Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Motorr Sprinteri
  Copiers and equipment

  Motorr Sprinteri

  Shitet motorr Sprinteri, viti 2011, 180 mije km, komplet me kambio.

  Durrës 27 April 16:58
  3,000.00 €
 • 3 foto
  Goma 225/45/17 150 euro .te paperdorura
  Copiers and equipment

  Goma 225/45/17 150 euro .te paperdorura

  Goma 225/45/17 General te vitit 2019 te reja pa perdorura .super gjendje

  Durrës 27 April 15:38
  150.00 €
 • 9 foto
  Pjese Makina Amerikane
  Copiers and equipment

  Pjese Makina Amerikane

  ACS AUTO - American Auto Parts Durrës Cel : 069 40 24 309 (Viber , whatcup) Per 3-5 Dite. Ofron

  Durrës 25 April 18:24
  1,500.00 Lek
 • 1 foto
  Shiten Disqe Mercedes Benz
  Copiers and equipment

  Shiten Disqe Mercedes Benz

  Shiten disqe mercedes benz bashk me goma per cdo info kontaktoni

  Durrës 25 April 15:56
  600.00 €
 • 2 foto
  Disk per makineri celsash
  Copiers and equipment

  Disk per makineri celsash

  Shitet disk per makineri celsash (per celsa doppio mapa ) Aksi 16mm

  Durrës 24 April 15:55
  3,000.00 Lek
 • 0 foto
  Bionx
  Copiers and equipment

  Bionx

  Ardhur nga zvicra

  Durrës 23 April 18:27
  50.00 €
 • 1 foto
  150 mi lek
  Copiers and equipment

  150 mi lek

  Shiten 4 goma vtm 3 muaj te perdorme , 195/65R15 2platin/2brigestone me 4disqe hekuri edhe 4 tasa p

  Durrës 23 April 17:47
  15,000.00 Lek
 • 1 foto
  Goma 245 / 40 R 20
  Copiers and equipment

  Goma 245 / 40 R 20

  Shiten 2 goma per s class me rreze 245 / 40 R 20

  Durrës 23 April 16:20
  50.00 €
 • 1 foto
  Amertizator te ardhur nga Italia ngjendje tmir
  Copiers and equipment

  Amertizator te ardhur nga Italia ngjendje tmir

  Kemi amertizator te ardhur nga Italia ne gjendje tmir per makina te ndryshme dhe vitprodhime te

  Durrës 23 April 10:35
  11,111,111.00 Lek
 • 2 foto
  Taograf Kamioni
  Copiers and equipment

  Taograf Kamioni

  Shitet taograf kamioni

  Durrës 22 April 20:08
  150.00 Lek
 • 0 foto
  Radio Kasetofon ANTIKE
  Copiers and equipment

  Radio Kasetofon ANTIKE

  Radio kasetofon ANTIKE ROADSTAR Me butona Inoksi E vitit 1965

  Durrës 22 April 17:36
  50.00 €
 • 1 foto
  4 goma 275 / 40 R 20
  Copiers and equipment

  4 goma 275 / 40 R 20

  Shiten 4 goma 275 / 40 R 20 ne gjendje te mire

  Durrës 22 April 15:46
  350.00 €
 • 5 foto
  Disqe nr18 mercedes
  Copiers and equipment

  Disqe nr18 mercedes

  Disqe nr 18 te pa perdor ne shqipri shiten 350 euro

  Durrës 22 April 11:55
  350.00 €
 • 2 foto
  Motorr kamioni volvo
  Copiers and equipment

  Motorr kamioni volvo

  Motorr kamioni volvo

  Durrës 22 April 08:24
  With agreement
 • 1 foto
  Opel Corsa
  Copiers and equipment

  Opel Corsa

  Shiten 2 Stopa per Opel Corsa D, te paperdorura.

  Durrës 21 April 00:17
  5,000.00 Lek
 • 0 foto
  Timon audi S line A6 2013-2014
  Copiers and equipment

  Timon audi S line A6 2013-2014

  Shitet 100 euro i padiskutushem. Eshte si i ri

  Durrës 20 April 21:58
  100.00 €
 • 2 foto
  Amplifikator 360 Wat super cilesi .
  Copiers and equipment

  Amplifikator 360 Wat super cilesi .

