Shiten tri banesa 55,88 dhe 110m2 ne Tophane

Price: 1,200.00 €
Shiten tri banesa 55,88 dhe 110m2 ne Tophane

details

posted
28 January 11:44
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
3

Description

Ofrohet banesa 110m2 per shitje ne tophane Qendrim ditor me kuzhine 3 dhoma gjumi 2 banjo/wc 1ballkon Katet jane 1,3,5,7 Kontrata behet tek noteri, dhe ndertimi pritet te perfundoj ne shtator te vitit 2023 Cmimi 1200€ m2

Kodi: 13111

Për të vizituar pronën kontakto: 044 556 777
049 445 711
048 556 777
049 157 113