Sherbime
Vushtrri

Sherbime në shitje në Vushtrri

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 09:43
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Sot, 09:42
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 09:41
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Sot, 09:41
  With agreement
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  services

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Sot, 09:00
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te m

  Vushtrri Sot, 07:50
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda(shatora) karrika tavolina per ahengje dhe raste te ndryshme familjare, tendat jan te ma

  Vushtrri Sot, 07:37
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  services

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Vushtrri Sot, 01:27
  With agreement
 • 11 foto
  Ventilim,Klimatizim
  services

  Ventilim,Klimatizim

  Kryejmë keto punë; -Ventilimin dhe Klimatizimin e ; -Lokaleve Afariste -Restauranteve -Depove -Furr

  Vushtrri Dje, 22:13
  With agreement
 • 4 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT

  Vushtrri Dje, 15:20
  With agreement
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh ——————

  Vushtrri Dje, 15:17
  With agreement
 • 3 foto
  Shes dostin ose me qera
  services

  Shes dostin ose me qera

  Shes shokun ose e jap me qera Viti 2004 puntor i. Vym tona tmirat Qeraja 50

  Vushtrri Dje, 14:24
  6,000.00 €
 • 1 foto
  Ofertë
  services

  Ofertë

  Chore Deals

  Vushtrri Dje, 10:06
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450
  services

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450

  Vushtrri Dje, 09:55
  With agreement
 • 6 foto
  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450
  services

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

  Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450

  Vushtrri Dje, 09:52
  With agreement
 • 2 foto
  Tenda +383 44 198 450
  services

  Tenda +383 44 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Vushtrri Dje, 09:50
  With agreement
 • 1 foto
  Praktikues i lartë magjik, me veprim të menjëhershëm.
  services

  Praktikues i lartë magjik, me veprim të menjëhershëm.

  Praktikues i sipërm MAGJIKE, me veprim të menjëhershëm. Unë kam mijëra fuqi dhe teknika magjike për

  Vushtrri Dje, 04:40
  100.00 €
 • 12 foto
  Shtrata per Fjetje me dyshek te rehatshum per Gjum
  services

  Shtrata per Fjetje me dyshek te rehatshum per Gjum

  Bejm punimin e krevetave per te rritur dhe femij me kualitet te sigurt dhe te Rehatshum ne gjumin tu

  Vushtrri 22 January 14:45
  70.00 €
 • 10 foto
  Kreveta per Dhom Gjumi Komplet me Dyshek 90€
  services

  Kreveta per Dhom Gjumi Komplet me Dyshek 90€

  punojm shtreter komplet me jogi i punojm sipas porosis per porosi na kontaktoni 044920723

  Vushtrri 22 January 07:47
  90.00 €
 • 1 foto
  Hapsir Reklamuese
  services

  Hapsir Reklamuese

  Pregadisim te gjitha llojet e hapsirave reklamuese nga metali per te gjitha bizneset varsisht nga di

  Vushtrri 21 January 19:25
  30.00 €
 • 1 foto
  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave
  services

  Kompania per shfarosjen e bubashfabave kakalakave

  Kompania porfesionale e dezinsektimit Shërbime shtëpiaku 3d Buba Germanos Bubashvaba. Bëjm shfarosje

  Vushtrri 21 January 12:56
  1.00 €
 • 8 foto
  Nxemje qendrore , ujesjelles dhe sanitari
  services

  Nxemje qendrore , ujesjelles dhe sanitari

  Punojme te gjitha llojet e nxemjes qendrore , ujesjellsit , montimin e sanitarise dhe hidro izolime.

  Vushtrri 21 January 10:18
  With agreement
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  services

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  Bejm eleminimin e te gjitha llojeve te insekteve duke perdorur preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICID

  Vushtrri 20 January 10:12
  With agreement
 • 4 foto
  Asistojmë në punime të diplomës
  services

  Asistojmë në punime të diplomës

  Ju ndihmojmë me profesionalizëm rreth punimit të temës së master-it apo bachelor-it.

  Vushtrri 18 January 21:59
  5.00 €
 • 3 foto
  Përgatitje e CV-së
  services

  Përgatitje e CV-së

  Përgatitje profesionale e cv-së tuaj me formate apo dizajnime të ndryshme.

  Vushtrri 18 January 21:59
  With agreement
 • 1 foto
  Asistojmë në punime të diplomave.
  services

  Asistojmë në punime të diplomave.

  Ju ndihmojmë të kryeni punime të diplomave në lëmi të ndryshme e gjithashtu edhe në gjuhë angleze, B

  Vushtrri 18 January 21:58
  With agreement
 • 0 foto
  Kanalizim Bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  services

  Kanalizim Bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve Me makineri moderne si me Spirale te ndryshme presion te Ujit Kamera

  Vushtrri 16 January 15:48
  With agreement
 • 3 foto
  Punojm gilindera alumini granit mermer
  services

  Punojm gilindera alumini granit mermer

  Punojm gilindera nga alumini per shkall dhe terasa si dhe granit dhe mermer Tel 045812737 Viber +383

  Vushtrri 13 January 07:37
  With agreement
 • 4 foto
  Kredi ndërmjet individit
  services

