Dekorime
Kosovë

Dekorime në shitje në Kosovë

 • 7 foto
  Furra per pica
  Decoration

  Furra per pica

  Ne jemi HandMadeOven dhe punojme furra me porosi. Ne si produkt e kemi furren nga dheu per pica. Fur

  Prishtinë 7 August 14:52
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet grilli(kamini)
  Decoration

  Shitet grilli(kamini)

  Shitet grilli apo kamini 1000€ me transport dhe montim

  Klinë 10 July 22:51
  1,000.00 €
 • 15 foto
  Shiten luet
  Decoration

  Shiten luet

  Shiten lulet

  Prishtinë 20 June 19:51
  5.00 €
 • 12 foto
  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE
  Decoration

  DYER PER DHOMA SUPER ZBRITJE

  prodhojm dyer e dritare

  Fushë Kosovë 26 May 17:35
  60.00 €
 • 6 foto
  MASTER MARABOUT SPIRITUALIST
  Decoration

  MASTER MARABOUT SPIRITUALIST

  master agboli agbo WhatsApp: +229 97 22 37 60 Return of affection Customer attraction Protection

  Ferizaj 20 May 03:01
  With agreement
 • 0 foto
  Ponuda zajma novca između pojedinca
  Decoration

  Ponuda zajma novca između pojedinca

  Ja sam privatni financijer. Zajmove između pojedinaca dajem ljudima u financijskim poteškoćama i mog

  Gjilan 13 May 18:31
  100.00 €
 • 1 foto
    Δανεισμός από 2.000 € σε 800.000 €
  Decoration

    Δανεισμός από 2.000 € σε 800.000 €

  Αν βρήκα το χαμόγελο είναι ευχαριστώ στον κ. SILVA FAVIER ότι έλαβα ένα δάνειο 275.000 ευρώ και δύ

  Fushë Kosovë 6 May 17:59
  1,000.00 €
 • 10 foto
  Furra nga DHEU
  Decoration

  Furra nga DHEU

  Furra nga Dheu Shitet furra për pica e punuar nga materiali i dheut dhe tullat e shamotit. Ne i

  Prishtinë 21 April 18:03
  With agreement
 • 7 foto
  Shes Raft per Lokal
  Decoration

  Shes Raft per Lokal

  Shes raft per lokal ne gjendje shum te mir osht pak i perdorun ka 26 Vegeza te hekurit dhe ka madhsi

  Prizren 17 February 17:00
  25.00 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Decoration

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Gllogoc 25 January 10:37
  100.00 €
 • 4 foto
  Tenda Karrige Tavolina-Ferizaj 045 611 967
  Decoration

  Tenda Karrige Tavolina-Ferizaj 045 611 967

  Tenda AG Krasniqi - Ferizaj Ofrojme tenda karrige tavolina ne sherbim Transporti dhe montimi grati

  Ferizaj 6 January 11:24
  With agreement
 • 10 foto
  Gilinder
  Decoration

  Gilinder

  Dekor gilinder taolin dyr karik Punojm me porosi si pas porosis

  Prizren 6 January 10:27
  With agreement
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 22 December 23:34
  With agreement
 • 4 foto
  Jakne e lekures prej Gjermanise per femen
  Decoration

  Jakne e lekures prej Gjermanise per femen

  Shes jakne Te lekures per femna. Numeri 48 por eshte pak me I vogel me shume si numer 44. kurr P

  Podujevë 9 December 10:10
  25.00 €
 • 3 foto
  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99%
  Decoration

  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99%

  Potassium Cyanide both pills and powder KCN 99.99% Company Name: Marek Pharma EMAIL: (marekpharm

  Podujevë 29 November 19:15
  100.00 €
 • 15 foto
  RROLO PERDE
  Decoration

  RROLO PERDE

  JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET. POR

  Prishtinë 26 November 10:11
  10.00 €
 • 15 foto
  RROLO PERDE
  Decoration

  RROLO PERDE

  U OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET. POR N

  Prishtinë 25 November 21:51
  10.00 €
 • 0 foto
  Shisha argila
  Decoration

  Shisha argila

  Shes shisha ne gjendje perfekte me perardhje nga Turqia

  Gjakovë 11 November 19:23
  20.00 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Decoration

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: wordfinancerapide@gmai

  Novoberdë 4 November 23:25
  50,000.00 €
 • 6 foto
  3d foto
  Decoration

  3d foto

  keni foto dhe deshirioni me bo diqka interesant me ate, ose me befasu me te dashurit me nje dhurate

  Mitrovicë 1 October 12:27
  5.00 €
 • 0 foto
  Shiten Bizhuteri nga Amerika
  Decoration

  Shiten Bizhuteri nga Amerika

  Shiten Bizhuteri per vajza te reja dhe gra moderne..! Bizhuterit jane nga Amerika dhe Polonia.

