Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Peugeot | Manual |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 7 foto
  Peugeot 2.0 hdi rks tip top
  Car

  Peugeot 2.0 hdi rks tip top

  Per ma shum kon 049640577 edhe viber +38349640577

  Pejë Sot, 00:10
  With agreement
 • 11 foto
  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 6 shpejci
  Car

  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 6 shpejci

  Vetura eshte ne gjendje shum te more e posa ardhur nga gjermanija me dogan homologim kontroll teknik

  Prishtinë Dje, 23:46
  With agreement
 • 11 foto
  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI
  Car

  SUPER OKAZIONNNNN !! PEUGEOT 308 !! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA U TARGUA DHE JU KRYEN TE GJITHA SHERBIMET...VAJRA..FILTRA..FERROTA..GOMA TE REJA... GJENDJA E

  Fier Dje, 23:42
  With agreement
 • 11 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Car

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  MAKINA ESHTE TARGUAR DHE JAN KRYER TE GJITHA SHERBIMET...MOTOR 1.6 DIEZEL HDI.. SHUM EKONOMIKE...FUL

  Fier Dje, 23:42
  With agreement
 • 8 foto
  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..
  Car

  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..

  Peugeot modeli 207 moto 1.4 nafte HDI me dogane te paguare viti 2007 ngjyre e zeze me 2 celsa abs es

  Vlorë Dje, 23:16
  2,999.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 207 1.4 HDI
  Car

  Peugeot 207 1.4 HDI

  -Shitet Peugeot 207 1.6 HDI -BORD KOMPJUTER -KLIMA FUNKSIONALE -DRITA TE MJEGULLES -AUX -ABS -AIR B

  Ferizaj Dje, 22:54
  5,700.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Car

  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Dje, 22:51
  3,300.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012
  Car

  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Fir

  Fier Dje, 22:49
  4,200.00 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008
  Car

  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008

  Shitet Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008, km 118000, me tvsh te paguar, ardhur me dt

  Fier Dje, 22:46
  4,900.00 €
 • 2 foto
  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan
  Car

  Pugeot pikap 2.0 hdi viti 2006 i pa dogan

  Ne gjendje te mir i spo ardhun pa dogan Viti 2006 +38344981881

  Lipjan Dje, 22:30
  2,300.00 €
 • 10 foto
  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual
  Car

  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual

  Peugeot 207 Viti 2009 1.4 Benzin Gaz Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klimatik Kamjo

  Durrës Dje, 21:40
  With agreement
 • 3 foto
  ..Peugeot 407 panoramike..
  Car

  ..Peugeot 407 panoramike..

  Makina ne gjendje shume te mire ... Motor 2.0 naft shume ekonomike dhe e shpejt... Marsha 6+1... Per

  Fier Dje, 20:56
  3,000.00 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Car

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Dje, 20:52
  With agreement
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010
  Car

  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010

  shitet Peugeot 308 1.6 Naft Viti 2010 e bler ne dyqan me 0 KM Dhe ke 110 Mi KM ne gjendje shum te mi

  Tiranë Dje, 20:27
  5,200.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 308
  Car

  Peugeot 308

  Viti 2015 BlueHdi 2.0 super economic 135000 km, sherbimet e kryera te Peugeot Panorame, tempo, spo

  Durrës Dje, 20:27
  10,000.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 GTi
  Car

  Peugeot 206 GTi

  Shes pezho 206 2.0 benzins per ma shum thir n telefon Viber: +383 45 554 082

  Pejë Dje, 20:19
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9 Dizel Rks
  Car

  Shitet Pikapi Peugeot Partner 1.9 Dizel Rks

  Shitet pikapi pezho partner 1.9 dizel i thjesht shum gjendje tmir rks i çlajmruar hipotek nuk figuro

  Ferizaj Dje, 20:07
  1,450.00 €
 • 5 foto
  shitet
  Car

  shitet

  shitet peugeot viti 2003 me benzin ekonomike .... ne gjendje shume te mire letrat deri ne janar 2019

