Truall / Toke në shitje në Shkodër

category

Kuadratura m²

Price

country

 • 2 foto
  Shitet toke sip 3670m
  Land / Land

  Shitet toke sip 3670m

  🆕Listim i ri!! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10492333 🏡Shitet toke sip 3670

  Shkodër Dje, 10:11
  90,000.00 €
 • 3 foto
  Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''
  Land / Land

  Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''

  Sun Real Estate ofron per shitje truall me vendodhje ne Rus,Rruga Fahri Ramadani Trualli ka një si

  Shkodër 25 November 12:16
  75,000.00 €
 • 7 foto
  	SHITET TOKË ARË , GRIL,MALËSI E MADHE
  Land / Land

  SHITET TOKË ARË , GRIL,MALËSI E MADHE

  Shitet tokë arë në Gril, Malësi e Madhe. Toka ka sipërfaqe totale 5300 m2. Mund të perdoret për

  Shkodër 24 November 17:46
  40,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres
  Land / Land

  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

  Mundesi e arte investimi. 📐Toke me siperfaqe 23 dynym. 📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagje

  Shkodër 24 November 17:44
  With agreement
 • 2 foto
  Tokë në shitje prane ''Shkodra Lake''
  Land / Land

  Tokë në shitje prane ''Shkodra Lake''

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë të ndodhur pranë kampingut “Shkodra Lake” me nje një sipërfaq

  Shkodër 19 November 14:40
  55,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Vrakë
  Land / Land

  Tokë në shitje në Vrakë

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Toka ndodhet në r

  Shkodër 19 November 10:50
  31,500.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Vrakë , Boriç i madh
  Land / Land

  Tokë në shitje në Vrakë , Boriç i madh

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe te pergjithshme prej 4850 m² dhe me adrese:

  Shkodër 17 November 14:42
  3,000,000.00 Lek
 • 4 foto
  Tokë/are në shitje në Bardhaj
  Land / Land

  Tokë/are në shitje në Bardhaj

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, t

  Shkodër 17 November 13:03
  6,500,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Koplik
  Land / Land

  Tokë në shitje në Koplik

  Sun Real Estate ofron për shitje tokë me një sipërfaqe te pergjithshme prej 3700 m² dhe me adrese:Ko

  Shkodër 14 November 15:19
  4,500,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Bardhaj
  Land / Land

  Tokë në shitje në Bardhaj

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzon dokumentacion

  Shkodër 14 November 11:37
  1,300,000.00 Lek
 • 4 foto
  Tokë në shitje në Bushat
  Land / Land

  Tokë në shitje në Bushat

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – To

  Shkodër 13 November 15:03
  250,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Kuc
  Land / Land

  Tokë në shitje në Kuc

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë:te Rruga Hekurudhore, t

  Shkodër 13 November 13:27
  25,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres
  Land / Land

  Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

  Mundesi e arte investimi. 📐Toke me siperfaqe 23 dynym. 📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagje

  Shkodër 13 November 12:18
  1.00 €
 • 1 foto
  Shitet toke 3500 m2, me ndertese nje kateshe me 240 m2
  Land / Land

  Shitet toke 3500 m2, me ndertese nje kateshe me 240 m2

  Shitet toke 3500 m2, me ndertese nje kateshe me 240 m2

  Shkodër 9 November 21:57
  50,000.00 €
 • 7 foto
  	SHITET NDËRTESË + TRUALL ME SIPËRFAQE 300 M2
  Land / Land

  SHITET NDËRTESË + TRUALL ME SIPËRFAQE 300 M2

  Shitet ndërtesë +truall. Prona ndodhet pranë rrugës në lagjen Tophane ,është e pajsur me dokumen

  Shkodër 6 November 15:33
  80,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet truall urgjentisht
  Land / Land

  Shitet truall urgjentisht

  Toka eshte ne berdic toka eshte afersisht 4000m dhe ndodhet pran gomisteri veliaj. Toka esht e pers

  Shkodër 6 November 13:16
  75,000.00 €
 • 7 foto
  Truall për shitje në G'juhadol
  Land / Land

