Honda mtx 125 r
  Engines (over 50 cc)

  Honda mtx 125 r

  Shitet Honda mtx 125 cc , N’gjendje t’rregullt

  Kaçanik 8 September 17:12
  600.00 €
 • 1 foto
  Bufer
  Musical instruments and equipment

  Bufer

  Bufer Bass I ardhur nga gjermanija Funksional eshte shum i mire. Per gjdo lloj Veture Nr Tel 003834

  Kaçanik 7 September 19:11
  400.00 €
 • 1 foto
  Foto per reklamimin e biznesit tuaj
  services

  Foto per reklamimin e biznesit tuaj

  Rregullojm foto me Emrin E biznesit tuaj nr tel fb insta Loj lloj Biznesi si ne foto qe po e shifni

  Kaçanik 7 September 19:11
  10.00 €
 • 0 foto
  bmx
  Sports equipment

  bmx

  shitet bmx

  Kaçanik 7 September 13:52
  25.00 €
 • 2 foto
  520ex2004
  Engines (over 50 cc)

  520ex2004

  520 ex 2004

  Kaçanik 6 September 00:42
  2,550.00 €
 • 3 foto
  Golf 6 2.0 Tdi
  Car

  Golf 6 2.0 Tdi

  Golf 6 2.0 Tdi Full extra 044 690 647

  Kaçanik 5 September 22:53
  With agreement
 • 5 foto
  Yamaha 250 cc
  Engines (over 50 cc)

  Yamaha 250 cc

  Shitet skuteri YAMAHA 250 cc Viti iprodhimit 2001 Rigjistrimi ika skandu n’gjendje perfekte pa

  Kaçanik 5 September 20:03
  1,300.00 €
 • 10 foto
  Shes Gjip Nisan x-trail 4x4 ne gjendje shum tmir.
  Car

  Shes Gjip Nisan x-trail 4x4 ne gjendje shum tmir.

  Vetura i ka te kryme te gjitha serviset me rregull posedon goma te veres dhe te dimirt +rezerve te r

  Kaçanik 5 September 00:11
  With agreement
 • 3 foto
  SHITET VOLVO FH13 440
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  SHITET VOLVO FH13 440

  SHITET VOLVO FH13 440 automatik

  Kaçanik 4 September 22:39
  23,000.00 €
 • 3 foto
  kuzhin
  furniture

  kuzhin

  shitet kuzhina eshte shum e mir nuk eshte e damtume kurkun muni me ardh me kshyr. kuzhine eshte pak

  Kaçanik 4 September 21:27
  300.00 €
 • 3 foto
  Vetur
  Car

  Vetur

  Shesh opel meriva per me shum informata mundeni t na kontaktoni ju faliminderit per mirkuptim

  Kaçanik 4 September 15:31
  4,500.00 €
 • 1 foto
  Goma me qmim te volitshem
  Copiers and equipment

  Goma me qmim te volitshem

  Goma me qmim te volitshem lloje te ndryshme

  Kaçanik 4 September 11:30
  1.00 €