  Lushnjë Dje, 19:58
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 407 - 10 Hdi
  Car

  Peugeot 407 - 10 Hdi

  Shitet Peugeot 407 viti 2010 1.6 Hdi i ardhun nga Franca i doganuar ne Rks QMIMI 6990€ Tel: 045/631-

  Prishtinë Dje, 19:40
  With agreement
 • 4 foto
  Kamioncin Peugeot Boxer 2.5 Tdi
  Car

  Kamioncin Peugeot Boxer 2.5 Tdi

  Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Shume ekonomike. Letrat i ka per nje vite te prera

  Tiranë Dje, 19:33
  3,950.00 €
 • 5 foto
  Peugeot Boxer (Kamionet)
  Car

  Peugeot Boxer (Kamionet)

  Peugeot Boxer 1996 Kamioneta eshte ne gjendje te rregullte teknike, ka motorin komplet te riparuar,

  Prishtinë Dje, 18:56
  1,300.00 €
 • 9 foto
  Peguot 308
  Car

  Peguot 308

  Pezho 308 1.6 benzin full opsion painvestimi ngjendje tmir fizike dhe optike shofi i par ne ks

  Prishtinë Dje, 18:32
  5,500.00 €
 • 7 foto
  Okazion.
  Car

  Okazion.

  Makina esht teper ekonomike dhe komode ne ruge.. 1.6 nafte. Kompjuter bordi. XHama te zinj. Goma 80%

  Tiranë Dje, 18:00
  3,000.00 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 3008.
  Car

  PEUGEOT 3008.

  SHES PEUGEOT 3008 DIESEL. XHAMA TE ZINJ ORIGINAL ME PERDE KOMANDO NE TIMON BOJ PERL E BARDH DISQE TE

  Fier Dje, 17:34
  6,000.00 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Car

  Peugeot

  Makina eshte ne gjendje shume te mire letra per nje vit shume ekonomike sherbimet e bere si kit dist

  Durrës Dje, 17:25
  2,200.00 €
 • 2 foto
  Peugeot 307 1.6 HDI 06
  Car

  Peugeot 307 1.6 HDI 06

  Shesh peugeot 307 1.6 hdi viti 2006 ne fund vetura posedon rigjistrim der ne fund te nentorit ne gje

  Ferizaj Dje, 17:12
  5,600.00 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania
  Car

  Peugeot 308 1,6 HDI Full Gjermania

  Shitet Peugeot 308 model i ri 1.6 nafte klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektr

  Fier Dje, 17:09
  4,900.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 HDI 2009
  Car

  PEUGEOT 207 HDI 2009

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM Peugeot 207 HDI 2009, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * PEUGEO

  Prishtinë Dje, 17:00
  With agreement
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Car

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Dje, 16:57
  With agreement
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM
  Car

  SHITET PEUGEOT 207 BENZINE GAS 83 000 KM

  OKAZION !!!!! SHITET PEUGEOT 207 VITI 2009 MANUAL BENZINE GAS GPL ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR

  Elbasan Dje, 16:38
  3,900.00 €
 • 5 foto
  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi
  Car

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi

  Peugeot Expert Me Frigo deri -24 grad 2.0 Hdi Viti Prodhimit 2004 Me dogane te pagume ne gjendje sh

  Pejë Dje, 16:38
  With agreement
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Car

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Dje, 16:34
  With agreement
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Car

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Dje, 16:33
  With agreement
 • 8 foto
  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011
  Car

  Peugeot 3008 1.6 Nafte 2011

  Makina eshte blere me 0 KM te Peugeot Albania. Ka vetem nje pronar . Sherbimet te gjitha te bera ne

  Tiranë Dje, 16:26
  9,500.00 €
 • 4 foto
  Peugeot Boxer 2.2 Diesel 2009
  Car

  Peugeot Boxer 2.2 Diesel 2009

  Shitet peugeot boxer 2.2 Diesel 2009 me dogane te paguar i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perf

