Sport & Rekreacion në shitje në Kavajë

 • 8 foto
  Belg
  Pets

  Belg

  Shiten 2 femra dhe 1 mashkull belg malin...

  Kavajë 22 May 2023 22:35
  With agreement
 • 1 foto
  Korg Pa900 61-Key Pro Arranger Keyboard
  Musical instruments and equipment

  Korg Pa900 61-Key Pro Arranger Keyboard

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në ku...

  Kavajë 19 May 2023 19:15
  600.00 €
 • 6 foto
  Shiten 2 FBT te amplifikuar
  Musical instruments and equipment

  Shiten 2 FBT te amplifikuar

  Shiten 2 FBT profesionale Gold Line GL 3...

  Kavajë 12 May 2023 21:58
  400.00 €
 • 6 foto
  BICIKLETE ELEKTRIKE ITALIANE XENON MTB
  Sports equipment

  BICIKLETE ELEKTRIKE ITALIANE XENON MTB

  E-BIKE MTB XENON Motorri - Bafang Gjerm...

  Kavajë 11 May 2023 12:59
  890.00 €
 • 4 foto
  Kakapo të bukur F1b ????
  Pets

  Kakapo të bukur F1b ????

  *** Vetëm 3 këlyshë kanë mbetur *** Kanë...

  Kavajë 29 April 2023 07:35
  250.00 €
 • 1 foto
  Trek Madone SLR Project One 56cm SRAM Red eTap AXS Quarq
  Sports equipment

  Trek Madone SLR Project One 56cm SRAM Red eTap AXS Quarq

  Shitet: Trek Madone SLR Project One 56cm...

  Kavajë 22 April 2023 16:38
  5,840.00 €
 • 1 foto
  Pioneer ddj sx2
  Musical instruments and equipment

  Pioneer ddj sx2

  Brand new pioneer ddj sx2 controller wit...

  Kavajë 16 April 2023 04:10
  500.00 €
 • 3 foto
  Mini spitz pomerian
  Pets

  Mini spitz pomerian

  Shitet mini spitz pomerian rrac e paster...

  Kavajë 14 April 2023 17:59
  1.00 €
 • 11 foto
  SHITEN PAISJET PER DJ
  Musical instruments and equipment

  SHITEN PAISJET PER DJ

  SHITEN PAISJE PER DJ 4 SATELITA 15 INCH...

  Kavajë 27 March 2023 08:58
  1,500.00 €
 • 3 foto
  shiten bokse work+kamaleca+fisha
  Musical instruments and equipment

  shiten bokse work+kamaleca+fisha

  shiten 2 bokse work +kamaleca+fisha bosk...

  Kavajë 27 March 2023 08:58
  600.00 Lek
 • 2 foto
  Bateri (xhez)
  Musical instruments and equipment

  Bateri (xhez)

  Shitet Bateri XDrum (xhez) per arsye mos...

  Kavajë 21 March 2023 23:16
  400.00 Lek
 • 2 foto
  Mini spitz pomerian
  Pets

  Mini spitz pomerian

  Shitet mini spitz pomerian rac origjinal...

  Kavajë 18 March 2023 19:19
  1.00 €
 • 3 foto
  Malinois
  Pets

  Malinois

  Shitet malinois belg rrac e paster ...

  Kavajë 7 March 2023 18:43
  1.00 €
 • 5 foto
  Surron Light Bee X Ebike
  Sports equipment

  Surron Light Bee X Ebike

  WHATSAPP CHAT: +44(7466)083-772 për një ...

  Kavajë 6 March 2023 17:50
  900.00 €
 • 3 foto
  Termostat për inkubator 220v
  Pets

  Termostat për inkubator 220v

  Shes termostat për inkubator për qeljen ...

  Kavajë 4 March 2023 20:59
  15.00 €
 • 4 foto
  Këlyshët bulldog francezë të shëndetshëm meshkuj dhe femra n
  Pets

  Këlyshët bulldog francezë të shëndetshëm meshkuj dhe femra n

  Këlyshët bulldog francezë të shëndetshëm...

  Kavajë 27 February 2023 20:27
  280.00 €
 • 2 foto
  Pastor gjermania
  Pets

  Pastor gjermania

  Shiten kelysh pastor gjerman te paster P...

  Kavajë 26 February 2023 13:29
  1.00 €
 • 1 foto
  Yamaha DTX 12
  Musical instruments and equipment

  Yamaha DTX 12

  Brand new Yamaha DTXM 12 drums with comp...

  Kavajë 22 February 2023 22:20
  600.00 €
 • 3 foto
  Mini spitz pomerian
  Pets

  Mini spitz pomerian

  Mini spitz pomerian 1 muajsh e gjys rrac...

  Kavajë 21 February 2023 20:18
  150.00 €
 • 6 foto
  BILARDINO ITALIANE
  Sports equipment

  BILARDINO ITALIANE

  SHITET BILARDINO ITALIANE E MARKES ROBER...

  Kavajë 21 February 2023 11:46
  550.00 Lek
 • 8 foto
  Malinois Belg
  Pets

  Malinois Belg

  Shiten kelyshet malinois belg rac e past...

  Kavajë 20 February 2023 17:39
  1.00 €
 • 11 foto
  Savannah F1 dhe Carecal, Caracat, Serval në dispozicion Kote
  Pets

  Savannah F1 dhe Carecal, Caracat, Serval në dispozicion Kote

  Servalët kanë lindur në mbarështimin ton...

  Kavajë 20 February 2023 16:09
  1,500.00 €
 • 1 foto
  Korg B2 Digital Piano Set, Black
  Musical instruments and equipment

  Korg B2 Digital Piano Set, Black

  NA KONTAKTONI TANI WHAT\'SAPP CHAT: +44...

