Toke per shitje ne Dobrac

Price: 2,700,000.00 Lek
Toke per shitje ne Dobrac

details

posted
12 January 13:38
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
Kuadratura
3300 m²

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:
Sipërfaqe:📏 3300 m²
Adrese:📍 Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi
private,objekti etj
– Ndodhet ne një zonë të qetë,larg smogut dhe zhurmes
💶ÇMIMI: 2'700'000 leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com


Similar ads