MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

Price: 6,400.00 €
MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

details

posted
24 January 12:23
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
320
Year of production
2003
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

📞044942878 dhe 049942878

*MERCEDES-BENZ. E-CLAS 320 DIZEL
*AVANGARDE-FULL EKSTRA
*AUTOMATIK TIPTRONIK
*2 QELSA
*FULL EXTRA VITI 2003

-EXRTRA: PULLA NE TIMON
-TIMONIN LEVIZS ME RRYM
-NAVI TE MADH PLUS
-SHANZHER ME 6 CD
-TEPOMAT KLIM TRONIK
-NXEMJE KARRIKA
-SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU
-DRITAT XENON BI XENON
-HOLOGENKA TE MJEGULLES
-INTERJER LEKUR PLUS KOMANDA
-PASQYRE HAPJE MBYLLJE ME KOMANDA
-SHTOPA LED AVNGARDE
-XHAMA MULTI KOLLOR
-SAHATAT MULTI KOLLOR NGA FABRIKA
-MUZIK HARMONKARDAN

=GOMA REZERV DHE TE GJITHA PAISJET TJERA POSEDON NGA FABRIKA


Similar ads