Ekscentprese 100 tonshe e ardhur nga zvicrra

Price: With agreement
Ekscentprese 100 tonshe e ardhur nga zvicrra

details

posted
4 March 21:53
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan

Description

per me shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit. 044-469-839, 044-428-541


Similar ads