Vetura
Dibër

Vetura në shitje në Dibër | Mercedes-Benz |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  SHITET BENZ C200
  Car

  SHITET BENZ C200

  SHITET MAKINA SHERBIME SA PO BERA TE GJITHA OSE NDROHET ME MAKIN ME TE VOGEL JO PORTOBAGAZH CMIMI

  Dibër 29 April 12:49
  4,800.00 €
 • 9 foto
  Okazion shitet mercedes benz E 220
  Car

  Okazion shitet mercedes benz E 220

  Okazion shitet mercedes benz E 220 full opsion makina është në gjendje perfekte bëhet dhe ndrim me m

  Dibër 22 March 06:02
  1.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet sprinter
  Car

  Shitet sprinter

  Shitet sprinter 412d Kondicjoner para dhe mbrapa Sidile mershimi Letrat deri ne qershor 2020

  Dibër 26 September 14:12
  11,000.00 €
 • 10 foto
  Mercedes E 220
  Car

  Mercedes E 220

  Shitet makina per aresye mosperdorimi. makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.

  Dibër 25 September 08:07
  9,500.00 €
 • 0 foto
  Mercedes E200 rks ni vit regjistrim
  Car

  Mercedes E200 rks ni vit regjistrim

  Shes mercedes E200 2012

  Dibër 18 September 20:16
  14,000.00 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz (Autobuz)
  Car

  Mercedes-Benz (Autobuz)

  Autobuzi shitet per arsye papunesie eshte ne gjendje shume te mir 20+1 vende Te interesuarit tel-

  Dibër 17 September 20:16
  11,500.00 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz E-Class 350
  Car

  Mercedes-Benz E-Class 350

  ➡️Mercedes-Benz E-Class I Sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire

  Dibër 16 September 23:13
  12,000.00 €
 • 5 foto
  250
  Car

  250

  shitet mercedes benz 250 sherbimet e bera me kondicioner disqe alumini motorr eleganc gjys turbo .ve

  Dibër 16 September 18:53
  1,300.00 Lek
 • 3 foto
  Cmimi pak i diskutushem
  Car

  Cmimi pak i diskutushem

  Shitet mercedes benz 240 viti 1982 me dokumenta te rregullta.

  Dibër 14 September 09:26
  3,000.00 €
 • 1 foto
  benz
  Car

  benz

  benz 208 me motor 410 ne gjendje te shkelqyer

  Dibër 12 September 22:31
  2,700.00 €
 • 3 foto
  250
  Car

  250

  shitet ne gjendje te mir i 95 motor 250 5 pistona motor 210 ne gjendje te shkelqyer

  Dibër 12 September 15:51
  2,700.00 €
 • 4 foto
  200
  Car

  200

  sprinter200 8+1

  Dibër 11 September 22:44
  3,700.00 €
 • 4 foto
  OKasion
  Car

  OKasion

  Mundesi ndrimi ...

  Dibër 8 September 18:10
  3,800.00 €
 • 4 foto
  E 280cdi evo
  Car

  E 280cdi evo

  Letrat deri ne 2020 te gjitha sherbimet e bera i fundit 2007 per me shume mundesi na kontaktoni ne n

  Dibër 6 September 19:12
  7,500.00 €
 • 3 foto
  Shitet evo viti 2007
  Car

  Shitet evo viti 2007

  Shitet evo viti 2007 ne gjendje prefekte shitet per arsye se do marr tjeter per me shum na kontakton

  Dibër 6 September 17:40
  8,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet evo 280
  Car

  Shitet evo 280

  Shitet per arsye se do marr tjeter viti fundi i 2007 letrat deri ne 2020 te gjitha sherbimet e bera

  Dibër 6 September 17:00
  8,000.00 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 220 dizel
  Car

  Mercedes Benz 220 dizel

  Makina eshte ne super gjendje eshte i gatshem per cdo lloj prove

  Dibër 6 September 15:46
  5,500.00 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C220 Avantgarde
  Car

  Mercedes Benz C220 Avantgarde

  Shitet mercedes benz c220 avantgarde 2003 me te gjitha sherbimet e bera , shum e paster , makinen mu

  Dibër 5 September 17:36
  3,600.00 €
 • 1 foto
  210
  Car

  210

  Mercedes benz 210 super gjendje

  Dibër 2 September 08:26
  3,500.00 €
 • 6 foto
  Shitet Evo 280 avangard
  Car

  Shitet Evo 280 avangard

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga suedia full extra e gateshme per cdo lloj prove me do

  Dibër 30 August 22:42
  7,300.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz c220 cdi
  Car

  Mercedes Benz c220 cdi

  Makina sapo ka ardhur nga italia dhe ka liber sherbimesh me gjitha serviset e bera ne itali .Eshte e

  Dibër 20 August 18:24
  8,500.00 €
 • 0 foto
  Mercedes c320 avangard
  Car

  Mercedes c320 avangard

  Shitet mercedes c320 naft per pjes me targa angleze

  Dibër 18 August 02:47
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Mercedes benz vito mixto 115
  Car

  Mercedes benz vito mixto 115

  Shitet per arsye mosperdorimi Per cdo lloj info me kontatono Ne tel.

