Shtepi / Vila në shitje në Lushnjë

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  House / Villas

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Sot, 03:53
  120,000.00 €
 • 0 foto
  SHES AP. 25-30 M2
  House / Villas

  SHES AP. 25-30 M2

  BLEJ APARTAMENT TE VJETER NE LUSHNJE. I PA RESTAURUAR.SIPERFAQA 25-30 M2.

  Lushnjë Dje, 12:43
  10,000.00 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZION...AP1+1...60m2..!!
  House / Villas

  SUPER OKAZION...AP1+1...60m2..!!

  SUPER OKAZION NE LUSHNJE...!!! Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 60 m2 ne katin e 2-te !! Apart

  Lushnjë 29 October 15:15
  27,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat
  House / Villas

  Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

  Shitet Apartament ne Lushnje Siperfaqja 60 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e pare Apartamenti es

  Lushnjë 28 October 22:47
  28,000,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË Lagjen Kongresi, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË Lagjen Kongresi, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 28 October 16:15
  3,500,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHTEPI 2-KATESHE E PA PERFUNDUAR
  House / Villas

  SHTEPI 2-KATESHE E PA PERFUNDUAR

  Ne Golem (LU) 100 m nga autostrada afer xhamise. Kati i dyte dhe nje pjese e katit te pare i banuesh

  Lushnjë 26 October 22:50
  10,700,000.00 Lek
 • 0 foto
  Okazion!! Shitet Vile 3 Kateshe
  House / Villas

  Okazion!! Shitet Vile 3 Kateshe

  OKAZION!! Shitet vile 3 kateshe ku kati i pare mund te perdoret si dyqan, parkim ose ambient biznesi

  Lushnjë 25 October 20:30
  100,000.00 €
 • 0 foto
  Lushnje, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m²
  House / Villas

  Lushnje, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m²

  Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada. Shtepia ne g

  Lushnjë 23 October 13:33
  37,000.00 €
 • 5 foto
  Okazion shitet shtepi 2+1
  House / Villas

  Okazion shitet shtepi 2+1

  Shitet shtepi 2+1 me 1 dynym truall + 4 dynym tokë bashkë me shtëpinë Shtepia esht ne gjendje te mir

  Lushnjë 17 October 18:17
  1.00 €
 • 4 foto
  Okazion shitet shpi +truall ne golem 22000€
  House / Villas

  Okazion shitet shpi +truall ne golem 22000€

  Shitet tokë truall + ndërtesë në Golem I Vogël, Lushnje. Sipërfaqa totale është 500 m², ku 100 m² ë

  Lushnjë 16 October 23:27
  22,000.00 €
 • 0 foto
  ju mirpresim
  House / Villas

  ju mirpresim

  Shitet shtepia ne Lushnje , 2+1 kati i 11 Me anshensor, e mobiluar, shpetia ka 2 ballkone të mëdha

  Lushnjë 8 October 20:53
  6,000,000,000.00 Lek
 • 1 foto
  shtepi 3+1 e mobiluar moderne e me hipotek
  House / Villas

  shtepi 3+1 e mobiluar moderne e me hipotek

  Shesim shtepi te madhe me dy dhoma gjumi ,sall pritje dhe guzhin te madhe...me mundesi per te ber nj

  Lushnjë 5 October 18:23
  65,000.00 €
 • 5 foto
  banesa ne Lushnje
  House / Villas

  banesa ne Lushnje

  banesa 106m ne katin e 4 te kryqezimi i spitalit. 2 dhoma gjumi,2 banjo,sallon pritje e guzhine

  Lushnjë 2 October 16:15
  40,000.00 €
 • 12 foto
  Shtepi 3+1 e kompletuar
  House / Villas

  Shtepi 3+1 e kompletuar

  Shtepi banimi ne Divjake ne qender te qytetit me siperfaqe 520 metra katrore...truall + toke 110 met

  Lushnjë 25 September 09:24
  155,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet gazoniere Lushnje 8.000 euro
  House / Villas

  Shitet gazoniere Lushnje 8.000 euro

  Ne lagjen Kadri Qystri ne zone te mire shitet apartament gazoniere per arsye emigrimi . Apartamenti

  Lushnjë 10 September 00:18
  8,000.00 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  House / Villas

  Shtepi ne shitje

  Shtepi ne shitje ne qender

  Lushnjë 7 September 17:04
  With agreement
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE 6,700,000 LEK / Total
  House / Villas

  SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE 6,700,000 LEK / Total

  Shitet shtëpi private + tokë truall në lagjjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje. Ka një sipërfaqje to

  Lushnjë 28 August 11:19
  6,700,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet Ndertese 4 katshe
  House / Villas

  Shitet Ndertese 4 katshe

  Shitet Ndertese 4 katshe Siperfaqja nderteses 156m2 Siperfaqja totale :227 m2 Posedon Toke Are +T

  Lushnjë 22 August 11:03
  410,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “XHEVDET NEPRAVISHTA”, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjjen “Xhevdet Nepravishte”, Lushnje. Ka një sipërfaqje totale

  Lushnjë 21 August 12:48
  40,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Okazion!! Shitet vilë 2 katëshe në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është

  Lushnjë 13 July 12:01
  120,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes
  House / Villas

