SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT - PRISHTINE

Price: 1.00 €
SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT - PRISHTINE

details

posted
19 May 2023 16:16
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
4

Description

📌SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT - PRISHTINE📌
🏢Kati 2
📐Siperfaqja: 94m2
Banesa posedon:
✔️Sallon me kuzhine
✔️3 dhoma gjumi
✔️Banjo
✔️2 Ballkona
📍Banesa gjendet perballe Berisha Group (ne rrugen per Gjykate)
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe me pamje nga lindja e diellit.
Kontrata behet te noteri.
Cmimi sipas marreveshjes.
➖ Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni :
☎️+38348315333
☎️+38348316333
📩 [email protected]


Similar ads