  Truall për shitje në G'juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe prej 444 m² në një ndër zonat më të njohura

  Shkodër 31 October 15:12
  260,000.00 €
 • 3 foto
  🔥Shitet super prone per investim afat gjate🔥
  Land / Land

  🔥Shitet super prone per investim afat gjate🔥

  🔥Shitet super prone per investim afat gjate🔥 📍Ndodhet Rinas perballe Aeroportit, Tirane 📐sip tota

  Shkodër 31 October 13:45
  1.00 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje pas Varrezave Katolike
  Land / Land

  Tokë në shitje pas Varrezave Katolike

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 10700 m² të ndodhur pas varrezave ka

  Shkodër 23 October 14:46
  321,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Ndocej
  Land / Land

  Tokë në shitje në Ndocej

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet

  Shkodër 23 October 13:13
  250,000.00 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gë

  Shkodër 23 October 10:41
  50,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 8 dynym . Toka gëzon dokumentacion të rreg

  Shkodër 22 October 09:40
  8,000,000.00 Lek
 • 0 foto
  Tokë për shitje pas Zmijanëve
  Land / Land

  Tokë për shitje pas Zmijanëve

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 4000 m², pas Zmijanëve, në periferi

  Shkodër 20 October 16:01
  6,200,000.00 Lek
 • 1 foto
  Tokë në shitje në rrugen ''Pogej''
  Land / Land

  Tokë në shitje në rrugen ''Pogej''

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë tek rruga "Pogej''dhe ka nje sipërfaqe te pergjithshme pre

  Shkodër 19 October 15:24
  62,000.00 €
 • 2 foto
  🔥🔥Shiten 800m2 toke🔥🔥
  Land / Land

  🔥🔥Shiten 800m2 toke🔥🔥

  🔥🔥Shiten 800m2 toke🔥🔥 https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10316207 📍Kashar (prane

  Shkodër 17 October 09:05
  96,000.00 €
 • 6 foto
  Tokë në shitje në Kiras
  Land / Land

  Tokë në shitje në Kiras

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka

  Shkodër 12 October 15:41
  6,000,000.00 Lek
 • 2 foto
  🏡 Shiten 17.600m2 toke are
  Land / Land

  🏡 Shiten 17.600m2 toke are

  🆕Listim i ri!! 👍🏻Mundesi shume e mire investimi per ndertim te ndonje fabrike. 🏡 Shiten 17.600m2 t

  Shkodër 12 October 14:14
  1.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje te Kolaudimi
  Land / Land

  Tokë në shitje te Kolaudimi

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m². Toka ndodhet afër kolaudimit të maki

  Shkodër 12 October 13:49
  100,000.00 €
 • 2 foto
   Shitet toke me shtepi te vjeter per ndertim.
  Land / Land

  Shitet toke me shtepi te vjeter per ndertim.

  🆕Listim i ri! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10074771 🏡 Shitet toke me s

  Shkodër 9 October 14:16
  40,000.00 €
 • 2 foto
  SHITET 3600m2 me ÇERTIFIKATE 15 000 €
  Land / Land

  SHITET 3600m2 me ÇERTIFIKATE 15 000 €

  👉🏻Shitet Toka vetem 15 minuta larg Shkodres me nje cmim okazion. ✅ Toka ka nje siperfaqe prej 360

  Shkodër 7 October 16:40
  15,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 3300 m², tek Pompa në Dobraç, në per

  Shkodër 25 September 14:46
  2,700,000.00 Lek
 • 1 foto
  Tokë për shitje pas Zmijanëve
  Land / Land

  Tokë për shitje pas Zmijanëve

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi

  Shkodër 25 September 13:26
  2,700,000.00 Lek
 • 3 foto
  Tokë në shitje në rrugen Sheuqet Muka
  Land / Land

  Tokë në shitje në rrugen Sheuqet Muka

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italian

  Shkodër 25 September 11:29
  220.00 €
 • 3 foto
  Tokë për shitje në Ndocej
  Land / Land

  Tokë për shitje në Ndocej

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të

  Shkodër 22 September 16:03
  4,000,000.00 Lek
 • 6 foto
  Tokë per shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë per shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”.

