Fiat panda 4X4 sa po i doganuar , OFF ROAD

Price: 5,200.00 €
Fiat panda 4X4 sa po i doganuar , OFF ROAD

details

posted
3 January 2022 10:32
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
Fiat
pattern
Panda
Year of production
2005
Fuel
gasoline
Mileage
140 000 - 149 999

Description

Fiat panda 4X4 1.2 benzin sa po i doganuar dhe i regjistruar ne rks per 2 ulse i nreqt per mal me goma te reja kapranka edhe i ngjyrost raptor edhe ne gjendje shum te mir 142870 km te garantume me liber servisit


Similar ads