  Amplifikator i fuqishem per makina . Marka Magnat -Classic 360 lidhes per 8 bokse ...me ane t

  Durrës 20 April 16:18
  150.00 €
 • 3 foto
  2 cop disje
  Copiers and equipment

  2 cop disje

  2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra

  Durrës 19 April 19:16
  250.00 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Copiers and equipment

  Disje alomini

  Disje alomini origjinal per likoln ne gjendje perfekte me goma 90 perqind shiten per arsye mosperdor

  Durrës 19 April 19:15
  400.00 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi Audi A6 2002 1.9
  Copiers and equipment

  Pjese kembimi Audi A6 2002 1.9

  Pjese kembimi audi a6 Motorri 1.9 naft Kamio manual 6 marshe Xhama te zinj origjinal Sensor parkimi

  Durrës 19 April 15:56
  1.00 Lek
 • 0 foto
  Pasqyre makine me kamer rregjistrimi
  Copiers and equipment

  Pasqyre makine me kamer rregjistrimi

  Tani ju mund të keni prova të pakundërshtueshme të ngjarjeve në rrugë Jeni të përfshirë në një aksid

  Durrës 19 April 13:34
  40.00 €
 • 1 foto
  Fener Audi A8
  Copiers and equipment

  Fener Audi A8

  Shitet fener Audi A8 krahu i djathte..cmimi 12000 leke.

  Durrës 19 April 13:10
  12,000.00 Lek
 • 0 foto
  Kasetofon radio mercedes c 203
  Copiers and equipment

  Kasetofon radio mercedes c 203

  Kasetofon origjinal c klas 203. Radio

  Durrës 18 April 14:35
  2,000.00 Lek
 • 2 foto
  Kseno paketa + llampa
  Copiers and equipment

  Kseno paketa + llampa

  Shes 4 paketa kseno + 4 llampa 2 nga llampat jan te shkurtra dhe te gjata 2 te tjerat jan nje proces

  Durrës 17 April 22:46
  60.00 €
 • 2 foto
  Goma durres
  Copiers and equipment

  Goma durres

  Shiten 4 goma dimerore 99 % te reja Nr.185/60.....R.14

  Durrës 17 April 13:45
  110.00 €
 • 3 foto
  goma po tuaj se te reja 99%
  Copiers and equipment

  goma po tuaj se te reja 99%

  goma orgjinale te ardhura nga zvcra (205-55-16)

  Durrës 16 April 23:55
  160.00 Lek
 • 3 foto
  Diaqe 19 Origjinal
  Copiers and equipment

  Diaqe 19 Origjinal

  Disqe Origjinal 19 2 te gjere mbrapa Made in germany Me goma Altenzo 245-45-19 275-40-19 Te 2018 Inf

  Durrës 16 April 20:17
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe 19 RS Carlsson
  Copiers and equipment

  Disqe 19 RS Carlsson

  Inch 19 RS Carlsson 2 te gjere mbrapa Made in Germany Info: 0699844544

  Durrës 16 April 20:17
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe 18 Origjinal Amg
  Copiers and equipment

  Disqe 18 Origjinal Amg

  Disqe Origjinal Amg 2 te gjere mbrapa Made in Germany Me 90% Goma Info:0699844544

  Durrës 16 April 20:17
  With agreement
 • 1 foto
  Disqe origjinale 16
  Copiers and equipment

  Disqe origjinale 16

  Disqe Origjinal 16 Info: 0699844544

  Durrës 16 April 20:05
  With agreement
 • 2 foto
  Inch 19 Audi S-line
  Copiers and equipment

  Inch 19 Audi S-line

  Disqe 19 Audi S-line. Me goma NEXEN 90% goma te reja Info: 0699844544

  Durrës 16 April 20:05
  With agreement
 • 3 foto
  Disqe 18 Origjinal
  Copiers and equipment

  Disqe 18 Origjinal

  Disqe 18 Audi Version Audi S-line Made in Germany Info: 0699844544

  Durrës 16 April 20:05
  With agreement
 • 6 foto
  Disqe Amg 18 / 19
  Copiers and equipment

  Disqe Amg 18 / 19

  Inch 18 - 19 Amg 2 te gjere mbrapa Made in Germany Info 0699844544

  Durrës 16 April 19:57
  11.00 Lek
 • 1 foto
  2 A LPG
  Copiers and equipment

  2 A LPG

  shiten pjes per dispencer gazi 2A LPG Truri elektonik , Ekrani , impulsografi , Tastjeri ,etj..me ko

  Durrës 16 April 19:25
  With agreement
 • 8 foto
  Gome dhe shtes per makina sportive
  Copiers and equipment

  Gome dhe shtes per makina sportive

  Shitet gome e re e pa perdorur, goma esht e re nuk ka asnje demtim. Shiten edhe 4cop rrumbullake per

  Durrës 16 April 17:29
  100.00 Lek
 • 0 foto
  grup piaxho
  Copiers and equipment

  grup piaxho

  grup piaxho ne gjendje shume te mire.

