Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog | VW Volkswagen |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 9 foto
  Shutet
  Car

  Shutet

  Shes Passatit B7 viti 2012 2.0 DSG full opsion liber servisi gjendja perfekte me servis te krym Karr

  Istog 3 April 06:31
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shes Passat Viti 2012 DSG full opsion dritat Lled para dhe mbrapa si dhe xenon bi xenon edhe i kthen

  Istog 3 April 06:28
  With agreement
 • 5 foto
  shes gollf automatik
  Car

  shes gollf automatik

  shes golf 2 automatik regjistrimi skadum perkthimi bahet menjeher ne gjendje te rregullt gumat e rej

  Istog 3 April 06:08
  750.00 €
 • 3 foto
  U Shite Flm Merr Jep ??
  Car

  U Shite Flm Merr Jep ??

  Vetura eshte e ruajtur si mbrenda si dhe jashte kilometrat e veta ,nuk eshte hipotek mundesi nderr

  Istog 3 April 05:47
  With agreement
 • 0 foto
  U shit flm merrjep
  Car

  U shit flm merrjep

  U shit e gzoft pronari ri flm merrjepi

  Istog 3 April 05:28
  1,300.00 €
 • 2 foto
  ne rks
  Car

  ne rks

  shitet per pjese

  Istog 3 April 01:20
  260.00 €
 • 0 foto
  Golf 6 TDI 2.0
  Car

  Golf 6 TDI 2.0

  Shes Golf 6 diesel 2.0. I sapodiganuar i ardhur nga Gjermania. Me liber servisi. Ne gjendje shum te

  Istog 2 April 22:21
  8,200.00 €
 • 6 foto
  Fellne 17
  Car

  Fellne 17

  Fellne 17 me tmir guma per golf 2,3, passat, seat etj. Per ma shum kontakto nviber +38349588810

  Istog 2 April 20:22
  150.00 €
 • 4 foto
  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4
  Car

  Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4

  Shes kombin VW T4 n gjendje shum t mir Kombi ka 6 ulse tri para tri mbrapa plus bagazhin mbrapa boj

  Istog 2 April 19:56
  With agreement
 • 3 foto
  Kombi t2
  Car

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Tjeter kombi ska motor

  Istog 2 April 19:23
  With agreement
 • 3 foto
  Kombi Lt
  Car

  Kombi Lt

  Kombi Lt 2.4 turbo dizell qlajmrun

  Istog 2 April 18:39
  With agreement
 • 2 foto
  Kombi t2
  Car

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Kombi tjt osht pa motor

  Istog 2 April 18:39
  With agreement
 • 4 foto
  Kombi t2
  Car

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel Qmimin 1000€ fiks

  Istog 2 April 18:20
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet golf 7 1.6 d  4x4
  Car

  Shitet golf 7 1.6 d 4x4

  golf 7 viti 2014 i ardhur nga suedije full opsion terheq me 4 rrot 70 mi km te garantuara me l

  Istog 2 April 17:58
  With agreement
 • 11 foto
  shes volkswagen T4 syncro (4x4)
  Car

  shes volkswagen T4 syncro (4x4)

  2.5 Tdi me 5 ulse rks deri ne qershor bej ndrrim me Bager ose Gjip Viber +38349114169

  Istog 2 April 17:19
  5,000.00 €
 • 1 foto
  Cedy 1.9
  Car

  Cedy 1.9

  Shes vw volkswagen cedy ne gjendje shume te mire rigjistrimi i par ne kosove ka ardh nga austria

  Istog 2 April 16:58
  4,300.00 €
 • 3 foto
  shes golf
  Car

  shes golf

  shes gollf automatik regjistrimi i skadum ne gjendje te rregullt veq me ja vazhdu automatik 1.6

  Istog 2 April 16:40
  650.00 €
 • 1 foto
  Vw T4
  Car

  Vw T4

  Shitet Vw T4 1.9 viti 1994, n gjendje t rregullt.

