Banesë - Penthouse 123.02m² + 336.76 për #SHITJE në Dragodan

Price: With agreement
Banesë - Penthouse 123.02m² + 336.76 për #SHITJE në Dragodan

details

posted
14 December 2023 16:55
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Numri i dhomave
3
Kuadratura
123.03 m²

Description

Ofrohet për shitje banesa-penthouse me sipërfaqe banimi 123.03m² dhe 336.76m² terasë me lokacion në Dragodan, rruga \"Gjergj Balsha\", kompleksi Manor Residence, ndërtim nga Dijari Estate.
Kompleksi Manor Residence ndërtohet në tri blloke ndërsa objekti në tërësi ka katër kate banimi.
Banesa ka orientim nga të gjitha anët që mundëson ndriçimin natyral gjatë gjithë ditës dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma gjumi ku njëra prej tyre është master, një banjo, një tualet, një depo dhe terasë 336.76m².
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike të instaluar nën dysheme.
Vlejnë të ceken edhe disa nga karakteristikat e kësaj banese;
Sistemi i rrymës do të punohet me sistem modular me material ABB ose SCHNEIDER;
Dritare tre shtresore të brendit gjerman;
Monitorimi 24 orë me kamera sigurie.
Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara, me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme që mundësojnë një banim shumë komod.
Ndërtimet përfundojnë në vitin 2025.

ID e shpalljes: #6654

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë