Shitet shtëpia me garazhë

Price: 60,000.00 €
Shitet shtëpia me garazhë

details

posted
13 April 15:36
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac
Numri i dhomave
6

Description

Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re.
Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendosura, dhe fazen e parë të instalimit të rrymës të kryer. Gjithashtu është e lidhur në kanalizim dhe ujësjellës si dhe e ka bunarin e hapur në oborr. Për kontakt në viber&whatsapp +38345407707


Similar ads