  Kavajë 18 February 2023 00:38
  400.00 €
 • 2 foto
  Malinois Belg
  Pets

  Malinois Belg

  Shitet kelysh mashkull malinois belg 2 m...

  Kavajë 14 February 2023 18:36
  1.00 €
 • 10 foto
  OKAZION-- SUPER-Biciklete 28 Gjermane KETTLER-Traveller
  Sports equipment

  OKAZION-- SUPER-Biciklete 28 Gjermane KETTLER-Traveller

  • 28
  Kavajë 13 February 2023 19:38
  320.00 €
 • 4 foto
  Mates i Lageshtise për inkubator
  Pets

  Mates i Lageshtise për inkubator

  Shes matës të lagështisë për inkubator. ...

  Kavajë 12 February 2023 09:23
  14.00 €
 • 1 foto
  qenush i shëndetshëm Chihuahua për zhvendosje
  Pets

  qenush i shëndetshëm Chihuahua për zhvendosje

  Pershendetje miq. Këlyshët e mi Chihuahu...

  Kavajë 12 February 2023 03:16
  300.00 €
 • 1 foto
  OFERTË KREDITE PËR TË GJITHË
  Pets

  OFERTË KREDITE PËR TË GJITHË

  Lajme te mira ! Ne jemi tani zgjidhja pë...

  Kavajë 8 February 2023 19:57
  With agreement
 • 4 foto
  Termostat për inkubator i llojit 3230, 12v dhe 220v
  Pets

  Termostat për inkubator i llojit 3230, 12v dhe 220v

  Në çmim është I llogaritur edhe transpor...

  Kavajë 5 February 2023 11:55
  19.00 €
 • 2 foto
  Skifter i mesuar
  Pets

  Skifter i mesuar

  Skifeteri esht i zbutur qendrron ne dor ...

  Kavajë 30 January 2023 10:05
  100.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!
  Musical instruments and equipment

  Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

  Shitet Pioneer DDJ Ergo ne super gjendje...

  Kavajë 15 September 2022 15:58
  250.00 Lek
 • 3 foto
  Shifet biciklet 170 mu lek
  Sports equipment

  Shifet biciklet 170 mu lek

  Biciklet e perdorur...

  Kavajë 14 September 2022 17:23
  170.00 Lek
 • 3 foto
  Bokse 12"
  Musical instruments and equipment

  Bokse 12"

  Shiten cift boksash Proel 12", me hinka ...

  Kavajë 26 July 2022 00:37
  350.00 Lek
 • 3 foto
  Bokse
  Musical instruments and equipment

  Bokse

  Cift boksash pasive Proel me hinka alumi...

  Kavajë 26 July 2022 00:25
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion Syze !!!
  Clothing / Shoes / Hours

  Okazion Syze !!!

  Shiten syze qetesuese per kompjuter. Syz...

  Kavajë 2 June 2022 00:21
  120.00 Lek
 • 0 foto
  3 bilardo
  Sports equipment

  3 bilardo

  Okazion Shes 3 bilardo vetem 400 euro du...

  Kavajë 20 April 2022 14:58
  400.00 €
 • 1 foto
  BOKSE JBL-P8
  Musical instruments and equipment

  BOKSE JBL-P8

  ...

  Kavajë 20 March 2022 21:36
  180.00 Lek
 • 2 foto
  Bicikleta kineze dhe italiane
  Sports equipment

  Bicikleta kineze dhe italiane

  ...

  Kavajë 4 March 2022 20:08
  1.00 €
 • 5 foto
  Kostum polumbari
  Sports equipment

  Kostum polumbari

  ...

  Kavajë 4 March 2022 20:08
  1.00 €
 • 2 foto
  KIT SANTA CRUZ NOMAD CARBON CC XO1 2016 27,5\"
  Sports equipment

  KIT SANTA CRUZ NOMAD CARBON CC XO1 2016 27,5\"

  ...

  Kavajë 6 February 2022 03:11
  780.00 €
 • 3 foto
  Od legla 5 zdravstvenih kc reg mopsa imam 2 na raspolaganju
  Pets

  Od legla 5 zdravstvenih kc reg mopsa imam 2 na raspolaganju

  Od legla 5 zdravstvenih kc reg mopsa ima...

  Kavajë 23 January 2022 02:11
  150.00 €
 • 0 foto
  Libra Universiteti Dega Inxhinieri Ndertimi viti 1-5
  Books / Magazines

  Libra Universiteti Dega Inxhinieri Ndertimi viti 1-5

  Shiten libra te deges Inxhinieri Ndertim...

  Kavajë 13 December 2021 21:07
  1.00 €
 • 0 foto
  Libra Universiteti Mjeksi Viti 1-6
  Books / Magazines

  Libra Universiteti Mjeksi Viti 1-6

  Shiten Libra te mjeksise nga viti 1 deri...

  Kavajë 13 December 2021 10:58
  1.00 €
 • 1 foto
  kale per te shitur
  Pets

  kale per te shitur

  ...

  Kavajë 11 December 2021 11:50
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet pitbull
  Pets

  Shitet pitbull

  Shiten kelyshe pitbulli te pastruar nga...

  Kavajë 8 January 2021 21:28
  8,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet pitbull 2.5 muajsh
  Pets

  Shitet pitbull 2.5 muajsh

  Shiten kelyshe pitbulli 2.5 muajsh te pa...

  Kavajë 8 January 2021 21:18
  8,000.00 Lek
 • 3 foto
  Shiten këlyshë të bukur chihuahau
  Pets

  Shiten këlyshë të bukur chihuahau

  Shiten këlyshë të bukur chihuahau Ne ke...

  Kavajë 30 October 2020 07:40
  200.00 €