Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog | VW Volkswagen | Polo | Manual |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Car

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 August 23:10
  6,300.00 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Car

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 June 21:54
  With agreement
 • 3 foto
  VW Polo 1.9 SDI
  Car

  VW Polo 1.9 SDI

  Të gjithë servisin eka te kryer, 11 muaj regjistrim, boj edhe nderrim.

  Istog 4 June 02:41
  2,350.00 €