  Prishtinë 25 September 14:32
  100.00 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKO

  Prishtinë 19 September 11:59
  With agreement
 • 4 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-GERMANY-FINLAND-TURKEY-SINGAPORE-DENMARK-UK-AUSTRALIA
  Decoration

  LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-GERMANY-FINLAND-TURKEY-SINGAPORE-DENMARK-UK-AUSTRALIA

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Kllokot 17 September 10:30
  200.00 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Decoration

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Lipjan 15 September 14:30
  50,000.00 €
 • 13 foto
  Dekore per shtepi
  Decoration

  Dekore per shtepi

  Punojm dekore per shtepi dyqane etj. Rrafaello. Marmarino. Imitim betoni. Travertino. Sahara etj

  Prishtinë 24 August 00:10
  With agreement
 • 6 foto
  Jambolija te leshta 200 x 70
  Decoration

  Jambolija te leshta 200 x 70

  Jambolija te leshta 200 x 70 , Qmimi per cop 15 Euro Jamboliat jan te perdorura dhe ne gjendje te mi

  Ferizaj 5 August 17:18
  15.00 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE....
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE....

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë 24 July 07:44
  With agreement
 • 2 foto
  Shilte me stiropor
  Decoration

  Shilte me stiropor

  Shilte me stiropor, shume e rehatshme, model i vecante.

  Gjakovë 17 July 19:10
  35.00 €
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONALIST
  Decoration

  MOLER PROFESIONALIST

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Fushë Kosovë 17 July 10:25
  With agreement
 • 4 foto
  MOLER
  Decoration

  MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Fushë Kosovë 13 July 14:51
  With agreement
 • 5 foto
  COLOR'S MOLERI.........
  Decoration

  COLOR'S MOLERI.........

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë 9 July 21:07
  With agreement
 • 0 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Decoration

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do you need Personal Finance? Business Cash Finance? Unsecured Finance Fast and Simple Finance? Quic

  Zubin Botok 11 June 11:10
  800,000.00 €
 • 1 foto
  DHJAM DERRI
  Decoration

  DHJAM DERRI

  DHJAM /YNDYRE DERRI Shes YNDYRË / DHJAM DERRI 100 % natyral nga Fshati Info 044 760 094 Vibe

  Prishtinë 2 June 09:33
  10.00 €
 • 2 foto
  KARRIKA + TAVOLINA
  Decoration

  KARRIKA + TAVOLINA

  e re rufnizim i ri ,nga Gjermania Metal,Palohen info 044760094 Viber +383447600941 Çmimi 50 euro

  Prishtinë 20 May 08:50
  50.00 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma tel:045613117
  Decoration

  Dyer per dhoma tel:045613117

  dyer me qmime te lira nga 60euro

  Gjilan 2 May 15:46
  60.00 €
 • 9 foto
  shes dyer te dhomave
  Decoration

  shes dyer te dhomave

  dyer 60-100euro

  Graçanicë 2 May 15:42
  60.00 €
 • 11 foto
  Dyer te drurit nga 60euro
  Decoration

  Dyer te drurit nga 60euro

  punojm dyer nga 60 euro

  Malisheve 2 May 15:40
  60.00 €
 • 2 foto
  Shes
  Decoration

  Shes

  Pune dore modele dhe forma te ndryshme me qmime te volitshme

  Fushë Kosovë 25 April 14:40
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet kolica per femije
  Decoration

  Shitet kolica per femije

  Shitet kolica per vajzat,Bugaboo cameleon.Kolicen kemi ble ne Austri.Kemi perdore shume pak. Shitet

  Prishtinë 20 March 15:42
  299.00 €
 • 3 foto
  Shiten lulet pothuajse alo e vera
  Decoration

  Shiten lulet pothuajse alo e vera

  Shiten lulat pothuajse alo e vera njera me gjatesi 1 meter

  Podujevë 15 March 19:31
  With agreement
 • 3 foto
  Sint YAMAHA
  Decoration

  Sint YAMAHA

  Eshte nga Zvicrra eshe ne gjendje shume te mire qmimi 85€

  Prishtinë 22 February 12:06
  85.00 €
 • 6 foto
  Libra për fëmijë( të punuara me dorë)
  Decoration

  Libra për fëmijë( të punuara me dorë)

  Libra për fëmijë( të punuara me dorë)

  Prishtinë 20 February 17:02
  7.00 €
 • 10 foto
  Shes ose ndrroj
  Decoration

  Shes ose ndrroj

  Shes ose ndrroj qenin haski baj ndrrim me naj telefon

  Gllogoc 16 January 09:29
  1.00 €
 • 3 foto
  Sint YAMAHA
  Decoration

  Sint YAMAHA

  Eshte krejtesisht i ri firma YAMAHA Pss-190 i ardhur nga jasht qmimi 95€

  Prishtinë 17 December 12:41
  95.00 €
 • 2 foto
  Pllak
  Decoration

  Pllak

  Shes pllaken prej mediapanit me gjith varse 122*244

  Malisheve 21 November 20:32
  45.00 €
 • 4 foto
  Pllak
  Decoration

  Pllak

  Pllak mediapan me varse .122*244.me 100 varse

  Malisheve 19 November 15:37
  50.00 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Decoration

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kllokot 14 November 06:33
  111.00 €
 • 5 foto
  PunDore
  Decoration

  PunDore

  PunDore

  Ferizaj 31 October 12:18
  With agreement
 • 1 foto
  Ofroj e financimi garantuar 100%
  Decoration

  Ofroj e financimi garantuar 100%

  Ofroj e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eur

  Gjakovë 11 July 01:32
  60,000,000.00 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Decoration

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Vi

  Kllokot 6 July 10:53
  60,000,000.00 €