Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog | VW Volkswagen | Polo |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 6 foto
  POLO 1.6 Disel TDI (i)
  Car

  POLO 1.6 Disel TDI (i)

  Shitet POLO 1.6 TDI (i)te Kuqe Disel. Viti i prodhimit 02.11.2012. Pa Dogan ne gjendeje te rregullt

  Istog 3 January 15:19
  5,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet polo 1.4 benzin
  Car

  Shitet polo 1.4 benzin

  Shes polo 1996 benzin shum e rujtne e ardhne nga ger kerri asht. Tip top

  Istog 12 September 23:52
  600.00 €
 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Car

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 August 23:10
  6,300.00 €
 • 5 foto
  Polo 1.6
  Car

  Polo 1.6

  Polo 1.6 Diesel viti 2011 i doganuar dhe ka tabela KS, i regjistruar per here te pare ne Kosove 201

  Istog 7 July 13:23
  6,700.00 €
 • 5 foto
  polo
  Car

  polo

  shes veturen ne gjendje te rregullt . Benzin(1.0)

  Istog 5 July 01:19
  500.00 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Car

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 June 21:54
  With agreement
 • 3 foto
  Polo
  Car

  Polo

  Shitet polo disel 1.6 regjistrim i ka skadu e qlajmruar denime nuk ka ne gjendje te rregullt bejm ed

  Istog 6 June 19:40
  580.00 €
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Car

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 June 02:41
  2,350.00 €
 • 0 foto
  1.9 sdi
  Car

  1.9 sdi

  Te gjitha serviset e kryera , 11 muaj regjistrim, hargjimet shum te vogla bejm edhe ndrrim.

  Istog 3 June 20:41
  2,350.00 €
 • 6 foto
  Shes Polo 1995
  Car

  Shes Polo 1995

  Shes wvPolo 1995 1.4 Dizel i ruajtur , I çlajmrum ne gjendje te rregullt ,Kareseria Gjysumekstra spo

  Istog 1 June 10:09
  1,200.00 €