  Dibër 12 August 22:36
  5,500.00 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter \"212\"
  Car

  Mercedes Benz Sprinter \"212\"

  Makina është në gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike te gjitha shërbimet i ka të bëra ..letra

  Dibër 12 August 12:47
  4,300.00 Lek
 • 6 foto
  OKAZION!!!Shitet benzc180
  Car

  OKAZION!!!Shitet benzc180

  Shitet benz c180, viti1995. karburanti benzine kamio manuale 270000 km gjendja shume e mire xhenerik

  Dibër 7 August 19:21
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Shirts makine
  Car

  Shirts makine

  Makina ne gjendje shume te mire

  Dibër 7 August 00:10
  500.00 €
 • 1 foto
  Shes mercedes benx e 220
  Car

  Shes mercedes benx e 220

  Makina eshte ne gjendej shum te mir me kondiciner xhama elektrik disqe amg sistem muzike harman dri

  Dibër 4 August 19:55
  1,700.00 Lek
 • 4 foto
   shitet benz 220
  Car

  shitet benz 220

  shitet benz c class 220,viti 94,me letra ,siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020,ne gjendje shu

  Dibër 4 August 11:45
  200,000.00 Lek
 • 0 foto
  Shifet benz c class 220
  Car

  Shifet benz c class 220

  Shifet makina c class 220.viti 94.me letra siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020.makina ne gje

  Dibër 4 August 11:25
  200,000.00 Lek
 • 2 foto
  shitet benz-200
  Car

  shitet benz-200

  shitet benz 200

  Dibër 17 July 17:45
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes
  Car

  Shitet Mercedes

  Shitet makina per arise mos perdorimi makina posedon te gjitha dokumentat.makina eshte e mbajtur mir

  Dibër 17 July 08:16
  2,000.00 €
 • 8 foto
  okazion mercedes e270 cdi
  Car

  okazion mercedes e270 cdi

  shitet benc e class E270 cdi super gjendje me letra te paguara deri ne qershor 2020 me sherbime te p

  Dibër 7 July 20:17
  5,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet E Class 200
  Car

  Shitet E Class 200

  E class 200, viti 2003, kambio manuale, me goma verore dhe dimerore, disqe alumini, te gjitha sherbi

  Dibër 7 July 19:29
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Vito 110
  Car

  Vito 110

  Vito 110. Viti i prodhimit 1999. Harxhon 7 litra per 100 km. Motor i thjeshte. Kamio manuale. Ngjyra

  Dibër 23 June 21:58
  3,000.00 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC
  Car

  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC

  Shitet Mercedes Benz 220 cdi bluetec viti 2015 full option. Me targa bullgare 80.000 km gjendje perf

  Dibër 23 June 18:30
  30,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E 270 Avangard
  Car

  Mercedes-Benz E 270 Avangard

  Shes makinen per arsye mosperdorimi.Makina ka Letrat te sapo bera,gomina ferrota vaj e filtra te ber

  Dibër 18 June 16:43
  3,900.00 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Car

  Mercedes benx

  Mercedes benz 2000 motor evo viti 2003 cmim i pa diskutushem

  Dibër 13 June 22:19
  4,000.00 €
 • 1 foto
  Mercedez-benz c200
  Car

  Mercedez-benz c200

  Mercedez-benz c200

  Dibër 12 June 17:21
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Benz c250 Turbodiesel
  Car

  Benz c250 Turbodiesel

  Makina shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje te mire letra deri ne fund te korrikut

  Dibër 9 June 22:03
  1,500.00 €
 • 2 foto
  Makina ne shitje \"OKAZION\"
  Car

  Makina ne shitje \"OKAZION\"

  makina ne shitje gjtha llojet sjellim edhe me porosi cmime te mira

  Dibër 7 June 15:48
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).
  Car

  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

  Shitet E 350 4 Matic e vitit 2010 me motorr V6 pa takse luksi. Makina sapo ka ardhur ne shqiperi ne

  Dibër 2 June 14:10
  14,000.00 €
 • 7 foto
  shitet
  Car

  shitet

  ne gjendje shum t mire

  Dibër 1 July 14:34
  1,400.00 €
 • 3 foto
  shes mercedes benz 250 D
  Car

  shes mercedes benz 250 D

  eshte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne dhjetor 2018. eshte e zeze,manuale, na

  Dibër 18 February 10:26
  2,200.00 €