Shitet Ford Mondeo

Price: With agreement
Shitet Ford Mondeo

details

posted
27 June 10:07
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Ford
pattern
Mondeo
Year of production
1998
Fuel
Diesel
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Shitet Ford Moneo 1.8dizell motorri ne gjendje te shkelqyshme , karoseria dhe interieri ne gjendje solide , me guma te dimrit dhe me fellne ,
Te interesuarit mund te lajmrohen ne kete number 044 896 798 .