Apartment / Banesa në shitje në Lushnjë

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 9 foto
  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi
  Apartment / Apartment

  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë Dje, 11:53
  4,000,000.00 Lek
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë Dje, 09:39
  With agreement
 • 12 foto
  QERA
  Apartment / Apartment

  QERA

  Apartamente me qera te mobiluara me te gjitha kushtet kohore...2 dhoma gjumi plus 2 Banjo 2 ballkone

  Lushnjë 13 August 18:27
  With agreement
 • 12 foto
  Apartament 2
  Apartment / Apartment

  Apartament 2

  Apartamente me qera te mobiluara me te gjitha kushtet kohore...2 dhoma gjumi plus 2 Banjo 2 ballkone

  Lushnjë 13 August 18:27
  With agreement
 • 12 foto
  QERA
  Apartment / Apartment

  QERA

  Apartamente me qera te mobiluara me te gjitha kushtet kohore...2 dhoma gjumi plus 2 Banjo 2 ballkone

  Lushnjë 13 August 18:07
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Apartementi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartementi

  Shitet apartament 1+1 84.5 meter katror, ngjitur me aza electronic ne lushnje

  Lushnjë 13 August 12:28
  25,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

  Shitet apartament 2+1 në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60

  Lushnjë 13 August 11:51
  2,800,000.00 Lek
 • 12 foto
  Shitet Apartament ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament ne Lushnje

  Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti eshte

  Lushnjë 12 August 13:09
  28,000,000.00 Lek
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO

  DES Real Estate

  Lushnjë 5 August 16:07
  21,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartmaneti ka një sipërfaqe prej 60 m² dhe o

  Lushnjë 5 August 15:59
  21,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË REMAS, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË REMAS, LUSHNJE

  OKAZION! Shitet ndërtesë + tokë truall në Remas, Lushnje. Toka ka një sipërfaqe totale prej 856 m².

  Lushnjë 5 August 14:44
  4,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER!
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER! Apartamenti ndodhet ne zonen kryesore ne Lushnje ne pallat te ri. A

  Lushnjë 5 August 10:45
  24,000.00 €
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Apartment

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 5 August 10:20
  300.00 €
 • 6 foto
  shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje
  Apartment / Apartment

  shitet yrje apartament 1+1 qender kolonje lushnje

  shes nje hyrje apartamenti ne qender kolonje lushnje.1+1+aneks+banjo+ballkon.hyrja eshe ne katin e d

  Lushnjë 4 August 09:55
  12,000.00 €
 • 4 foto
  Apartament + 8000m² tokë ar në shitje.
  Apartment / Apartment

  Apartament + 8000m² tokë ar në shitje.

  Shitet apartament në sektorin Karavasta e Re. Njësia administrative Remas , Divjakë. Apartamenti ndo

  Lushnjë 3 August 19:54
  50,000.00 €
 • 2 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”KONGRESI”, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ”KONGRESI”, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen “Kongresi”, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98.12

  Lushnjë 24 July 10:37
  300.00 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1

  Shitet Apartament 2+1 në lagjjen \"Gafurr Muço \",pranë Qendrës Sanitare ,Lushnjë . Pallat i vjetër,

  Lushnjë 21 July 23:23
  35,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Lushnje!!! (OFERTE)
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament ne Lushnje!!! (OFERTE)

  Shitet nje apartament ne Lushnje, rruga \"Shetitorja e Palmave\", kati 10 banim, prane bar Retro. St

  Lushnjë 18 July 13:26
  18,000.00 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen “LONI DHAMO”, Shëtitorja e Palmave, Lushnje. Apartamenti ka n

  Lushnjë 16 July 14:27
  25,000.00 Lek
 • 0 foto
  Apartment 80m2 ne Lushnje 22milion lek.
  Apartment / Apartment

  Apartment 80m2 ne Lushnje 22milion lek.

  Apartment 80m2 brenda ne Lushnje ne Kat te 6. Sallon-guzhine, 2 dhoma gjumi, banje, ballkon me pamj

  Lushnjë 14 July 14:15
  22,000,000.00 Lek
 • 12 foto
  Shitet Apartament 2+1 + 2 banjo . Me me verand me
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 + 2 banjo . Me me verand me

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2 dhoma dhe 2 banjo , me haspir te bollshme . Ne katin e 5 . Me

  Lushnjë 12 July 13:10
  69,000.00 €
 • 12 foto
  Shitet Super Apartament 2+1 me Hipotekë
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 2+1 me Hipotekë

  Shitet Apartamenti ose Jepet me Qera 2 dhoma 1 banjo te madhe 2 ballkone Ne kate te 3 . Apartame

  Lushnjë 12 July 13:10
  58,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 !
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 !

  SHITET APARTAMENT 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m² , i pajisur me te gjitha dokumentet.

  Lushnjë 11 July 11:00
  29,000.00 €
 • 6 foto
  APARTAMENT 1+1 NE SHITJE
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

  Shitet Apartament 1+1 ne lagjen Gafur Muço. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84 m² , ndodhet ne kat

  Lushnjë 11 July 10:48
  26,500.00 €
 • 7 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENT NE QENDER 2+1
  Apartment / Apartment

  OKAZION! SHITET APARTAMENT NE QENDER 2+1

  #OKAZION SHITET Apartament 2+1 , 113 m² ne pallat te ri ne Qender te Lushnjes. Apartamenti organizoh

  Lushnjë 29 June 10:51
  35,000.00 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Apartment

  Apartament

  Shitet Apartamenti ne Lagjjen Skender Libohova\", Lushnje. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet m

  Lushnjë 27 June 16:23
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE 122 m2
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE 122 m2

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 122.82 m² e organi

  Lushnjë 20 June 13:26
  44,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 KONGRESI LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 KONGRESI LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 ne qënder te Lushnjes. Apartamenti është 72.05 m², ndodhet në katin e 2-të me

  Lushnjë 20 June 12:14
  35,000.00 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 2+1 në qëndër të qytetit me sipërfaqe 126 m² e organizuar në 2 dhoma gjumi,

  Lushnjë 19 June 17:14
  15,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 272 m2
  Apartment / Apartment

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 272 m2

  Shitet duplex në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa është 272 m² dhe ndodhet pranë xhamisë Lushnje

  Lushnjë 19 June 16:02
  180,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE 57 m2
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE 57 m2

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 57 m² e o

  Lushnjë 19 June 14:44
  23,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET GARAZH NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET GARAZH NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet garazh në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e garazhit është 184.47 m² me lokacion të favor

  Lushnjë 19 June 14:28
  145,000.00 €
 • 7 foto
  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të

  Lushnjë 19 June 14:18
  40,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 76m2
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 76m2

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 19 June 14:10
  26,705.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa është 76.3 m². Apartamenti ndodhet lagj

  Lushnjë 19 June 14:06
  26,705.00 €
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË KARBUNARËN E POSHTME, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË KARBUNARËN E POSHTME, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në lagjen Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 829

  Lushnjë 19 June 14:02
  120,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet apartament 3+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 158.71 m² i org

  Lushnjë 19 June 12:33
  65,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 70.38 m²

  Lushnjë 19 June 12:09
  3,000,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA

  Apartamenti ndodhet përball Planet Bar. Është në katin e 8-të të një pallati 10-katësh, ka administr

  Lushnjë 19 June 12:04
  42,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 59 m²

  Lushnjë 19 June 11:49
  2,900,000.00 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe ësh

  Lushnjë 19 June 11:47
  15,000.00 Lek
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe është i organ

  Lushnjë 19 June 11:42
  2,000,000.00 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i or

  Lushnjë 19 June 11:40
  2,200,000.00 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 124m2
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 124m2

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 124 m² i organi

  Lushnjë 19 June 11:32
  43,400.00 €
 • 12 foto
  Shitet Papafingo Bulevardi Palmave
  Apartment / Apartment

  Shitet Papafingo Bulevardi Palmave

  Shitet Papafingo kati 8 . Kati i fundit Siperfaqe : 160 m2 banese Sioerfaqe Ballkone : 210 m2 Dok

  Lushnjë 18 June 19:08
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organi

  Lushnjë 18 June 16:48
  19,000.00 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, 23m2
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, 23m2

  Jepet me qira apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në qëndër të qyte

  Lushnjë 18 June 16:28
  500.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit me

  Lushnjë 18 June 16:05
  8,060.00 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA,
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA,

  Shitet apartament në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa është 56 m² e organizuar në: dh

  Lushnjë 18 June 15:53
  2,500,000.00 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2
  Apartment / Apartment

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 137m2

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e apartamentit është 137 m² e or

  Lushnjë 18 June 15:43
  15,000.00 Lek