  Istog 2 April 16:26
  2,500.00 €
 • 9 foto
  VW CADDY 2.0 SDI viti 2008
  Car

  VW CADDY 2.0 SDI viti 2008

  Shitet Caddy 2.0 SDI 2008 Manual, i sapo ardhur nga Gjermania.Ne gjendje te mire teknike.Rrypi i mot

  Istog 2 April 16:19
  4,000.00 €
 • 3 foto
  Kombi t4
  Car

  Kombi t4

  Shes komnin t4 ngjendje shum mir ska nevoj per as ni investim 1.9turbo disell vit 96

  Istog 2 April 13:59
  With agreement
 • 5 foto
  Touareg 4.2 tdi
  Car

  Touareg 4.2 tdi

  Toureg 4.2 tdi Viti 2011 Km 210,000 Per km te garantoj i aksidentun nuk eshte dokumentat ne rregull

  Istog 2 April 13:17
  30,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet golf 3
  Car

  Shitet golf 3

  Shitet golf 3 1.9 turbo dizel ne gjendje shum tmir per ma shum info kontakto

  Istog 1 April 11:31
  800.00 €
 • 3 foto
  Shitet passsati
  Car

  Shitet passsati

  Shes pasatin ne gjendje te rregullt 1.8 benzin viti 1991 regjistrimi i skaduar para 1 jave , ska nev

  Istog 1 April 11:05
  680.00 €
 • 7 foto
   Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)
  Car

  Ushitttttttt Polo 1.0 viti 2015 Rks ( istog)

  Ushitttttttt Shitet polo ne gjendje perfekte e sa po doganuar dhe regjistruar, polo është me vetem 9

  Istog 1 April 11:01
  With agreement
 • 4 foto
  VW Passat 3C 2010 Deisel
  Car

  VW Passat 3C 2010 Deisel

  Shitet Passat 3C i sapo ardhur nga Gjermania, muaji/viti prodhimit 09/2010, Diesel, tabela Gjermane,

  Istog 1 April 10:52
  With agreement
 • 7 foto
  Golf /7
  Car

  Golf /7

  Golf/7 2017

  Istog 1 April 10:47
  12,999.00 €
 • 5 foto
  VW Caddy 1.9 TDI 75 PS
  Car

  VW Caddy 1.9 TDI 75 PS

  Shes VW Caddy ne gjendje perfekte. Jam ardhur nga Gjermanija me të. Permbajtat: KLIMA, XHAMAT ELEKT

  Istog 1 April 09:56
  3,900.00 €
 • 5 foto
  SHITET KOMBI t2 1.9
  Car

  SHITET KOMBI t2 1.9

  Shitet kombi t2 1.9 dizel ne gjendje te rregullt bajm edhe ndrrim

  Istog 1 April 08:15
  1,200.00 €
 • 11 foto
  Ushitttttttt Golf 4 1.9 TDI 2003 istog
  Car

  Ushitttttttt Golf 4 1.9 TDI 2003 istog

  UshittttttttVetura është ne gjendje perfekte me te gjitha serviset, prej zvicrres ni pronar, është t

  Istog 1 April 08:04
  With agreement
 • 0 foto
  Golf ll
  Car

  Golf ll

  She\'s golf ll I aksidentuar 1.3benz motorri ne gjendje t\' rregullt per me shum ne nr 049647418

  Istog 1 April 07:55
  With agreement
 • 10 foto
  SHITET
  Car

  SHITET

  Shes passat 2011 DSG full opsion gjendja perfekte boj ndrrim me Tiguan vitit 2011 dsg .Viber +383/45

  Istog 1 April 07:18
  With agreement
 • 5 foto
  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill
  Car

  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill

  Shes tauran 1.9 tdi automatik rks deri prill ne gjendje shum te mir me.goma te mira .ndrrim nuk boj

  Istog 1 April 07:15
  5,500.00 €
 • 3 foto
  Kombi t4
  Car

  Kombi t4

  Shes kambi t4 ngjendje shum mir viti 96 1.9 turobo gomat e reja servist e kryme

  Istog 1 April 06:40
  With agreement
 • 3 foto
  Kombi t2
  Car

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizel

  Istog 1 April 06:36
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Vetur
  Car

  Vetur

  Pikapi shum ngjendje tmir

  Istog 1 April 00:21
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten gomat M+S ...
  Car

  Shiten gomat M+S ...