  Gjilan Dje, 16:24
  7,200.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008
  Car

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS -2008

  Peugeot 308 1.6 HDI e Regjistruar RKS ngjyr te bardh klim airbaga centrall timon servo ABS ESP gjama

  Ferizaj Dje, 16:12
  With agreement
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006
  Car

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1MARSHE 2006

  PEUGEOT 307 HDI 2.0 NAFTE 6+1 MARSHE 2006 E ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH ME LETRA TE PRERA

  Tiranë Dje, 16:09
  3,000.00 €
 • 3 foto
  Citroen Berlingo
  Car

  Citroen Berlingo

  Shes citroen berllingo viti 2008 doganohet klim gumat e reja dizel 1.9 numri kontaktus 045 582 582

  Prishtinë Dje, 15:55
  2,400.00 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 307. VITI 2008. 1.6 NAFTE.
  Car

  PEUGEOT 307. VITI 2008. 1.6 NAFTE.

  Makina e sapo ardhir me dogane te paguar. 1.6 nafte. Shum ekonomike. Cmimi 2600 euro

  Tiranë Dje, 15:46
  2,600.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 hdi (Mundesi nderrimi)
  Car

  Peugeot 307 hdi (Mundesi nderrimi)

  Peugeot 307 hdi Viti 2006 Nafte 1.6 Klima Navigator Super Ekonomike. Te gjithe sherbimet e bera 4 G

  Tiranë Dje, 15:31
  3,300.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION
  Car

  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION

  SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010. MAKINA SKA NEVOJE PER REKLAM.MUND TA CONI TA PROVONI NE SE

  Tiranë Dje, 15:02
  4,200.00 €
 • 6 foto
  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009
  Car

  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009

  SHITET PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2009.sa ka ardhur nga zvicra. me dogane.sapo jane prere te gjitha le

  Tiranë Dje, 15:01
  5,000.00 €
 • 3 foto
  Peguot 207
  Car

  Peguot 207

  Peguot 207 Viti 2008 motorr 1.6 Benzin .Letrat e prera per 1 vit . Makina eshte ne gjendje te shk

  Fier Dje, 14:24
  With agreement
 • 4 foto
  Peogot
  Car

  Peogot

  Pezhoja esht shum e mir edhe esht ne gjendje tmir benzin 1.6 per me shum kontakto viber +3864935386

  Gllogoc Dje, 14:04
  1,000.00 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010
  Car

  PEUGEOT 207 1.6 NAFTE 2010

  Shitet Peugeot 1.6 nafte manual me 184.000 km te vetat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

  Tiranë Dje, 13:59
  3,200.00 €
 • 7 foto
  peugeot partner teepe
  Car

  peugeot partner teepe

  kambio.manuale km.170488 goma te reja

  Durrës Dje, 13:51
  6,500.00 €
 • 4 foto
  Pezo partner 1.9 pikap
  Car

  Pezo partner 1.9 pikap

  Shitet pikap pezo partner 1.9 dizell rexjistrimi ika skadue

  Prizren Dje, 13:45
  1,400.00 €
 • 11 foto
  Peugeot 206+ 1.4 HDI - ME DOGAN
  Car

  Peugeot 206+ 1.4 HDI - ME DOGAN

  -- SHITET -- QMIMI 5200 € ✅PEUGEOT 206+ ✅1.4 HDI ✅

  Ferizaj Dje, 13:32
  5,199.00 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 Dizel ( Naft )
  Car

  Peugeot 308 1.6 Dizel ( Naft )

  Shitet Peugeot 308 Viti 2010 90.000 km 6 Shpejtsi Shpenzimet 4.00

  Prishtinë Dje, 13:23
  7,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH
  Car

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI 2009 me dogan nga CH

  Shitet Peugeot 308 1.6 HDI e vitit 2009 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Dje, 13:12
  With agreement