Sherbime
Prishtinë

Sherbime në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Nxemje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)
  services

  Nxemje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

  Bejme shitjen dhe montimin/instalimin e nxemjes qendrore. Punojme ne tere kosoven, Na vizitoni dhe n

  Prishtinë Sot, 20:47
  With agreement
 • 3 foto
  MOLERI
  services

  MOLERI

  Ofroj lyrjen e baneses , lokalit , shtepin etj me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gi

  Prishtinë Sot, 20:32
  With agreement
 • 11 foto
  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE  SANITARI
  services

  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARI

  Ofroj montimin e llampave te ndryshme nderpresave banjo nderprea te ndryshem shtekera

  Prishtinë Sot, 20:32
  With agreement
 • 0 foto
   Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza
  services

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garazave dhe depove nga mbeturinat e ndryshme

  Prishtinë Sot, 20:25
  With agreement
 • 0 foto
  Bej thyerjen e banjov,  mureve te ndryshem
  services

  Bej thyerjen e banjov, mureve te ndryshem

  Bej thyerjen e mureve te ndyshem thyerjen e pllakave te vjetra rrenovime te ndyshme q

  Prishtinë Sot, 20:24
  With agreement
 • 5 foto
  per ballona 049 40 53 50
  services

  per ballona 049 40 53 50

  Dyqani ON TIME Gjendemi Ne rrugen Fehmi Agani afer shtepis se shendetit qender Shesim dhe bejm dek

  Prishtinë Sot, 19:46
  With agreement
 • 6 foto
  Parket dhe Llaminat
  services

  Parket dhe Llaminat

  Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminat

  Prishtinë Sot, 19:43
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim em qera shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 19:24
  With agreement
 • 5 foto
  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale
  services

  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale

  Ndertojm shtepi * 1 Punen e vrazhd 2 suvatim mrena ose me zall apo me materjal te gatshem 3 izolim

  Prishtinë Sot, 19:23
  With agreement
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  services

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Sot, 19:22
  With agreement
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719
  services

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne gjdo koh info 045587719

  Prishtinë Sot, 19:22
  With agreement
 • 2 foto
  Gjeodezi Kadaster Matje dhe Parcelizim të tokave
  services

  Gjeodezi Kadaster Matje dhe Parcelizim të tokave

  Kryejmë shërbime gjeodezike kadastrale nga inxhinjeri i diplomuar në këtë lëmi. Operojmë në tërë Kos

  Prishtinë Sot, 19:07
  75.00 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  services

  Punojm me bagera

  Punojm me bager dhe mini bagera te gjutha punet qe punohen me bager

  Prishtinë Sot, 18:58
  With agreement
 • 7 foto
  punojm me bagera
  services

  punojm me bagera

  punomj me bagera te mdhej e te vogel ose me skip bejm prishjen e shtepijav te vjetra bejm rrafshim

  Prishtinë Sot, 18:55
  With agreement
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  services

  Punojm me bagera dhe mini bager

  bejm prishjen e shtepijav te vjetrav dhe bartjen bejm hapjen e podrumav dhe hapim kanale ne qfardo m

  Prishtinë Sot, 18:52
  With agreement
 • 0 foto
  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK
  services

  KOMPANI PASTRIMI-MJESHTRI MAGJIK

  Mjeshtri Magjik Ofron keto sherbime: Pastrim Gjeneral Pastrim te gjamave Mirembajtje e objekteve

  Prishtinë Sot, 18:46
  1.00 €
 • 0 foto
  Karrika te plastikes me qira044545701
  services

  Karrika te plastikes me qira044545701

  Tenda Tavollina Karrikka ne sherbim .dasma dhe raste te ndryshme

  Prishtinë Sot, 18:24
  With agreement
 • 9 foto
  Punojm me bagera
  services

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager transport

  Prishtinë Sot, 18:15
  With agreement
 • 3 foto
  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz
  services

  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz

  Quantum Leap Export-Import Lokalni i Međunarodni transport DOOEL Skopje Licencirana Firma. Vrši br

  Prishtinë Sot, 18:13
  With agreement
 • 4 foto
  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD
  services

  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Prishtinë Sot, 17:56
  With agreement
 • 2 foto
  N.T.SH GENTI TRANSPORT
  services

  N.T.SH GENTI TRANSPORT

  Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 17:45
  With agreement
 • 0 foto
  Kerkojme 4 puntore Masazhere
  services

  Kerkojme 4 puntore Masazhere

  Kerkojme 2 puntore dhe 2 praktikante me pages. Princ Massage - Per me shume kontaktoni: +386 49 838

  Prishtinë Sot, 17:38
  500.00 €
 • 0 foto
  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006
  services

  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë Sot, 17:12
  With agreement
 • 3 foto
  LIR MIR
  services

  LIR MIR

  Nese keni nevoje te pastroni/ lani batanijet, jorganet, jasteket, perde, rroba te zakonshme apo deli

  Prishtinë Sot, 16:56
  With agreement
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  services

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Prishtinë Sot, 16:44
  With agreement
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira
  services