  Kredi ndërmjet individit

  Unë kam kapital që do të përdoret për të dhënë hua afatshkurtra dhe afatgjata që variojnë nga 5,000

  Vushtrri 10 January 19:30
  With agreement
 • 0 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIGA VUSHTRRI
  services

  TENDA TAVOLINA KARRIGA VUSHTRRI

  JAPIM TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QIRA TENDAT TAVOLINAT JANË NGA ZVICRRA EKSTRA PËR AHENGJET E JUAJA F

  Vushtrri 7 January 19:52
  With agreement
 • 5 foto
  Rregullime te oborreve
  services

  Rregullime te oborreve

  Bejm rregullimin e oborreve me te gjitha llojet e kockave

  Vushtrri 7 January 16:00
  With agreement
 • 10 foto
  Elektro ICO Profesional
  services

  Elektro ICO Profesional

  ICO Profesional Kompani per rregullimin e instalimeve Elektrike ne Ter Kosoven ne menyr Profesionale

  Vushtrri 6 January 20:30
  With agreement
 • 6 foto
  Mbrojtja nga zjarri
  services

  Mbrojtja nga zjarri

  Besarti Servis

  Vushtrri 3 January 02:24
  With agreement
 • 3 foto
  Sapun Afrikan Mufida
  services

  Sapun Afrikan Mufida

  Sapun i Zi Afrikan Mufida kunder acneve (Puqrrve) kunder shenjave Kunder pikave Kunder lishave etj..

  Vushtrri 24 December 00:22
  4.00 €
 • 3 foto
  Tenda me qera
  services

  Tenda me qera

  TENDA-TAVOLINA-KARRIKA-ZERIM ME QERA PER REZERVIME: 📞049 85 75 25

  Vushtrri 23 December 18:54
  With agreement
 • 0 foto
  Bejm pastrimin e ogjaqev
  services

  Bejm pastrimin e ogjaqev

  Bejm pastrimin e ogjaqeve 15 ero

  Vushtrri 9 December 10:58
  15.00 €
 • 6 foto
  Tenda \"Kristal\"+383 44 482 268: 045 581 197
  services

  Tenda \"Kristal\"+383 44 482 268: 045 581 197

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Vushtrri 9 December 08:51
  With agreement
 • 3 foto
  SHITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA
  services

  SHITEN TENDA,KARRIKA,TAVOLINA

  #SHITEN# TENDA 2 COP 6X12m KARRIKA,TAVOLINA per inf. tel 045646222.

  Vushtrri 3 December 18:36
  With agreement
 • 0 foto
  color moler
  services

  color moler

  Bëjmë ngjyrosjen e: -Banesave -Shtëpive -Lokaleve -Zyreve dhe gjitha renovimet

  Vushtrri 25 November 07:26
  With agreement
 • 1 foto
  Ndihmë
  services

  Ndihmë

  Ndihmojmë në përpilimin e temës tuaj. ofrojmë këshilla dhe ndihmë profesionale.

  Vushtrri 22 November 21:38
  With agreement
 • 4 foto
  Sherbim
  services

  Sherbim

  Muli AutoTransport sh.p.k Bejm transportin e veturav tuaja nga Gjermania per ne Kosov Sakt-sigurt d

  Vushtrri 6 November 11:33
  With agreement
 • 3 foto
  Muli AutoTransport
  services

  Muli AutoTransport

  Muli AutoTransport sh.p.k Bejm transportin e veturav tuaja nga Gjermania per ne Kosov Sakt-sigurt d

  Vushtrri 5 November 09:33
  With agreement
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA-BËJM-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-OBJ..
  services

  KOMPANIA-EXTRA-BËJM-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-OBJ..

  KOMPANIA EXTRA-.BËJM -;PASTRIM-SHTEPIVE -LOKALE -OBJEKTE .- LARIJEN E GEJAVE [kauqat] -KONFORIN -VET

  Vushtrri 21 October 09:19
  With agreement
 • 1 foto
  Besarti Servis
  services

  Besarti Servis

  Ne, Besarti Servis, jemi fokusuar për t’ju ofruar klientëve tanë shërbimet më të mira të mundshme, n

  Vushtrri 20 October 08:40
  With agreement
 • 2 foto
  Pastrim Veture
  services

  Pastrim Veture

  Chore Deals

  Vushtrri 17 October 21:32
  With agreement
 • 4 foto
  Pastrim veture
  services

  Pastrim veture

  Chore Deals

  Vushtrri 16 October 22:55
  With agreement
 • 6 foto
  Pastrim Veture
  services

  Pastrim Veture

  Chore Deals

  Vushtrri 16 October 22:52
  With agreement
 • 5 foto
  Pastrimi Group
  services

  Pastrimi Group

  Bejm pastrimin dhe dezinfektimin e te gjitha orendive shtepiake

  Vushtrri 11 October 22:03
  1.00 €
 • 6 foto
  Mobile me porosi
  services

  Mobile me porosi

  Bejme mobile me porosi po ashtu dhe riparime te mobileve,karrikave,ulseve etj. Me cmime te volitshme

  Vushtrri 11 October 18:57
  With agreement
 • 6 foto
  Larje Kauqi
  services

  Larje Kauqi

  Chore Deals

  Vushtrri 11 October 11:46
  With agreement