Shtepi / Vila në shitje në Gllogoc

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  House / Villas

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Gllogoc Dje, 15:09
  With agreement
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  House / Villas

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 2 June 10:49
  With agreement
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  House / Villas

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc 21 May 15:04
  With agreement
 • 4 foto
  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje
  House / Villas

  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje

  Ne lagjen moderne ne Drenas Shiten shtepit Infrastruktur moderne E survejuar nga kamerat E pershtats

  Gllogoc 16 May 13:42
  100,000.00 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas
  House / Villas

  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 15 May 16:18
  100,000.00 €
 • 8 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  House / Villas

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Gllogoc 4 May 00:16
  With agreement
 • 0 foto
  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje
  House / Villas

  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje

  komplet 3 shtepi drenas 3 qikatov e re jan 8 ari truall rruga haki prokshi me marveshje qmimi.

  Gllogoc 23 April 20:19
  With agreement
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  House / Villas

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc 19 April 11:48
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten
  House / Villas

  Shiten

  Shiten tjegullat

  Gllogoc 11 April 09:49
  With agreement
 • 1 foto
  Shtepi
  House / Villas

  Shtepi

  Shitet shtepia 12 ari ne lagjen Çikatov e Re ne komunen e Drenasit Per me shum info kontakto ne nr-

  Gllogoc 1 April 19:52
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  House / Villas

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shtepia eshte moderne Posedon gjitheqka moderne Afer qendres se Drenasit Shumë e pershtatshme per ba

  Gllogoc 31 March 00:38
  180,000.00 €
 • 5 foto
  Shtepi me 18 Ari tok
  House / Villas

  Shtepi me 18 Ari tok

  -Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas. -Shtepia eshte 550m2

  Gllogoc 29 March 18:20
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  House / Villas

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc 29 March 17:45
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  House / Villas

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 27 March 15:37
  30,000.00 €
 • 2 foto
  Shtepia ne Drenas
  House / Villas

  Shtepia ne Drenas

  Shitet shtepia ne drenas 83m² dhe 3ari truall ne qender te drenasit prapa hekurudhes. Qmimi sipas ma

  Gllogoc 10 March 17:36
  With agreement
 • 0 foto
  Banesë në F.Kosovë
  House / Villas

  Banesë në F.Kosovë

  Shitet shtëpia në Drenas ose ndërrohet me banesë në Fushë Kosovë me marrëveshje

  Gllogoc 4 March 16:46
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten tjegulllat
  House / Villas

  Shiten tjegulllat

  Shiten qeremidet antike rreth 1700-1800 cope ne gjendje te mira per informata shtese kontakto ne vi

  Gllogoc 25 September 22:02
  With agreement
 • 0 foto
  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran
  House / Villas

  Blej Shtepi apo Truall ne Komoran

  Blej truall apo shtepi te vjeter ne mbrendsi te Komoranit +41799204243 watsap weiber

  Gllogoc 24 September 18:01
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena
  House / Villas

  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit, shtëpia është e banushme,posedon leje ndertimi, po ashtu posed

  Gllogoc 28 August 10:00
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  House / Villas

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 17 July 20:09
  With agreement
 • 4 foto
  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas
  House / Villas

  Ekuzive lagje moderne Shiten shtepit ne Drenas

  Lagja me moderne ne Drenas Sistem modern i siguris Shtepit dhe vendi atraktiv per banim Preferohen g

  Gllogoc 9 July 18:06
  100,000.00 €
 • 5 foto
  Shiten shtepit ne qender te Drenasit
  House / Villas

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit

  Shiten shtepit ne qender te Drenasit Mbrapa spitalit Komplet te mobiluara

  Gllogoc 9 July 18:06
  1,000.00 €
 • 4 foto
  SHITEN Shtepit ne Drenas
  House / Villas

  SHITEN Shtepit ne Drenas

  Shiten shtepit ne Drenas, mbrapa Al Trades, Ndertim i ri lagje e re, e vetmja ne Drenas, shtepi mode

  Gllogoc 8 July 14:11
  1.00 €
 • 1 foto
  Drenasi1
  House / Villas

  Drenasi1

  Drenas

  Gllogoc 22 June 11:48
  With agreement
 • 1 foto
  Shtepi ,Drenasi1
  House / Villas

  Shtepi ,Drenasi1

  Shtepi

  Gllogoc 22 June 11:36
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet shtepia ne qender te Drenasit
  House / Villas

  Shitet shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet shtepia ose leshohet me qira ne qender te Drenasit. Shtepia gjendët afër qendrës së qytetit p

  Gllogoc 12 June 07:43
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në
  House / Villas

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III Kati përdhese posedon: - 1 sallon -

  Gllogoc 12 June 07:37
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III
  House / Villas

  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III

  Shitet shtëpia dy katëshe bashkë me 8 ari truall ne Drenas III, shtëpia posedon: KATI PËRDHESË -nj

  Gllogoc 12 June 07:37
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru
  House / Villas

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari truall në Poklek të Ri – Drenas Kati përdhesë e Ulë

  Gllogoc 12 June 07:36
  With agreement