Ofrohet për #QIRA Penthouse 250m² në Pejton në Qendër

Price: With agreement
Ofrohet për #QIRA Penthouse 250m² në Pejton në Qendër

details

posted
28 January 15:13
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
250 m²
Numri i dhomave
4

Description

Ofrohet për #QIRA Penthouse 250m² në Pejton në Qendër të Prishtinës

Banesa është në katin 8, është ndertuar me një stil të veqant dhe me materiale cilsore në një zonë mjaftë të mirë të qytetit e cila ka hapsirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim. Bankesa posedon parking te jashtem të mjafueshem për të gjith kompleksin.

Banesa ka këtë renditje:
|Sallon me kuzhinë;
|4 Dhoma gjumi
|Koridor
|3 Banjo
|2 Depo
|2 Terasa

ID e shpalljes: 2231

Çmimi: 1,300€ muaji + Depozit

Për më shumë informata: 📞 049 833 660
📞 +383 45 307 297


Similar ads