  Shkodër 22 September 15:40
  9,000,000.00 Lek
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë në shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it.

  Shkodër 22 September 15:11
  65,000.00 €
 • 3 foto
  🏡 Shiten 13 dylym Toke
  Land / Land

  🏡 Shiten 13 dylym Toke

  🏡 Shiten 13 dylym Toke , 150 metra nga rruga kryesore https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%

  Shkodër 21 September 09:37
  75,000.00 €
 • 2 foto
  Tokë në shitje në Velipoje
  Land / Land

  Tokë në shitje në Velipoje

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym (5000 m²) me adresë Pulaj, Velipojë.

  Shkodër 19 September 14:12
  125,000.00 €
 • 3 foto
  🏡 Shiten 1500 m2 Toke
  Land / Land

  🏡 Shiten 1500 m2 Toke

  🏡 Shiten 1500 m2 Toke https://www.extra- realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10103113 📍Ndodhet ne

  Shkodër 18 September 14:05
  34,000.00 €
 • 2 foto
  🏡 Shitet Toke 1000 m2
  Land / Land

  🏡 Shitet Toke 1000 m2

  🏡 Shitet Toke 1000 m2 nga rruga kryesore 40 metra https://www.extra- realty.com/sq/DetajetePron

  Shkodër 17 September 10:33
  29,000.00 €
 • 2 foto
  🏡 Shitet Toke sip 7000 m2
  Land / Land

  🏡 Shitet Toke sip 7000 m2

  🆕Listim i ri!! https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10179418 🏡 Shitet Toke sip 70

  Shkodër 15 September 12:36
  50,000.00 €
 • 4 foto
  🤩🤩🤩Okazion!!!🤩🤩🤩
  Land / Land

  🤩🤩🤩Okazion!!!🤩🤩🤩

  🤩🤩🤩Okazion!!!🤩🤩🤩 🌐://www.extra- realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10088758 🏠Shitet toke buze

  Shkodër 24 August 13:02
  1.00 €
 • 3 foto
  🏡 Shitet toke ne velipoje!
  Land / Land

  🏡 Shitet toke ne velipoje!

  🆕Listim i ri! 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10075014 🏡 Shitet toke ne v

  Shkodër 19 August 12:35
  1.00 €
 • 6 foto
  🏠 Shitet super prone per ndertim.
  Land / Land

  🏠 Shitet super prone per ndertim.

  🏠 Shitet super prone per ndertim. 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10040084

  Shkodër 15 August 13:32
  260,000.00 €
 • 4 foto
  OKAZION: Parking në shitje
  Land / Land

  OKAZION: Parking në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan

  Shkodër 15 August 11:09
  595,000.00 €
 • 3 foto
  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥
  Land / Land

  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥

  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10044301 🏡 Shite

  Shkodër 14 August 14:46
  39,900.00 €
 • 3 foto
  Tokë në shitje në Vermosh
  Land / Land

  Tokë në shitje në Vermosh

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë ne Vermosh. Ka sipërfaqe 5000 m² .Ndodhet buze rruges. To

  Shkodër 13 August 15:25
  100,000.00 €
 • 3 foto
  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥
  Land / Land

  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥

  🔥Listim i ri Ekskluziv 🔥 🌐https://www.extra-realty.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/10000977 🏡 Shite

  Shkodër 30 July 11:38
  48,000.00 €
 • 4 foto
  Truall me qera ne Berdice
  Land / Land

  Truall me qera ne Berdice

  Sun Real Estate ofron me qira truall të ndodhur në Berdicë. Trualli ka sipërfaqe 2000 m² nga ku 50

  Shkodër 29 July 10:12
  500.00 €
 • 4 foto
  Tokë për shitje në Dobraç
  Land / Land

  Tokë për shitje në Dobraç

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 8 dynym. Toka ndodhet shumë afër B

  Shkodër 25 July 14:39
  96,000.00 €