KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

Price: With agreement

details

posted
6 June 22:39
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin e gypav te kanalizimev ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht si dhe instalimin e ujit sistemin gjakomin italian.
044 183 126 dhe numri Viber +38344183126


Similar ads