  Durrës 15 April 21:07
  100.00 Lek
 • 0 foto
  4 disqi me 4 goma ne gjendje shume te Mir
  Copiers and equipment

  4 disqi me 4 goma ne gjendje shume te Mir

  Shiten ose nderrohen me rreze me te vogel , diqsi se bashku me 4 goma continental gjendje shume te

  Durrës 15 April 08:49
  350.00 €
 • 3 foto
  4 Goma 225/45/17
  Copiers and equipment

  4 Goma 225/45/17

  Shiten 4 Goma 225/45/17 Viti 2017 thuajse te reja,Cmimi 130 euro,Tel 0697844222

  Durrës 15 April 08:41
  130.00 €
 • 1 foto
  disqe r17 per b class
  Copiers and equipment

  disqe r17 per b class

  Disqe 17 alulin original per b class

  Durrës 14 April 22:56
  200.00 €
 • 2 foto
  Stop audi a8 i 2009
  Copiers and equipment

  Stop audi a8 i 2009

  Shitet stop audi a8 i 2009,versioni me led.Krahu i pasagjerit

  Durrës 14 April 09:29
  250.00 €
 • 1 foto
  Airbeg timoni
  Copiers and equipment

  Airbeg timoni

  Airbeg timoni. eshte hequr nga benc clk i vitit 2000.

  Durrës 13 April 18:48
  180.00 €
 • 3 foto
  Kasetofin benci origjinal me cd
  Copiers and equipment

  Kasetofin benci origjinal me cd

  shitet ne gjendje pune

  Durrës 13 April 18:48
  35.00 €
 • 2 foto
  SHITEN ZGARA PER TOYOTA RAV4
  Copiers and equipment

  SHITEN ZGARA PER TOYOTA RAV4

  Shiten zgara per rav4 jan si te reja shum pak te perdorura me te gjith aksesoret e nevojshem

  Durrës 13 April 17:56
  100.00 €
 • 3 foto
  Disqe + goma mercedez w211 evo
  Copiers and equipment

  Disqe + goma mercedez w211 evo

  Shiten disqe + goma 245/45/R17 mercedez w211 evo pothuajse te rinj

  Durrës 12 April 18:55
  450.00 €
 • 0 foto
  Disqe Audi A 6 r 16
  Copiers and equipment

  Disqe Audi A 6 r 16

  Shiten 5 disqe te 5 njesoi pra dhe rezerva per cdo lloj audi antik nr r 16

  Durrës 12 April 12:07
  150.00 €
 • 1 foto
  Disqe benci r 16
  Copiers and equipment

  Disqe benci r 16

  Shes disqe c 203 r 16 te sapo lyer jan heq nga makina per ndryshim kategorie

  Durrës 12 April 11:47
  200.00 €
 • 1 foto
  Shiten 4 goma 215 60 r 16 Hankok
  Copiers and equipment

  Shiten 4 goma 215 60 r 16 Hankok

  Shiten 4 goma te reja 215 60 r 16 hankok cmimi diskutushem

  Durrës 12 April 11:35
  320.00 €
 • 5 foto
  DISQE 17 INC,,,GOLF 7,,,,ORIGJINAL,,,
  Copiers and equipment

  DISQE 17 INC,,,GOLF 7,,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 17 inc,,GOLF 6,,,7,,,ORIGJINAL,,

  Durrës 11 April 08:41
  With agreement
 • 2 foto
  helika gome per pompe uji
  Copiers and equipment

  helika gome per pompe uji

  OFRON PJESE KEMBIMI PER POMPAT E UJIT , HELIKA GOME / MOTORRET FUORIBORDO PER TE GJITHE TIPET E MO

  Durrës 11 April 08:40
  With agreement
 • 0 foto
  turbo per kamione autobuse fadroma eskavatore...
  Copiers and equipment

  turbo per kamione autobuse fadroma eskavatore...

  Shes turbo te perdorura per kamione autobuse fadroma eskavatore sonda gjeneratore... Man mercedes be

  Durrës 10 April 20:07
  With agreement