Shitet banesa te Prishtina e re

Price: With agreement
Shitet banesa te Prishtina e re

details

posted
28 January 17:01
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
124 m²
Numri i dhomave
4

Description

123.5m² banim, 900€/m²
Terasë 80m², 450€/m²
-
Qëndrimi ditor | Kuzhina | 3 dhoma gjumi | 2 Banjo | Depo | Koridor | Terasë |
-
Ofrohet për shtije banesa te Prishtina e re, e ndërtuar nga kompania Ariani Company në kuadër të kompleksit Rroni Premium.
Banesa gjendet në katin e I, është e orientuar në perëndim dhe është e gatshme për banim brenda 1 muaji.
Banesa gjendet në një zonë me zhvillim të madh kohën e fundit dhe me cmimet më të mira në treg, gjithashtu banesat janë të ndërtuara me materialet dhe standardet më të mira.
-
383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël


Similar ads