Ambient biznesi me qira në Dobraç

Price: 50,000.00 Lek
Ambient biznesi me qira në Dobraç

details

posted
31 May 11:41
category
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder

Description

Sun Real Estate ofron per qira nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.
Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².
* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.
– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).
– Ka ne perberje dy banjo.
– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* Cmimi: 50’000 Leke/muaj
————————————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Similar ads