Shitet Banesa

Price: With agreement
Shitet Banesa

details

posted
23 December 2023 15:22
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
187 m²
Numri i dhomave
3

Description

📌SHITET BANESA NË KOMPLEKSIN BLERTI
📍Emshir-Prishtinë
🏢Kati i 1
📐Sipërfaqja:187m2
▪️Banesa Posedon:
✔️Sallon me Kuzhinë
✔️3 Dhoma Gjumi
✔️Koridor
✔️Depo
✔️Banjo
✔️Wc
✔️Oborr
▪️Banesa është ndërtim i ri dhe e mobiluar në tërësi me shumë Shije vlen të ceket se Banesa mund të shëndërrohet në Restaurant-Bar apo edhe Zyre pasi ndodhet në katin përdhesë të Banimi.
📍Në Kompleksin Blerti i Ndertuar nga Kompania Llesna.
▪️Banesa ka në afërsi Markete,Restaurante,Kafiteri etj
📄Banesa është me Fletë Poseduese.
📌 Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në :
📞+38348315333
📞(viber)+38348316333
📩[email protected]