  Shiten gomat M+S 195:65:15 jan perdor veq 3 muj dimer

  Istog 31 March 23:02
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet cady 1.9
  Car

  Shitet cady 1.9

  shes kadyn 1.9 tdi sapo ardhun nga gjeronija me libr te servisit 2007 viti prodhimit

  Istog 31 March 21:58
  With agreement
 • 4 foto
  VW T4
  Car

  VW T4

  shes te 4 kamjonet dupll kabin 2.5 tdi ne gjendje fenomenale nrrimi munshm

  Istog 31 March 21:58
  With agreement
 • 4 foto
  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti
  Car

  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti

  Vetura osht ne gjendje perfekte me goma te reja te dimrit si dhe me te gjitha servisat per me shum

  Istog 31 March 21:31
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Pikapi
  Car

  Shitet Pikapi

  Shes Pikapin viti 2003. Dizell 1.9 i thjesht Regjistrim deri me 14-12-2019 Punon shum mir hargjime

  Istog 31 March 21:01
  1,450.00 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 4
  Car

  Shitet Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 tdi me klim ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni

  Istog 31 March 18:49
  1,300.00 €
 • 3 foto
  VW Transporter 2.5 Tdi viti 2008
  Car

  VW Transporter 2.5 Tdi viti 2008

  VW Transporter 2.5 Tdi Manuel viti 2008 po sa ka ardhur nga Suedia ne gjendje shum te mir per per ma

  Istog 31 March 18:17
  6,500.00 €
 • 3 foto
  Lupo
  Car

  Lupo

  Lupo 1.0 benzin 700 euro me tabela te Shkupit

  Istog 31 March 17:24
  700.00 €
 • 2 foto
  golf 5 1.9 disel
  Car

  golf 5 1.9 disel

  shes golf 5 disel 1.9 shum i rujtun si mrena ashtu edhe jasht 8 muj regjistrim viber +38344151131

  Istog 31 March 16:20
  With agreement
 • 6 foto
  Golf 2 Gjithqka Fabrikisht
  Car

  Golf 2 Gjithqka Fabrikisht

  Shitet Golf 2 Gjithqka Fabrikisht 1.8 GT Benzin 10 muj Rexhistrim Golfi o Ngjendje shum te mir spor

  Istog 31 March 09:58
  2,070.00 €
 • 8 foto
  Kombi t2
  Car

  Kombi t2

  Kombi t2 1.6 dizelll rexisteim ko Kombi t2 1.6 dizel qlajmruar Lt 2.5 turbo dizel. Qlajmruar

  Istog 31 March 06:10
  With agreement
 • 6 foto
  VW Golf 1.9 tdi
  Car

  VW Golf 1.9 tdi

  Golf5 1.9 tdi ne super gjendje me servisa komplet me zamajc set te ri rks deri gusht 2019

  Istog 30 March 19:31
  5,250.00 €
 • 0 foto
  VW T4
  Car

  VW T4

  Ne gjendje shum te mir servisin e krym podin e ri baterin e re.. G TAG TAG TAG facetoface Gta, kon

  Istog 30 March 13:55
  1,990.00 €
 • 6 foto
  Golf 3 turbo dizel rks 06.07.2019
  Car

  Golf 3 turbo dizel rks 06.07.2019

  shitet golf 3 turbo dizell ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 06.07.2019 ndrrim i mundshem v

  Istog 29 March 19:00
  1,700.00 €
 • 7 foto
  (Ushitttttttt )flm merrjep caddy 1.9 TDI me klim
  Car

  (Ushitttttttt )flm merrjep caddy 1.9 TDI me klim

  (Ushitttttttt)Vetura është ne gjendje shum te mir me servis te kryer, me Dogan regjistrimi I par ne

  Istog 14 March 08:18
  3,600.00 €