Materiale ndertimi në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  Skele me qera
  Building materials

  Skele me qera

  Skele me qera me qmim shum te volitshem. Me shumicë dhe pakic +38345601854

  Obiliq Sot, 18:38
  With agreement
 • 8 foto
  Keramika ICO Profesional
  Building materials

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike

  Obiliq 12 February 20:41
  With agreement
 • 3 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Building materials

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje vašeg doma, vašeg poslovanja, kupovine automobila, kupnje mot

  Obiliq 31 October 22:17
  100.00 €
 • 11 foto
  shtrata tavolina separe 044945648
  Building materials

  shtrata tavolina separe 044945648

  punojm shtrata separe tavolina dyer dritare nga druri me kualitet te mir ju mipresum 044945648

  Obiliq 15 October 08:35
  160.00 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094
  Building materials

  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094

  dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim

  Obiliq 11 October 09:57
  60.00 €
 • 2 foto
  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur
  Building materials

  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur

  Shes 500m2 skele me pare Kesh ose ndrroj me vetur qe me konvenon. Skelet jan shum ne xhendje te mir

  Obiliq 29 September 15:25
  13.00 €
 • 11 foto
  DYER ME MONTIM +38345327459
  Building materials

  DYER ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Obiliq 28 September 19:40
  70.00 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare me montim 045327459
  Building materials

  Dyer dhe dritare me montim 045327459

  Pumojm dyer me te gjitha dimenzjonet dhe me ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 28 September 19:40
  70.00 €
 • 10 foto
  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954
  Building materials

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954 prodhoj shes dyer per dhoma me sup

  Obiliq 9 September 18:54
  60.00 €
 • 5 foto
  tavolina separe 045327459
  Building materials

  tavolina separe 045327459

  Separe dhe tavolina me qmime te volitshme edhe me cilsi te lart ju mirpresum 044945648

  Obiliq 5 September 18:59
  160.00 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Building materials

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Obiliq 5 September 17:03
  With agreement
 • 0 foto
  Tjegulla
  Building materials

  Tjegulla

  Shitje me marrveshje

  Obiliq 23 August 18:58
  With agreement
 • 0 foto
  Gilidera
  Building materials

  Gilidera

  Rrethoja gilindera 6 copa dimenzione 1x2.5 metra komplet me shtylla

  Obiliq 23 August 12:51
  55.00 €
 • 0 foto
  separe tavolina karriga 044363733
  Building materials

  separe tavolina karriga 044363733

  shes separe tel.044363733

  Obiliq 21 August 17:39
  160.00 €
 • 11 foto
  separe tavolina karrika +38345823581
  Building materials

  separe tavolina karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 21 August 13:18
  160.00 €
 • 11 foto
  extra Dyer.
  Building materials

  extra Dyer.

  Prodhojm te gjitha masat dyr me qmime nga 60euro

  Obiliq 15 August 16:46
  70.00 €
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Building materials

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Obiliq 1 August 13:07
  With agreement
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314
  Building materials

  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314

  PUNOJM; Dyer dhe dritare prej drurit me qmime duke fillu nga 60euro punojm me ngjyra te ndryshme 045

  Obiliq 31 July 02:23
  60.00 €
 • 2 foto
  Rama dhe roleta per lokal
  Building materials

  Rama dhe roleta per lokal

  Shiten ramat per lokal me gjith roleta dimezjonet 4.70 ×2.30 dhe 3.40 ×2.30 .me marveshje

  Obiliq 20 July 20:33
  With agreement
 • 11 foto
  tavolina karriga +38344986971
  Building materials

  tavolina karriga +38344986971

  tavolina separe

  Obiliq 20 July 14:04
  160.00 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Building materials

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Obiliq 18 July 10:28
  With agreement
 • 0 foto
  Qeremide
  Building materials

  Qeremide

  Shes qeremide

  Obiliq 15 July 22:17
  With agreement
 • 11 foto
  karriga per oborr komplet 044986971
  Building materials

  karriga per oborr komplet 044986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Obiliq 12 July 07:22
  160.00 €
 • 9 foto
  prodhojm separe tel.045805512
  Building materials

  prodhojm separe tel.045805512

  separe

  Obiliq 22 June 09:02
  150.00 €
 • 11 foto
  zbriteje kauqa te jashtit viber +38344945578
  Building materials

  zbriteje kauqa te jashtit viber +38344945578

  shes separe viber +38344945578

  Obiliq 13 June 14:11
  With agreement
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578
  Building materials

  prodhojm separe me tavolina e karriga 044945578

  separe viber +38344945578

  Obiliq 13 June 14:08
  With agreement
 • 11 foto
  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578
  Building materials

