Dekorime në shitje në Rajoni i Prizrenit

 • 7 foto
  Shes Raft per Lokal
  Decoration

  Shes Raft per Lokal

  Shes raft per lokal ne gjendje shum te mir osht pak i perdorun ka 26 Vegeza te hekurit dhe ka madhsi

  Prizren 17 February 17:00
  25.00 €
 • 10 foto
  Gilinder
  Decoration

  Gilinder

  Dekor gilinder taolin dyr karik Punojm me porosi si pas porosis

  Prizren 6 January 10:27
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer te drurit nga 60euro
  Decoration

  Dyer te drurit nga 60euro

  punojm dyer nga 60 euro

  Malisheve 2 May 15:40
  60.00 €
 • 2 foto
  Pllak
  Decoration

  Pllak

  Shes pllaken prej mediapanit me gjith varse 122*244

  Malisheve 21 November 20:32
  45.00 €
 • 4 foto
  Pllak
  Decoration

  Pllak

  Pllak mediapan me varse .122*244.me 100 varse

  Malisheve 19 November 15:37
  50.00 €
 • 10 foto
  DYER PËR GARAZHA 044-166-288
  Decoration

  DYER PËR GARAZHA 044-166-288

  General tore Perfaqësus i firmes nr 1 ne botë per dyer automatike per garazha HÖRMANN. Modele ngjyr

  Prizren 3 June 01:23
  With agreement
 • 2 foto
  Limona
  Decoration

  Limona

  Shiten Limona fshati Vermice

  Prizren 29 April 19:25
  With agreement