TENDA EGZONI 049633978

Price: With agreement
TENDA EGZONI 049633978

details

posted
23 March 15:07
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

\"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Shankericadhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,, Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift tendat posedojn edhe ndriqim , TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE} viber 0038349633978


Similar ads