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Kemi karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë Sot, 16:02
  With agreement
 • 1 foto
  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?
  services

  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Kanvas pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas

  Prishtinë Sot, 15:48
  10.00 €
 • 2 foto
  Bëjmë xhirime me DRON professional 4K,99 euro dita
  services

  Bëjmë xhirime me DRON professional 4K,99 euro dita

  Bëjmë xhirime me dron professional --- 99 euro dita. DRONI xhiron 4K edhe e ka opcionale 2KM vi ajro

  Prishtinë Sot, 15:31
  99.00 €
 • 0 foto
  AQUAMONT
  services

  AQUAMONT

  kryejme te gjitha sherbimet hidraulike:riparimet e ujesjellsit,hapjen e gypave te kanalizimit si dhe

  Prishtinë Sot, 15:30
  With agreement
 • 11 foto
  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..
  services

  KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPI..

  KOMPANIA - EXTRA- E \'SPECIAIZUAR -PËR -PASTRIM -SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN -.GEJAVE[kauqa

  Prishtinë Sot, 15:19
  With agreement
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  services

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë Sot, 14:51
  With agreement
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi
  services

  Plane,Projekte dhe Ndertim Per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prishtinë Sot, 14:50
  With agreement
 • 9 foto
  PARKET - RIPARIM - LAMINAT
  services

  PARKET - RIPARIM - LAMINAT

  PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin. Laminat - Montojm 046 194 980 Viber +38346194

  Prishtinë Sot, 14:22
  With agreement
 • 9 foto
  PARKET - RIPARIM - LAMINAT
  services

  PARKET - RIPARIM - LAMINAT

  PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin. Laminat - Montojm 046 194 980 Viber +38346194

  Prishtinë Sot, 14:22
  With agreement
 • 8 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  services

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë Sot, 14:22
  With agreement
 • 8 foto
  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV
  services

  LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

  LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje,

  Prishtinë Sot, 14:22
  With agreement
 • 7 foto
  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve
  services

  Austria Parket\' bejm renovim komplet te objekteve

  Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:04

  Prishtinë Sot, 14:22
  With agreement
 • 10 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  services

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë Sot, 14:21
  With agreement
 • 10 foto
  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...
  services

  \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\'--SHERBIME...

  Numri :046 194 980 +38346194980 Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe t\

  Prishtinë Sot, 14:21
  With agreement
 • 10 foto
  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport 04
  services

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport 04

  Punojm me bagera mini bager skip dhe transport krym te gjitha punetqe kryhen me mjete te renda dhe m

  Prishtinë Sot, 13:42
  With agreement
 • 8 foto
  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,
  services

  BEJME HAPJEN E BUNARAVE, PILOTAVE ,

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Prishtinë Sot, 13:19
  With agreement
 • 5 foto
  Rent a car ''BESI''
  services

  Rent a car ''BESI''

  leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40,50 euro , nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se c

  Prishtinë Sot, 13:06
  15.00 €
 • 5 foto
  Rent a car 'BESI'
  services

  Rent a car 'BESI'

  lëshojmë vetura me qira prej 15 ,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohës që mirret dhe veturës se cil

  Prishtinë Sot, 13:06
  15.00 €
 • 0 foto
  Transportues për Kosovë dhe Rajon
  services

  Transportues për Kosovë dhe Rajon

  Mustafë Gashi - transportues nga Prishtina Bejme transportin per Kosovë , Shqiperi, Serbi dhe Malin

  Prishtinë Sot, 12:45
  With agreement
 • 0 foto
  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave
  services

  Bejm doganimin e automjeteve dhe mallrave

  Agjension Doganor Bejm doganimin dhe zhdoganimin ( Shpedicion ) e mallrave dhe veturave te cilat imp

  Prishtinë Sot, 12:33
  With agreement
 • 6 foto
   Kamera dhe Alarma Te Siguris ?
  services

  Kamera dhe Alarma Te Siguris ?

  Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmave interfonav dhe Video Interfonav me profesionalizem japim Gar

  Prishtinë Sot, 12:11
  With agreement
 • 11 foto
  Beka Transport 044249646 /044339532
  services

  Beka Transport 044249646 /044339532

  Bëjmë transportim të mallërave në gjithë Kosovën me kamijona, cmimi sipas marrveshjësë . Numrat kon

  Prishtinë Sot, 12:03
  With agreement
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141
  services

  Karrika dhe Tavolina me qira 044 600 141

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë Sot, 11:43
  With agreement
 • 3 foto
  Nivelizim-ibercuk
  services

  Nivelizim-ibercuk

  Kryejm nivelizimin e shtepiave objekteve sigurojm materjal styropor folie fiber zhavor

  Prishtinë Sot, 11:16
  With agreement
 • 5 foto
  Nivelizim ibercuk
  services

  Nivelizim ibercuk

  Nivelizim ibercuk shtepija objektev me materjal tonin ose te tuajin per gjdo informat 044445397

  Prishtinë Sot, 11:16
  With agreement