Banesa për #SHITJE në Dragodan.

Price: With agreement
Banesa për #SHITJE në Dragodan.

details

posted
27 March 13:28
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
93.57 m²
Numri i dhomave
2

Description

Ofrohen për shitje banesat me mundësi zgjedhje prej sipërfaqeve te cekura; 83.86m², 86.52m², 93.57m². me lokacion në Dragodan, në rrugën “ Kosturri”, ndërtim nga Urban Home Investment.
*Banesa 83.86 ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, depo dhe ballkon.
*Banesa 86.52 ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe tri ballkone.
*Banesa 93.57 ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, depo dhe ballkon.
Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhen banesat posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Banesat ndodhe në njërën prej lagjeve më të kërkuara së fundmi, me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme.
*Ndërtimet përfundojnë në Korrik të vitit 2024.


ID e shpalljes: 7379

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesa