Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 3 foto
  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE
  House / Villas

  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE

  Shitet shtepi private me siperfaqe 350m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 20 July 20:24
  3,200,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe totale 132 m² dhe është m

  Lushnjë 20 July 10:05
  46,000.00 €
 • 5 foto
  Shtepi shitepi
  House / Villas

  Shtepi shitepi

  Vile 3 kateshe ideale per 1-2 familije me documenta. Toke 500m2 +1500m2. Lushnje qytet Te dskutushme

  Lushnjë 18 July 13:44
  80,000.00 €
 • 0 foto
  shitet shtepi okazion
  House / Villas

  shitet shtepi okazion

  Shitet shtepi private ne lushnje . shtepia ka 100 meterr katror dhe 700 meter katror tok . shitet pe

  Lushnjë 18 July 12:32
  With agreement
 • 0 foto
  Apartament ne shitje OKAZION!
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje OKAZION!

  Shitet apartament 1+1 55m2 + ballkon.Apartamenti esht i kompletuar dhe ndodhet ne lagjen Loni Dhamo

  Lushnjë 17 July 22:18
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament

  Shitet apartament 55m2 ne lagjen Loni Dhano pebri shkolles 9 vjecare Kongresi i Lushnjes.Shtepia esh

  Lushnjë 17 July 21:58
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet 1+1 , 55m2 , 20.000 euro i diskutueshem
  Apartment / Apartment

  Shitet 1+1 , 55m2 , 20.000 euro i diskutueshem

  Shitet 1+1, perbri shkolles Kongresi i Lushnjes, lagjja Loni Dhamo. Cmimi 20.000 euro i diskutueshem

  Lushnjë 17 July 16:37
  20,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke
  House / Villas

  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke

  Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000,dhe themeli eshte me derdhje betoni ku mund te hidhen dhe kate

  Lushnjë 16 July 20:55
  80,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje
  House / Villas

  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje

  Shitet shtepi private ne Pluk,Lushnje.Shtepia ka nje siperfaqe prej 117 m2 dhe siperfaqe trualli pre

  Lushnjë 10 July 18:08
  4,600,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi dy kateshe
  House / Villas

  Shitet shtepi dy kateshe

  Shitet shtepi dy kateshe me eletricitet uje me 500 metra tok ndodhet ne rrugen sabri kosturi sarav p

  Lushnjë 7 July 16:37
  650,000.00 Lek
 • 0 foto
  Apartent
  Apartment / Apartment

  Apartent

  Shitet apartament ne fshatin Adriatik (sektor i ri) bashkia Divjak . Apartamenti esht i riparuar me

  Lushnjë 7 July 07:13
  With agreement
 • 1 foto
  Toke okazion ne Lushnje
  Land / Land

  Toke okazion ne Lushnje

  Shitet okazion ne Lushnje ne fshatin Bubullime me siperfaqje deri ne 25.000m. Toka shitet dhe me pj

  Lushnjë 5 July 00:37
  6.00 €
 • 2 foto
  Shpi private ne shitje
  House / Villas

  Shpi private ne shitje

  OGZION shitet shpi private PLUK LUSHNJE e mobiluar gjendje shum te mir 4 dylum tok me HIPOTEK arsyje

  Lushnjë 15 June 21:22
  47.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme
  House / Villas

  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme

  Te dhenat i keni tek fotot flm tel 0674660570 per foto te tjera ne whatsap ke ky nr 0683328139

  Lushnjë 5 June 20:34
  18,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2
  House / Villas

  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

  Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje

  Lushnjë 4 June 19:06
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Apartment

  Shitet apartamenti

  Apartament me sip 60 m2

  Lushnjë 1 June 22:19
  18,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET okasion
  Apartment / Apartment

  SHITET okasion

  shitet shtepi 2+1. //kati 2 ne qender perballe GO TECh// 80 m2// me tapi e dokumentazione te regullt

  Lushnjë 19 May 23:03
  45,000.00 €
 • 5 foto
  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar
  House / Villas

  Super Okazion Apartament 2+1 totalisht e mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 May 12:14
  25,000.00 €
 • 5 foto
  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar
  Apartment / Apartment

  Super Okazion Ap. 2+1 kati 2 totalisht i mobiluar

  Apartamenti eshte ne kat te 2.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe pajisjet+2 kondicioner.Me do

  Lushnjë 19 May 12:14
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Okazion ne Lushnje
  House / Villas

  Shitet Okazion ne Lushnje

  Shitet shtëpia në Allprenaj Lushnje 5 minuta larg nga Lushnja me tokë 1 dylym se bashku me shtëpin e

  Lushnjë 18 May 11:37
  25,000.00 Lek
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Apartment

  OKAZION

  Shitet Apartament ne Lagjen \"Clirimi\" Bulevardi i Palmave siper \"Bar Pasticeri Zhosien\", kati i

  Lushnjë 15 May 14:09
  With agreement
 • 1 foto
  Sillosa
  garage

  Sillosa

  Shiten sillosa për drith grur misër të dimensioneve të ndryshëm me llamarin të valëzuar xingato

  Lushnjë 13 May 12:42
  1.00 Lek
 • 5 foto
  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM
  House / Villas

  SHTEPI 2-KATESHE NE NDERTIM

  Shitetshtepi 2 kateshe e pa peerfunduar.100 m nga autostrada.(afer xhamise se re) ne te djathte lush

  Lushnjë 27 April 19:23
  10,800,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet hyrja
  House / Villas

  Shitet hyrja

  Shitet hyrja ne lagjen Kongresi mbrapa postes kati i pare me dy dhoma gjumi guzhin aneks koridor ban

  Lushnjë 27 April 18:23
  26,500.00 €
 • 0 foto
  Okazion deri ne funte muajit Maj
  House / Villas

  Okazion deri ne funte muajit Maj

  250 m truall 35 m Barnes +20 dylym tok fush e cila per momentin eshte ne perdorim 2 dylym jan ngjitu

  Lushnjë 27 April 18:23
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi banimi
  House / Villas

  Shitet shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi ne lagjen kongresi i lushnjes shtepia eshte e orientuar nga 2 dhoma gjumi sall

  Lushnjë 26 April 14:09
  28,000.00 €
 • 0 foto
  shitje shtepie me truall
  House / Villas

  shitje shtepie me truall

  shtepia 148m2 ndodhet ne nje truall 2500m2, me400m2 lemona,80 rrenje ullinj dhe shume peme te tjera,

  Lushnjë 20 April 22:40
  10.00 Lek
 • 2 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1

  ApartmentI eshte pallet egzistues parafabrikat I arreduar sipas trendeve te fundit.

  Lushnjë 19 April 19:50
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament i kompletuar
  Apartment / Apartment

  Apartament i kompletuar

  Shitet apartament i mobiluar 1+1 kati i 6 pallati 209 Lagjja \"Gafurr Muco\" te furri bukes \"Pero\

  Lushnjë 9 April 20:13
  23,000,000.00 €
 • 3 foto
  objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje
  Apartment / Apartment

  objekt dy katesh ne qender kolonje lushnje

  objekti eshte me dy kate mund te perdoret per shtepi ne katin e dyte,dhe ...kati pare per bisnes,ose

  Lushnjë 9 April 19:32
  50,000.00 €
 • 6 foto
  shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!
  House / Villas

  shtepi banimi +250 metro katror oborr+tok okazion!

  Zona/Rruga : kolonje shtepi private,pak vite e ndertuar,4 dhoma3+1,me verande ---te kompletuar me t

  Lushnjë 9 April 18:49
  45.00 €
 • 0 foto
  Okazion Shitet Apartament
  House / Villas

  Okazion Shitet Apartament

  Shitet apartament 1+1 Lagja Skender Libohova, ne qendres te qytetit te Lushnjes. Ndodhet ne katin e

  Lushnjë 6 April 21:33
  27,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi
  House / Villas

  Shitet Shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 4 April 09:24
  37,800.00 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi - truall ne Divjake
  House / Villas

  Shitet shtepi - truall ne Divjake

  Shitet shtepi -Truall private me siperfaqe 440 m2.. e pajisur me certifikate pronesie- 1 pronar... n

  Lushnjë 4 April 06:43
  4,500,000.00 Lek
 • 8 foto
  Shitet Shtepi
  House / Villas

  Shitet Shtepi

  Shitet shtepi ne Çerme-sektor, lushnje per arsye emigrimi.Shtepia eshte e re e ndertuar para 5 vites

  Lushnjë 4 April 06:28
  43,000,000.00 Lek
 • 8 foto
  Apartament ne Divjake
  Apartment / Apartment

  Apartament ne Divjake

  Okazion Shitet shtepi ne Divjake 2+1 ne qender me pamje nga lulishtja dhe bashkia per arsye emigrimi

  Lushnjë 4 April 06:08
  With agreement
 • 4 foto
  Okazion
  House / Villas

  Okazion

  Shitet nje apartment ne qender te Lushnjes pallati 9 katesh mbrapa bashkise .Apartamenti perbehet ng

  Lushnjë 4 April 03:40
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet apartment ne lushnje
  Apartment / Apartment

  Shitet apartment ne lushnje

  Lushnje.shitet apartament 100m2 , 2+1(2 banjo)kati 8 me ashensor.e pamobiluar. 40.000 I diskutueshe

  Lushnjë 4 April 02:31
  40,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 ne Lushnje

  Lushnje, rruga shetitorja e palmave, shiten 2 aparamente 2+1, 2 banjo ,ballkon , 98 m2, kati 8 dhe 1

  Lushnjë 4 April 02:31
  40,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament ne Lushnje Kati i 6
  Apartment / Apartment

  Apartament ne Lushnje Kati i 6

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, Lushnje, te rotondo e stadiumit ne kryqezim, kati i 6

  Lushnjë 3 April 23:35
  3,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  banese
  House / Villas

  banese

  Shtepia ndodhet te ura e perroit, arsyeja e shitjes- ka shtepi tjeter. Ndodhet ne katin e 3, me sipe

  Lushnjë 3 April 20:38
  40,000.00 €
 • 3 foto
  Okazion shitet Apartament
  Apartment / Apartment

  Okazion shitet Apartament

  Shitet shtepi tre katshe kati i par i banushem nje dhom gjumi sallon banjo dhe apothiq kati i dyt dy

  Lushnjë 3 April 19:38
  With agreement
 • 0 foto
  Shtepi
  House / Villas

  Shtepi

  Eshte shtepi tre kateshe kati pare shte i mbyllur . Ka nje dhom sallon guzhin bashk edhe eshte 90 m

  Lushnjë 3 April 18:26
  With agreement
 • 3 foto
  Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.
  House / Villas

  Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.

  Shtepia ka nje kat, 3 dhoma + sallon + banjo. Dhomat jane te medha, punime te reja. Ka oborr + toke

  Lushnjë 3 April 18:13
  75,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi me 12 dylym toke
  House / Villas

  Shitet shtepi me 12 dylym toke

  Shitet shtepi me 4 dhoma dhe 12 dylym toke.Toka eshte ne dy pjes ,10 Jan bashke me shtepin dhe 2 jan

  Lushnjë 3 April 18:04
  80,000.00 €
 • 0 foto
  Okazion. Apartament ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Okazion. Apartament ne Lushnje

  Shiten apartament siperfaqe te ndryshme. 2+1. Apartament jan ne pallat te ri afer poliklinekes Me

  Lushnjë 3 April 17:10
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Okazion. Apartament lushnje
  Apartment / Apartment

  Okazion. Apartament lushnje

  Apartamentet jan 2+1 . Apartament ndodhen perbri poliklinikes. Apartament jan me pamje nga lindja dh

  Lushnjë 3 April 17:10
  1.00 €
 • 3 foto
  shtepi+tok
  House / Villas

  shtepi+tok

  shitet shtepia 2 kateshe me 3 dylim tok. stepia esht e savatuar me grafjato. ka shum pem te mbjellu

  Lushnjë 3 April 15:55
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet kati II I nje shtepie private
  House / Villas

  Shitet kati II I nje shtepie private

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr 270m²+15m²

  Lushnjë 3 April 15:50
  100,000.00 €
 • 6 foto
  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak
  Apartment / Apartment

  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak

  Shitet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet + Garazhd para shtepise ne fshatin Shenepremte bashk

  Lushnjë 3 April 14:37
  15,000.00 €