  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes

  Shitet Shtepi ne Plug te Lushnjes .. e mobiluar , shtepia eshte 117² banes dhe 4 dylym toke .. *Shte

  Lushnjë 2 July 11:21
  42,000,000.00 Lek
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  House / Villas

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë 24 June 16:32
  47,000.00 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE
  House / Villas

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në fshatin Saravë, Lushnje. Shtëpia është 300 m² e organizuar në 3 dhom

  Lushnjë 20 June 13:22
  25,000.00 Lek
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Në një sipërfaqe totale trualli prej

  Lushnjë 20 June 12:34
  5,500,000.00 Lek
 • 6 foto
  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  House / Villas

  OKAZION!! SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Okazion!! Shitet shtëpi private në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 410

  Lushnjë 20 June 12:11
  25,000.00 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  House / Villas

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë është 410 m²

  Lushnjë 20 June 11:57
  100.00 €
 • 7 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga

  Lushnjë 20 June 11:48
  50,000.00 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,
  House / Villas

  JEPET ME QIRA NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,

  Jepet me qira ndërtesë + truall në Golem i vogël, Lushnje. Sipërfaqja Totale është 500 m², ndërtes

  Lushnjë 20 June 11:40
  300.00 €
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET NDËRTESË + TOKË ARE NË GOLEM I VOGËL,LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në Golem i vogël, Lushnje. Sipërfaqja totale është 500 m², ndërtesa ka një

  Lushnjë 20 June 11:13
  80,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI NË PLUG, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI NË PLUG, LUSHNJE

  Shitet shtëpi në Plug, Lushnje. Sipërfaqa është 100 m² e organizuar në: 3 dhoma gjumi, kuzhinë + sa

  Lushnjë 19 June 17:31
  70,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Okazion! Shitet vilë 3-katëshe në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqa e vilës është 300 m², ndodhe

  Lushnjë 19 June 17:27
  77,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në Toshkëz, Lushnje. Sipërfaqa totale e vilës është 200 m², organizohet në sa

  Lushnjë 19 June 14:42
  60,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet Ndërtesë + truall në lagjen Loni Dhamo, Lushnje me sipërfaqe totale 636 m² e organizuar në 4

  Lushnjë 19 June 14:14
  680,000.00 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE
  House / Villas

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private në lagjen Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja totale e shtëpisë ës

  Lushnjë 19 June 14:07
  400.00 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

  Shitet vilë 3-katëshe me sipërfaqe 420 m² në Saravë, Lushnje. Vila është e organizuar në tre kate dh

  Lushnjë 19 June 12:23
  110,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet vilë në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 700 m², nga të cilat 503 m² janë

  Lushnjë 19 June 12:18
  185,000.00 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  House / Villas

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Jepet me qira shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m²,

  Lushnjë 19 June 11:59
  20,000.00 Lek
 • 6 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Kongresi i Lushnjes. Sipërfaqa totale është 596m². Ndërtesa është

  Lushnjë 19 June 11:57
  65,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Xhevdet Nepravishta. Sipërfaqa totale është 500 m², ku 127

  Lushnjë 19 June 11:52
  140,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i d

  Lushnjë 18 June 16:26
  130,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË TOSHKËZ, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në fshatin Toshkëz, Lushnje. Ka sipërfaqe 130 m² e organizuar në: 2 dhoma gju

  Lushnjë 18 June 16:11
  40,000.00 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa është 510 m², ndodhet në një lagje s

  Lushnjë 18 June 15:31
  100,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet vilë tre katëshe me sipëfaqe 177m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Vila është e org

  Lushnjë 18 June 15:08
  150,000.00 €
 • 3 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Shitet vilë 3-katëshe në lagjen Loni Dhamo, Lushnje me sipërfaqe totale 330 m². Vila është e organi

  Lushnjë 18 June 14:58
  110,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m² ku 3000 m² janë

  Lushnjë 18 June 14:52
  250,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJE
  House / Villas

  SHITET NDERTESË + TRUALL NË LAGJEN ”KONGRESI” LUSHNJE

  Shitet shtëpi private me sipërfaqe 525 m² në lagjen ”Kongresi” Lushnje. Shtëpia është 3 kate ku kati

  Lushnjë 18 June 09:10
  140,000.00 €
 • 3 foto
  Vend sherbimi +shtepi
  House / Villas

  Vend sherbimi +shtepi

  Shitet vend sherbimi+shtepi vendi isherbimit eshte perfunduar gati per aktivitet e cila rryma elektr

  Lushnjë 17 June 19:48
  1.00 €
 • 2 foto
  Shes apartment!!
  House / Villas

  Shes apartment!!

  Apartment ne qender te Lushnjes me pamje nga sheshi I Bashkise . Shitje per arsye emigrimi. 2 dhoma

  Lushnjë 15 June 09:05
  With agreement
 • 1 foto
  Stepi +tok
  House / Villas

  Stepi +tok

  Shitet shtepia ne fshatin staravec ndodhet 7 minuta larg divjakes dhe 10 minuta larg lushnjes esht n

  Lushnjë 13 June 21:33
  50.00 Lek
 • 0 foto
  Shtepi
  House / Villas

  Shtepi

  Shitet shtepi 1+1 ne dushk sektor , lushnje. Shtepia ne gjendje shum te mir . Tok para shtepis dhe m

  Lushnjë 12 June 15:12
  With agreement