Ofrohet për #SHITJE Banesë 118m² në rrugën A tek \"ACG Group\"

Price: 980.00 €
Ofrohet për #SHITJE Banesë 118m² në rrugën A tek \"ACG Group\"

details

posted
25 August 2023 16:39
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Numri i dhomave
3
Kuadratura
118 m²

Description

Ofrohet për #SHITJE Banesë 118m² në rrugën A tek \"ACG Group\".
Banesa është në katin 10-të, është ndërtuar me një stil të veqant dhe me materiale cilsore në një zonë mjaftë të mirë të qytetit mbrapa Eulex-it në rrugën A. Banesa ka hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, posedon nxemje nën dysheme dhe në çdo dhomë ka termostat për rregullimin e temperaturës. Banesa posedon parking te jashtem të mjafueshem për të gjith kompleksin. Kontrata bëhet te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
▪️ Sallon me kuzhinë;
▪️ 3 Dhoma gjumi
▪️ Koridor
▪️ 2 Banjo
▪️ Wc
▪️ Terasë
▪️ Depo
▪️ Garazhë nëntokësore (Extra Qmim 6,000€)
ID e shpalljes: 1785

▪️ Çmimi: 980€/m²

Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
Fol’eja Real Estate
📩[email protected]
#shitje #banesa #prishtina #realestate #patundshmeri #Mati1 #luxuryhome #luxurylife