  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Obiliq 13 June 13:57
  With agreement
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim 049200094
  Building materials

  dyer per dhoma me montim 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 7 June 17:30
  70.00 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459
  Building materials

  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri me qmime te volitshme si dhe me dimenzjone te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 6 June 21:56
  60.00 €
 • 0 foto
  Meshalic
  Building materials

  Meshalic

  e perdorur

  Obiliq 6 June 18:03
  250.00 €
 • 8 foto
  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //
  Building materials

  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //

  dyer 60 - 125 euro

  Obiliq 26 May 11:38
  60.00 €
 • 9 foto
  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314
  Building materials

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314 dyr 60 deri 120 euro

  Obiliq 25 May 15:23
  60.00 €
 • 1 foto
  Qeremide kanisht
  Building materials

  Qeremide kanisht

  Shiten qeremidet kanisht pak te erdorura

  Obiliq 24 May 20:54
  With agreement
 • 0 foto
  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83
  Building materials

  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83

  dritare 60

  Obiliq 21 May 18:26
  60.00 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Building materials

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Obiliq 21 May 17:29
  60.00 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Building materials

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Obiliq 21 May 17:25
  60.00 €
 • 3 foto
  Shes Qeremide qmimi
  Building materials

  Shes Qeremide qmimi

  Shes Qeremide

  Obiliq 18 May 12:46
  With agreement
 • 0 foto
  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor
  Building materials

  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor

  Per ma shum na kontaktonii ne numer po ashty edhe ne viber

  Obiliq 6 May 21:10
  With agreement
 • 1 foto
  Dritare
  Building materials

  Dritare

  RAM i hekurit

  Obiliq 29 April 22:21
  With agreement
 • 11 foto
  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223
  Building materials

  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 April 20:10
  60.00 €
 • 11 foto
  dyer me montim transporti gratis +38345806223
  Building materials

  dyer me montim transporti gratis +38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 April 17:06
  60.00 €
 • 1 foto
  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë
  Building materials

  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë

  Shiten 2 par dyer te garazhdave me dimenzione 3.60 gjatesia me 2.20 lartesia . Jane te perdorura per

  Obiliq 19 April 19:19
  With agreement
 • 11 foto
  zbriteje e madhe me montim 044945578
  Building materials

  zbriteje e madhe me montim 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Obiliq 9 April 07:33
  60.00 €
 • 11 foto
  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj
  Building materials

  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj

  shes dyer te dhomav 60-120 euro te hymjes 100 dhe 120 euro dritare 30 euro edhe i montojm viber +383

  Obiliq 9 April 01:40
  60.00 €
 • 11 foto
  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578
  Building materials

  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578

  shesum dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber 044945578

  Obiliq 9 April 01:40
  60.00 €
 • 11 foto
  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581
  Building materials

  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581

  dyer me shum modele e dritare viber +38345823581

  Obiliq 6 April 16:25
  With agreement
 • 2 foto
  Fasada
  Building materials

  Fasada

  Punojm keti pune Mallter me Maqin stiropor fasada glet knauf ngjyra

  Obiliq 4 April 07:12
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten dritare te plastikes
  Building materials

  Shiten dritare te plastikes

  Shiten dritare të plastikes ngjyre te kafet, 1 dritare 2.2 x 2.6 7cm + roletat veneciane 1 dritare

  Obiliq 4 April 07:08
  450.00 €
 • 1 foto
  Shiten afer 2 mi copa qeremide
  Building materials

  Shiten afer 2 mi copa qeremide

  Shes afer 2 mi copa qeremide

  Obiliq 4 April 01:09
  With agreement
 • 2 foto
  Shesim dritare
  Building materials

  Shesim dritare

  I shesim dritaret e perdorura 4dritare nese i merr krejt ka 10 euro nese ndahen ka 15 140x140 jan 2

  Obiliq 4 April 00:00
  10.00 €